Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2011, 01:15   #21
Electric Shabet
 
Avatar Electric Shabet
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 149
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

A ja dodatek na pewno kupię, bo byłem (a nawet nadal jestem, bo wciąż gram) oczarowany dodatkiem do TS1 ,,Gwiazda'', więc chętnie bym zobaczył coś takiego w TS3.
Hmm... Niestety, ale to może być tylko zwierzak, no bo kto inny? ._. I ta opcja jest możliwa, bo były już powiązania między dodatkami, jak tu ktoś wcześniej wspomniał o tym, że w TS2 OŻ były dodatkowe zaklęcia dla posiadaczy Zwierzaków i Czterech Pór Roku.
Electric Shabet jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2011, 08:28   #22
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Ale powiązania były też w jedynce. Jeśli się miało 'Zwierzaki' i 'Gwiazdę' to można było mieć różowego pudla
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2011, 08:50   #23
MiniMous
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

W 2 były też powiązania między własnym biznesem , a zwierzakami.Gdy miało się obydwa te dodatki można było mieć sklep zoologiczny .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2012, 19:46   #24
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

No były powiązania, ale bardzo małe. Pojedyncze obiekty, lub parcele i inne takie, ale to nie zmieniało zbytnio rozgrywki (swoją drogą w WB był podest do sprzedawania samochodów, nawet jak nie było NŻ ). A tu jeśli simowie nie byliby jedynymi gwiazdami, to gwiazdorstwo "tego czegoś", w domyśle niektórych zwierzaków, musiałoby być rozbudowane tak, jak kariera simów, a wtedy ci, którzy nie posiadają zwierzaków traciliby znaczną część rozrywki, a nie tylko jeden obiekt, kilka czaróe, czy typ parceli, jak w TS2. Twórcy by nam chyba tego nie zrobili.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2012, 17:04   #25
Kalia
 
Avatar Kalia
 
Zarejestrowany: 04.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

No z nimi to jednak nic nie wiadomo
a tak w ogóle to nic nie słyszałam o żadnej postaci magicznej ciekawe co znów oni wymyślili?
Kalia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2012, 16:05   #26
kaka123
 
Zarejestrowany: 17.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 138
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Może dodadzą. Byłoby miło.
CO do tych nie-Simów, którzy mają być gwiazdami, może chodzi o to,że to nie muszą być koniecznie nasi Simowie? Może ktoś będzie przyjeżdżał od naszych znajomych i koncertował w naszych miasteczkach? Albo obcy wpadną z kosmosu na scenę? Lub po prostu jacyś Simowie, nad którymi nie możemy władać? Jak napisali A Twoi Simowie nie będą jedynymi gwiazdami w tej opowieści o sukcesie. Taaa... Zwierzaki na scenie... Co jeszcze?
kaka123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2012, 23:43   #27
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Cytat:
Napisał Filleable Zobacz post
A tu jeśli simowie nie byliby jedynymi gwiazdami, to gwiazdorstwo "tego czegoś", w domyśle niektórych zwierzaków, musiałoby być rozbudowane tak, jak kariera simów, a wtedy ci, którzy nie posiadają zwierzaków traciliby znaczną część rozrywki, a nie tylko jeden obiekt, kilka czaróe, czy typ parceli, jak w TS2. Twórcy by nam chyba tego nie zrobili.
Nie zrobiliby? Nie nastawiałabym się na to. W końcu kariera zwierząt w Showtime nie jest priorytetem - dodatek skupia się na spełnianiu ambicji zawodowych sima. Nie bardzo też rozumiem stwierdzenie, że gracze nie posiadający Zwierzaków "traciliby znaczną część rozrywki". Czy wysyłanie zwierzaka do pracy to jakaś spora, znacząca część gry, bez której nie można się obejść? Nie sądzę. To tylko niewielki dodatek, który nie ma większego wpływu na jakość rozgrywki. Jeśli rzeczywiście zwierzaki będą mogły pracować, pewnie i tak żadnego z nich tam nie poślę.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2012, 00:09   #28
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Tak mi przyszło na myśl, po przeczytaniu posta Kalii odnośnie istot magicznych... Jeśli już miałabym wybierać, fajnie byłoby widzieć w Showtime np. jakiegoś smoka ziejącego ogniem. Nie musiałby być przecież mega wielki... Na pokazy pirotechniczne nadałby się idealnie Poza tym, smoka w dwójce żadnego nie było... A w jedynce, owszem (oj, pamięta się te czasy, kiedy taki uroczy gagatek podpalał simowe mebelki... ).

Skoro posty są teraz moderowane, mam prośbę, żeby połączono ten i poprzedni w jedną całość.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2012, 15:20   #29
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Nie mam ochoty znowu na jakieś magiczne dziwadła... Zapewne i tak coś będzie, bo chyba w każdym dodatku coś doszło, nie chce mi się wymieniać. Jednak ja osobiście z żadnych dziwadeł nie korzystam. Owszem, testowałam niektóre dziwadła, ale szybko mi się nudziły. Bardzo bym chciała, żeby niektóre obiekty z dodatku, doszły jako Store, oczywiście tradycyjnie, różniłyby się wyglądem, ale miałyby funkcje tych z Showtime. Są np. akwaria na bazie tego z NA, czy piłkarzyki z podstawki. Najbardziej podobałyby mi mikrofony do karaoke i bilard. Może nie musiałabym kupować dodatku, żeby zastąpić piłkarzyki bilardem...

Czy tylko ja mam wrażenie, że mało się dzieje na forum? No przynajmniej w tych działach, do których zaglądam A tak całkiem "nie na temat", to aura za oknem działa na mnie tak dołująco, że na nic kompletnie nie mam ochoty. Od wieków w nic nie grałam, i wcale mnie nie ciągnie, a zapewne poprawiłoby mi to humor. Dobrze, że chociaż mam szczeniaka, Cola (to suczka) dostarcza ciekawej mieszaniny pozytywnych i negatywnych wrażeń Prawdziwa z niej słodziara, zwłaszcza jak śpi i nie broi.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2012, 16:29   #30
Kalia
 
Avatar Kalia
 
Zarejestrowany: 04.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Cytat:
Napisał Helena Zobacz post
Tak mi przyszło na myśl, po przeczytaniu posta Kalii odnośnie istot magicznych... Jeśli już miałabym wybierać, fajnie byłoby widzieć w Showtime np. jakiegoś smoka ziejącego ogniem. Nie musiałby być przecież mega wielki... Na pokazy pirotechniczne nadałby się idealnie Poza tym, smoka w dwójce żadnego nie było... A w jedynce, owszem (oj, pamięta się te czasy, kiedy taki uroczy gagatek podpalał simowe mebelki... ).

Skoro posty są teraz moderowane, mam prośbę, żeby połączono ten i poprzedni w jedną całość.
Oj tak pamięta się jak smok spalał mi sima którzy przez całą noc się nim opiekował
A pozatym coś nie ma nowych wiadomości na temet tego dodatku.
Mam nadzieję że się chociaż raz postarają i będzie mniej błędów
Kalia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023