Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.02.2017, 21:10   #1
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,953
Reputacja: 36
Domyślnie Parkway 8

Przepraszam za ogromne zdjęcia, na simsweb automatycznie zmieniają rozmiar a tu nie i to dlatego (
W związku z powyższym odsyłam również tutaj





guess who's back, back again
Moja ostatnia budowla na FTS pojawiła się tu, o zgrozo, niemal równo 4 lata temu (konkretnie 15 stycznia 2012), a później komputer, na którym grałam w simsy, postanowił wycrashować i rozwalić sobie płytę główną (#niepolecam). Straciłam wszystko - wszystkie projekty, prawie 4GB dodatków z neta, cały gameplay poszedł na marne - moja fascynacja simsami odeszła w zapomnienie, płyty zaczęły się kurzyć na półce gdy następne komputery nie były w stanie udźwignąć gry. Ale oto magicznego styczniowego wieczoru, robiąc porządki w swoim dawnym pokoju, 4 lata i dwa komputery później (tak, niszczę komputery na potęgę, don't judge me), Mery doszła do wniosku, że może fajnie by było znowu zagrać, zważając na to, że ma nowy komputer i warunki do tego, by grać. Więc parę tygodni temu odpaliłam grę, przez następny tydzień buszowałam po stronach z dodatkami i simblrach, zrobiłam nowe otoczenie, zaczęłam je dekorować, a gdy znudziło mi się dekorowanie otoczenia, postanowiłam zacząć je wypełniać domkami.
Tym sposobem narodził się projekt kryjący się pod nazwą Parkway 8 - od nazwy ulicy, przy jakiej się znajduje oraz numeru działki (cóż za kreatywność w nazewnictwie). Domek nie jest perfekcyjny, co zresztą będzie widać na prezentacji. Moja umiejętność robienia zdjęć w simsach również uległa... bądźmy szczerzy, nigdy nie umiałam robić zdjęć w simsach i nadal nie umiem XD Ale myślę, że COŚ widać.
I mam nadzieję, że to coś się wam spodoba
(bo siedziałam nad tym kuźwa tydzień, so you better like it)


Let's do this!


Bryła (a raczej jej front bo tyłu nie widać)












Bryła nocą












Wejście






Pseudo-przedsionek-hall-jakkolwiekbytozwał






Kuchnia





















Jadalnia












Salon (tak, widzę tą różnicę w kolorze ścian; nie, nie mogłam z tym nic zrobić, są pomalowane tą samą farbą ale przez to, że górna cześć znajduje się pod dachem to gra rzuca na nią inne światło i powstaje taki oto efekt. Nie polecam robienia ścian na poddaszu.)










Pokój dziecięcy (aka pokój widoczny na zdjęciu wyżej po lewej stronie, aka pokój w którym nie umiałam robić zdjęć) (tak, sufit jest w gwiazdki, bo zawsze o tym marzyłam jako dzieciak a nigdy nie miałam więc STFU nawet jeśli wygląda brzydko!)









Główna sypialnia (aka pokój na wprost wejścia)















Schowek (aka łazienka była za duża i nie miałam co zrobić z tą przestrzenią) (aka Mery nie umie robić zdjęć w małych przestrzeniach)






Łazienka (aka Mery dała za dużo lampek i teraz WSZYSTKO OŚLEPIA)









"Ogród" (aka taras???)


















Rzuty (jest tylko parter ale gdy robiłam rzut w trybie tab to nie wiedzieć czemu gra ukryła część elementów, więc są dwa rzuty)






Dziękuję za uwagę
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023