Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.04.2012, 09:33   #221
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Witam ponownie po dłuuuuuuugiej przerwie. Pisałam już o tym problemie, ale napiszę jeszcze raz. Nie mogę uruchomić simsów. Podczas wczytywania wyskakuje mi "wystąpił błąd z aplikacją TheSims3 i zostanie ona zamknięta". Odinstalowywałam i usuwałam wszystkie pliki kilka razy. Nadal nic. Wie ktoś może, co jest przyczyną ?
__________________
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.04.2012, 11:57   #222
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Kity, nie odpowiem Ci na to, ale sama pisałaś, że na innym kompie płyty są czytanie bez problemów...

suomii, powodów może być tona, dosłownie tona. Możesz mieć nieaktualne stery do grafiki, za stary DirectX, możesz mieć na kompie wirusa, lub możesz mieć mocno zanieczyszczony rejestr Windowsa... Proponuję odinstalować wszystkie Simsy (w panelu sterowania oczywiście), usunąć wszelkie pozostałości po Simsach z Program Files i z Moich Dokumentów (zapisy, dodatki i inne dane, przenieś sobie gdzieś, by były bezpieczne).

Teraz pobierasz i instalujesz program CCleaner
http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner...ows,13061.html

W zakładce z miotełką czyścisz wszystko, zdziwisz się ile danych niepotrzebnie zalegało na dysku, moja kuzyna miała kiedyś ponad 2,5 giga śmieci na kompie...
W zakładce rejestru czyścisz rejestr... Po wszystkim uruchom ponownie kompa.

A następnie defragmentujesz dysk... Polecam ten program...
http://www.dobreprogramy.pl/IObit-Sm...ows,12941.html

Przed defragmentacją dobrze jest zlecić Windowsowi podstawowe badanie dysku pod kątem błędów. Wchodzisz w eksploratora Windows, klikasz prawym na ikonkę dysku i wybierasz właściwości. W zakładce narzędzia będzie będzie możliwość przeskanowania błędów dysku. Jeśli masz ich więcej, niż tylko C, to każesz sprawdzić wszystkie. Windows nie będzie mógł tego zrobić od razu, zapyta czy zaplanować sprawdzanie dysku, zgadzasz się i po ponownym uruchomieniu kompa Windows sprawdzi dyski. Potem już normalnie przeprowadzasz defragmentację.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2012, 14:03   #223
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Dzięki anie. Tak zrobię, mam nadzieję, że zadziała. Powinno zadziałać.


EDIT: Zrobiłam, włączyłam, wszystko ładnie pięknie stworzyłam rodzinę, zaczęłam grać, a po 5 minutach gry ten sam komunikat. Co mam zrobić?

EDIT2: Już działa
__________________

Ostatnio edytowane przez suomii : 07.04.2012 - 22:51
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 17:44   #224
Jessica
 
Avatar Jessica
 
Zarejestrowany: 07.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Ja mam następujący problem. Mam wszystkie dodatki i akcesoria prócz ,,Szybka Jazda", starter mi się normalnie włącza, kiedy nacisnę ten przycisk start, żeby gra się odpaliła to launcher mi sie automatycznie wyłącza i gra również się nie włącza ;/. Reinstalka nie wchodzi w grę, bo już próbowałam tego i zadziałało na 2 dni, a odinstalowywanie i instalowanie od nowa tego wszystkiego zajmuje sporo czasu... Mam windows 7 (jeśli to ma jakieś znaczenie), włączanie gry bezpośrednio nie korzystając z launchera też nie działa ;pp Zna ktoś jakieś rozwiązanie?
__________________
http://www.glitery.pl/polecam,jessi12341 błagam kliknij zlituj się !xd
Jessica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 17:58   #225
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Jeżeli posiadasz jakieś mody albo nieoficjalne dodatki, to czy próbowałaś uruchomić grę bez nich?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 18:24   #226
Jessica
 
Avatar Jessica
 
Zarejestrowany: 07.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Jeżeli posiadasz jakieś mody albo nieoficjalne dodatki, to czy próbowałaś uruchomić grę bez nich?
Próbowałam, ale ja mam tylko dodatki z oficjalnej strony the sims ;/, w dodatku, gdy chcę zaktualizować grę to wyświetla się komunikat: ,, Aktualizacja się nie powiodła. Znaleziono nieprawidłowy plik" Coś takiego.
__________________
http://www.glitery.pl/polecam,jessi12341 błagam kliknij zlituj się !xd
Jessica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 18:55   #227
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Najlepiej zmień nazwę katalogowi Simsów z Documents and Settings (dzięki temu gra "pomyśli", że jest świeżo zainstalowana), i upewnij się, że w danych gry w Program Files nie ma niczego, co nie pochodzi od gry. Jeśli stosujesz zamienniki miast z mts, oddajesz te oryginalne...

No i inna sprawa, banalna, ale zawsze. Możesz mieć łatkę do innego regionu (języka) gry.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 19:07   #228
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

albo Twoja gra nie ruszy,nie zaktualizuje sie bez włączenia Origin,jak w moim przypadku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 19:08   #229
Jessica
 
Avatar Jessica
 
Zarejestrowany: 07.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 92
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Najlepiej zmień nazwę katalogowi Simsów z Documents and Settings (dzięki temu gra "pomyśli", że jest świeżo zainstalowana), i upewnij się, że w danych gry w Program Files nie ma niczego, co nie pochodzi od gry. Jeśli stosujesz zamienniki miast z mts, oddajesz te oryginalne...

No i inna sprawa, banalna, ale zawsze. Możesz mieć łatkę do innego regionu (języka) gry.
Nie zadziałał ten sposób :C chyba ponownie spróbuję reinstalacji..., ale w sumie to nie wyjście, jeśli gra znów nie będzie działała po kilku dniach.
__________________
http://www.glitery.pl/polecam,jessi12341 błagam kliknij zlituj się !xd
Jessica jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 19:33   #230
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Cytat:
Napisał Jessica Zobacz post
P w dodatku, gdy chcę zaktualizować grę to wyświetla się komunikat: ,, Aktualizacja się nie powiodła. Znaleziono nieprawidłowy plik" Coś takiego.
Opcja 1: Taki komunikat wyskakuje gdy gra jest zcrackowana - 99% przypadków z jakimi się spotkałam.

0pcja 2: Grę aktualizowałaś posiadając mody - jak się aktualizuje grę wtedy robi się taki myk: folder the sims 3 w moich dokumentach na chwilkę zmieniasz na np: the sims 3.backup i aktualizujesz grę -> polecam aktualizacje manualną: pobierasz łąty z tej stronki: http://widowmaker.kiev.ua/sims3updates.php i instalujesz sama -> po zaktualizowaniu gry usuwasz z folderu the sims 3.backup usuwasz końcówkę .backup i voila.

Ja tak robię i nigdy ale to przenigdy nie mam problemów z tym.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 8 (0 użytkownik(ów) i 8 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023