Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2008, 13:24   #21
Lira
 
Zarejestrowany: 17.06.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 119
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

W życiu bym nie podejrzewała tego księdza

Większość naskoczyła na Ciebie przez długie odcinki, więc dałaś krótszy i teraz ja jestem niezadowolona. Ja wolałam dłuższe:[
Ale to nie zmienia faktu, że Twoje FS dorównuje doskonałości
Lira jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2008, 13:28   #22
Masakra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

Wiesz, tak mi sie coś skojarzyło Oglądałaś może takie anime Chrno Crusade??
Odcinek oczywiście świetny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 13:30   #23
treys
 
Avatar treys
 
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

Podoba mi sie. i to bradzo. 10/10 oczywiście muszę dać
treys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 13:52   #24
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

kolejny super odcinek ale szczerze mówiąc troche się domyślałam że to będzie ksiądz. Nie mogę się doczekać następnego odcinka! 10/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 15:39   #25
scarlett
 
Avatar scarlett
 
Zarejestrowany: 05.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 286
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

Cytat:
Napisał Masakra Zobacz post
Wiesz, tak mi sie coś skojarzyło Oglądałaś może takie anime Chrno Crusade??
A co dokładniej się skojarzyło?
A powiem, że dość dawno, ale oglądałam

A co do długości, to szczerze mówiąc za bardzo nie sugerowałam się tym, tylko po prostu pasowało mi zakończenie tej części właśnie w tym miejscu

Ostatnio edytowane przez scarlett : 30.06.2008 - 15:43
scarlett jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 16:15   #26
monisiaczek
 
Zarejestrowany: 07.07.2007
Skąd: londyn
Wiek: 26
Postów: 48
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Company

super to fotostory !!
kiedy nastepny odcinek?
juz nie moge sie doczekac
monisiaczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 17:26   #27
anonimowa
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Company

Przeczytałam pierwsze cztery odcinki i... kurczę! To się nazywa fotostory! Jestem pod wrażeniem. Świetnie piszesz, w całych czterech długich odcinkach doszukałam się tylko dwóch literówek, jednego błędu ortograficznego (ale nie jest zbyt poważny, wiele osób go popełnia) i dwóch innych błędów, a właściwie nie błędów, tylko przeoczeń - każdemu może się zdarzyć. Poza tym nie skupiasz się tylko i wyłącznie na wątku głównym, "przelatując" przez całą historię. Podoba mi się to, że wprowadzasz wątki poboczne (na przykład relacja pomiędzy Johnem i Maxem - świetne dialogi i gratulacje dla ciebie, że przy takim poważnym temacie znalazłaś coś zabawnego do opisania; nienawiść Juliette do wampirów i cała ta historia z jej rodzicami; tajemniczy tatuaż Mei - ciągle się zastanawiam o co w tym chodzi ). Od pierwszego odcinka fotostory zaciekawia i trzyma w napięciu. Poza tym nie jest tak jak w większości tego typu opowiadań, że praktycznie od razu wiadomo, co będzie potem. Bardzo mnie zaskoczyłaś z tym księdzem.
Jedyna rzecz, do której się przyczepię w tekście, to to, że często używasz określeń: 'blondyn' i 'czarnowłosy'. Nie chodzi mi o to, że wciąż się powtarzają, ale że używasz ich w stosunku do postaci, które już znamy - Johna i Maxa. Możesz nawet częściej powtarzać ich imiona, nie jest to błędem, a kiedy naprawdę zajdzie taka potrzeba, możesz zastąpić je wyrazami: 'chłopak' albo 'mężczyzna'. Określanie pod względem koloru włosów pasuje raczej do nowo poznawanych postaci. Ale i tak nie jest to dużym błędem. Właściwie to w ogóle nie jest błędem, ale tak jakoś bardziej mi pasuje.
Co do pozytywnych rzeczy:
Długie odcinki (może i czasami trochę męczące, ale też ciekawe, głównie dzięki dokładnemu opisowi zdarzeń, co nie mogłoby się tak świetnie udać w krótszych!)
Świetne zdjęcia! Zwracasz uwagę na szczegóły. Widać, że się napracowałaś z szukaniem i ściąganiem dodatków. W pierwszym odcinku bardzo mi się podoba bałagan w biurze. Co prawda na drugim zdjęciu (to znaczy na drugim, na którym ten bałagan widać) wyszło to trochę sztucznie, widać simsowe kratki, ale na pierwszym (tym z Maxem) bardzo fajnie to wygląda . Na przyszłość, jak będziesz "robić bałagan", to miałam gdzieś kod na zlikwidowanie kratki, wtedy można stawiać przedmioty gdzie i jak się chce, nie ma takiego ograniczenia i wszystko jest bardziej realistyczne. Gdzieś mi go chwilowo wcięło, ale jak znajdę, to napiszę . A tak poza tym to super - robisz zbliżenia i widać, że się starasz.
Oby tak dalej! Jak narazie to moje ulubione fotostory na tym forum (a przeczytałam ich trochę). Świetnie ci idzie i już czekam na następny odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 17:35   #28
scarlett
 
Avatar scarlett
 
Zarejestrowany: 05.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 286
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Company

Łoł, dzięki anonimowa za taki wielki komentarz^^
A kod do kratek już mam, więc próbuję robić wszystko jak najbardziej realistycznie.
Pamiętasz jeszce jaki to był błąd? Chciałabym to poprawić i z ciekawości wiedzieć^^
I dzięki za opinię, już wiem, co wdłg Ciebie robię dobrze, a co źle, a to pomaga
I wszystkim innym też dziekuję i postaram się dać nowy odcinek jak najszybciej, ale nie chce się aż tak bardzo spieszyć, żeby wyszło jakieś byle co
scarlett jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 17:44   #29
anonimowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

W trzecim odcinku napisałaś 'wybuchła śmiechem', zamiast 'wybuchnęła śmiechem'
I jeszcze jedno: Skoro oni (Max i tak dalej) polują na wampiry, to chyba są... łowcami wampirów, a nie egzorcystami nie? Egzorcyści przeganiają demony, czy coś w tym stylu. Chociaż... To twoje fotostory, więc się nie czepiam. W sumie 'egzorcyści' brzmi lepiej niż 'łowcy wampirów'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2008, 18:57   #30
Fobika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Company

Moim skromnym zdaniem fajne fotostory. Zdjęcia powalają, wyobrażam sobie ile musiałaś w to włożyć pracy, żeby otrzymać taki efekt
Kolejny plus to twój sposób pisania, widać, że masz swój własny styl. Tylko czasami było za dużo dialogów, a zbyt mało opisów.
Nie wiem czemu się czepiacie do długości. Super, że dajesz długie odcinki .
Moja ocena 10/10
Ps
Ten Max.... mrau..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
company, firma, wampir


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023