Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2010, 14:06   #111
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Ilona ja nie rozumiem, jak "przerzucić na Sims3ack"? Masz jakiś program do przerabiania dodatków z sims3pack na package i odwrotnie? Trochęmnie to intryguje.Ja nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków w formacie sims3Pack.Tylko Store mam w sims3pack, a inne to packages.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2010, 14:22   #112
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał mabda Zobacz post
zainstalowalam juz dodatki, ale mimo to nie dzialaja mi savy z riverview no trudno, wazne, ze gra dziala
Spróbuj tak:
Wejdź w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i przenieś wszystkie savy np. na pulpit.
Zacznij grę od nowa w tym samym otoczeniu w którym nie działa dany save, nie wprowadzaj simów ani nie zmieniaj nic w mieście. Zapisz grę pod nazwą miasta które Ci nie działa. Wyjdź z gry i wejdź znowu w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i odszukaj folderu z nazwą otoczenia (nazwa_otoczenia.sims3). Usuń wszystkie pliki z tego folderu i wklej te z folderu oryginalnego miasta z pulpitu. Powinno działać.
Jeśli czegoś nie rozumiesz daj znać, postaram się napisać to jaśniej
Wikki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 16:41   #113
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Ilona ja nie rozumiem, jak "przerzucić na Sims3ack"? Masz jakiś program do przerabiania dodatków z sims3pack na package i odwrotnie? Trochęmnie to intryguje.Ja nie mam żadnych nieoficjalnych dodatków w formacie sims3Pack.Tylko Store mam w sims3pack, a inne to packages.
Ania chodzi o to,ze większość kreatorów zaczęło udostępniać swoje prace w dwóch formatach- sims3pack i packages,wiec ściągałam zawsze sim3pack i nie miałam problemów z gra...do teraz,dlatego wywaliłam akcesoria i instaluje grę od nowa do latki 2.086.,jedynie książek do szybkiej nauki nie mam,bo działają na nowszych latkach,ale poza tym mogę normalnie pograć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 18:01   #114
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał Wikki Zobacz post
Spróbuj tak:
Wejdź w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i przenieś wszystkie savy np. na pulpit.
Zacznij grę od nowa w tym samym otoczeniu w którym nie działa dany save, nie wprowadzaj simów ani nie zmieniaj nic w mieście. Zapisz grę pod nazwą miasta które Ci nie działa. Wyjdź z gry i wejdź znowu w Moje dokumenty -> Electronic Arts -> The sims 3 -> Saves i odszukaj folderu z nazwą otoczenia (nazwa_otoczenia.sims3). Usuń wszystkie pliki z tego folderu i wklej te z folderu oryginalnego miasta z pulpitu. Powinno działać.
Jeśli czegoś nie rozumiesz daj znać, postaram się napisać to jaśniej
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 18:44   #115
Teo
 
Avatar Teo
 
Zarejestrowany: 04.09.2007
Skąd: Holandia
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 137
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Ja na szczescie nie mialam zadnych problemow z dodatkami. Zainstalowalam akcesoria i wszystko dzialalo normalnie
Teo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 19:26   #116
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał mabda Zobacz post
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane
Sciagnij jeszcze raz riverview z oficjalnej strony juz po wgraniu wszystkich latek. Sciagniete wczesniej po prostu wykasuj.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 22:47   #117
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Cytat:
Napisał mabda Zobacz post
tylko ze w ogole riverview mi sie nie zainstalowalo. a robilam juz tak, ze aktualizowalam do 1.7 i instalowalam dodatki, a potem reszta latek. czesc dodatkow sie zainstalowala, a czesc nie. ale wszystkie sa widoczne jako zainstalowane
Pobierz ten plik, wypakuj i wklej w InstalledWorlds (Moje dokumenty-> Electronic Arts -> The sims 3 -> InstalledWorlds)
Miasto powinno się pojawić
Wikki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 23:39   #118
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

no niestety mimo podmiany tego pliku [tak, podmiany - mialam zainstalowane] moja gra dalej nie chce wspolpracowac z river. ta samo jak z polowa innych dodatkow. za to druga polowa jest honorowana.
"nie mozna wczytac gry. mogla zostac zapisana z dodatkiem, ktory nie jest juz obecny w systemie" czy jakos tak do mnie rozmawia przy klikaniu na ikonki moich save-ow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2010, 10:51   #119
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Im dłużej to wszystko czytam, tym częściej myślę, że może jednak kupię te akcesoria już teraz, bo od bardzo dawna (ostatnio grałam w trójkę chyba w grudniu) przymierzam się do ponownej instalacji i kombinowania, żeby mieć rzeczy ze Store, ale jak pomyślę, że za dwa-trzy miesiące kupię sobie NA i znowu będę mieć cyrki, to chyba wolę kupić już i zrobić wszystko za jednym zamachem...
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2010, 13:25   #120
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

No trochę kombinowania jest niestety. Ale jak się instaluje grę od nowa, to ma się szansę na uruchomienia dodatków Store. Tutaj jest poradnik:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/168808.page
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023