Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.11.2013, 20:14   #1
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Meet my Sims :) [BRAK ZDJĘĆ]

Witam

Po powrocie do The Sims 2 zapragnęłam stworzyć swój własny kącik w którym mogłabym przedstawiać moich Simów.
Przyznam się, że nigdy nie poświęcałam zbyt wiele czasu na samo tworzenie postaci, bardziej skupiałam się na ich życiu. Po obejrzeniu piękności jakie tworzą inni postanowiłam, że sama zacznę bardziej pracować nad wyglądem moich Simów. Starania i (oby) postępy mam nadzieję będziecie komentować i udzielać cennych porad

Pierwsza Simka:



Stella




[IMG]http://i41.************/2j47udk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.************/23wth5h.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/2py4w42.jpg[/IMG]


Odnośnie powyższych zdjęć - z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, jestem zieloniutka jeśli chodzi o programy do robienia fotek i programy do ich obróbki...

Ostatnio edytowane przez Diana : 17.02.2024 - 14:45
KarolinaJ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.11.2013, 18:26   #2
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,087
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Oooo, widziałam wczoraj, że piszesz temat z simami
No więc na początek - świetne imię!
A co do samej simki... Chciałam napisać, że skin zbyt żółty, ale widzę, że tylko na 2 pierwszych zdjęciach taki jest, na ostatnim normalny. W oczach nie podobają mi się soczewki. Nos jest okej jeśli o kształt chodzi, ale ten skin trochę go psuje. Usta też mają niezły kształt, ale brzydką teksturę (to też od skina czy jakaś szminka?). Dałabym jej raczej jasny, delikatny błyszczyk.
Na pochwałę zdecydowanie zasługuje fryzura. :3 Ubranie też jest fajne, mam je u siebie w grze
Ocena liczbowa... 6.5/10. Simka jest ładna, no ale kilka rzeczy mi w niej nie pasuje. :3
__________________
Diana jest offline  
stare 27.11.2013, 18:48   #3
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Nie wiem, czy to tylko przez oczy, ale simka wygląda na taką... Zdziwioną, zaskoczoną? I te rzęsy trochę mi nie leżą. Ale powinnam nadmienić, że kilka miesięcy nie miałam do czynienia z dwójką, więc ciężko mi trochę ocenić stosownie do możliwości gry
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline  
stare 28.11.2013, 16:17   #4
yrvie
 
Avatar yrvie
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Ogolnie nie jest zla, ma fajna fryzure. Kolor oczu, skory i ust jakby sie zlewaja? Moze tylko mi sie tak wydaje, ale wszytsko w podobnym tonie. Rozbawilo mnie 3 zdjecie, wszytsko fajne, poza i w ogole, ale mimika Simki Pierwsze moje wrazenie to jakby byla na jakiejs niedozwolonej substacji i byla zbytnio pobudzona Moze przez te oczy
yrvie jest offline  
stare 30.11.2013, 13:19   #5
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Simka ma zdecydowanie za duże oczy, które jakoś mi wizualnie nie pasują do tych małych ust. Kąciki są zbyt mocno uniesione, przez co wygląda trochę sztucznie. Według mnie soczewki są ok, makijaż również. Co do fryzury... Nie podoba mi się jej kolor, bo jest zbyt żółty, ale nie jest źle ;> 5/10, czekam na kolejne prace .
__________________
Fallen jest offline  
stare 01.12.2013, 17:39   #6
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Diana- wydaje mi się, że skin wygląda na zbyt żółty przez wiosenne, poranne słońce które było jedynym oświetleniem. Usta nie są od skina, to ciemna, matowa szminka. Cierpiałam na deficyt jasnych błyszczyków które naturalnie by wyglądały
Agor-ia- Simka wygląda na zaskoczoną bo nie spodziewała się, że jej zdjęcia pojawią się na forum
yrvie- Zapewniam Cię, że Stella nie była pod wpływem żadnej niedozwolonej substancji, po prostu taki jej urok
Fallen- Faktycznie, włosy tutaj wyglądają zbyt żółto... mogłam pomyśleć o innym oświetleniu. Lubię duże oczy ale masz rację, tu trochę przesadziłam z ich rozmiarem

Dziękuję bardzo za komentarze

Przedstawiam Wam drugą Simkę


Anastazja

[IMG]http://i44.************/2vwz8mp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/20f3jps.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.************/ke6qhe.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.************/2w738us.jpg[/IMG]
KarolinaJ jest offline  
stare 01.12.2013, 17:46   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,087
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Sympatyczna simka :3
Oczy trochę za duże... W sumie mogą być, nie są najgorsze. Właściwie to nie wiem, co mogłabym napisać.
Ładne włosy i ubranie, skin też niezły. Nieco przeszkadza ta kanciastość nosa przy oczach. Mam nadzieję, że zrozumiesz, co mam na myśli
Daję 7/10, czegoś mi w niej brakuje
__________________
Diana jest offline  
stare 14.12.2013, 09:43   #8
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Całkiem fajna simka, wygląda na ufną, wrażliwą, delikatną i naiwną. Ma bardzo ładny skin, ciut za duże oczy.

8/10
Rumanzovia jest offline  
stare 14.12.2013, 10:14   #9
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Stella - pierwszą rzeczą, na którą muszę zwrócić uwagę, jest ziemisty skin, który odbiera tej ładnej simce uroku. Podobnie pomadka.
Oczy ciut za duże. I jak na złość ich kolor też się wpasowuje w tą ziemistość. Na ostatnim zdjęciu simka z tego wszystkiego wygląda staro.
6/10

Anastazja - śliczna simka! Zmieniłabym tylko te brwi na jakieś inne i obniżyła łuk brwiowy w okolicy nosa No i byłam niemal pewna, że nie tylko na buzi jest taka zaokrąglona... I za to minus!
7,5/10
Liv jest offline  
stare 14.12.2013, 10:20   #10
Mefisto
 
Avatar Mefisto
 
Zarejestrowany: 20.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Meet my Sims :)

Ooo, ta Anastazja ma coś w sobie. Myślę, że byłaby świetna, gdybyś popracowała nad prezentacją i lepszymi zdjęciami. Te ostre krawędzie odstraszają. Poza tym ta prezentacja jest średnia - jak dla mnie za dużo jest nastawiane w tle. Jak poprawisz, to ocenię, bo simka jest autetycznie super
Mefisto jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023