Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.12.2004, 21:35   #21
FaJnA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O ile pamietam to w swiatowym zyciu jest zestaw alchemika...skorzystaj z niego a Twoj sim wyzdrowieje na 100%.Powinna się przygotowac biała miksturka,wypij ją i bedzie problem z głowy.Niewiem czy kuracja taka jak u czlowieka pomoze simom
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.12.2004, 12:10   #22
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Grin Choroba simów

Ja miałam pewną rodzinkę która miała chomicka.I mój sim o imieniu Pablo wrócił z pracy i zaczął kichać na początku nie wiedziałam co mu się stało później zauważyłam ze jego żona Emma też kicha a później ich córka Kiki też kichała i stała się straszna rzecz:Kiki umarła na bliżej nieznaną chorobę.. :-( Bardzo mi było smutno ponieważ bardzo lubiłam Kiki..no ale jak sie juz to stalo to nie chcialam aby inne simy mi zachorowały więc poprosilam o pomoc ludziaszków na forum i poradzili mi zebym zrobila dla mojego sima pokój postawila tam łóżko,lodówkę,stół i coś żeby mu się nie nudziło..zrobilam tak i po paru dniach sim był jak nowy :-)



PS: ktoś tam chciał zeby jego sim zachorował więc:kupić trzeba chomicka i sie z nim bawić a jak chomicek ugryzie waszego sima to sim powinien byc za pare dni chory

Ostatnio edytowane przez Nugate : 03.12.2004 - 12:13
 
stare 03.12.2004, 12:53   #23
kawaii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No właśnie, jak jeden Sim zacznie kichać, to potem choruje cała rodzina. Najlepiej zrobić mu taką "izolatkę". A na tą chorobę biały napój jest najlepszy
 
stare 05.12.2004, 15:54   #24
Kraksa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał cameleon
ej...ja tez chce co zrobilas ?
proste nie karm długo świnki morskiej a potem każ simowi bawić sie z niom a gdy go ugryzie nie dbaj osima i zaczyna robić apsik
:doc: :mbounce: :mbounce:
 
stare 04.12.2007, 15:54   #25
mis888
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gdy sim robi aaa.....psik

w którym dziale znaleść chomika bo ja szukam i szukam a nie znajduje a chce żeby mi sim zachorował
 
stare 04.12.2007, 17:31   #26
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gdy sim robi aaa.....psik

Musisz miec Światowe Życie i wtedy zdaje sie jest w dekoracje <dawno nie grałam>
avenly jest offline  
stare 04.12.2007, 20:00   #27
Nuda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: gdy sim robi aaa.....psik

Też mi simy na tą "świńską chorbę" chorowały Przeważnie to były dzieci,robiłam im łazienke i pokój osobno od domu (takie bez okien i dzrzwi )Nie wiedziałam ,że to od tego słodkiego zwierzątka bierze się ta choroba .
 
stare 08.12.2007, 13:40   #28
Simonka:)
 
Avatar Simonka:)
 
Zarejestrowany: 28.05.2006
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gdy sim robi aaa.....psik

świnka morska jest w 'różnych'
moje simy miały swinke,ale tylk ojeden z mojej ulubionej rodziny zachorował.
Nie wyleczyłam go napojem,po prostu zwolniłam go z pracy i leżał łóżku. Usunełam świnkę, i pokój w którym była * robię specjalne pokoiki dla psów,rybek,świnek morskich* i sim przestaŁ kichać!
__________________
It's Amazing
And I'm sayin' a prayer for the desperate
hearts tonight
Simonka:) jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023