Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.01.2012, 21:41   #31
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Nie wiedziałam, że w jedynce był jakiś smok, w którym dodatku? Ja tam bym się ucieszyła z helikopterów, były w dwójce
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.01.2012, 22:55   #32
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Nie wiedziałam, że w jedynce był jakiś smok, w którym dodatku? Ja tam bym się ucieszyła z helikopterów, były w dwójce
Był, był... i to w różnych kolorach. Smocze jaja kupowało się u wampirzycy Wiki(?) w magicznej wiosce. Warunkiem było posiadanie Abrakadabry. Nie wiem ile rodzajów smoków było dokładnie, ale ja spotkałam się z trzema: złotym (ten był najgrzeczniejszy ), fioletowym i czerwonym (a to, analogicznie, piroman i największy skurczybyk). Kolor smoka po wykluciu zależał od tego, ile czasu nasz sim poświęcił na opiekę nad jajem. Im więcej, tym większa szansa na złotego (i mniejsza na późniejsze pożary...). W ogóle ten dodatek jest chyba jednym z lepszych, jakie wyszły do jedynki. Oprócz smoków i wampira, można było też spotkać królową elfów albo zamienić gości w żaby czy zaczarować gnomy, które potem beztrosko biegały po ogródku... Najlepsze jednak były pojedynki z innymi magami. Kurczę, aż nabrałam ochoty, żeby sobie zagrać w jedynkę Szkoda, że nie mam wystarczającej ilości miejsca na dysku...

Byłabym w siódmym niebie, gdyby zrobili taki sam dodatek do trójki. Wyobrażacie sobie te wszystkie możliwości i obiekty z Abrakadabry w grafice trójwymiarowej? To byłoby nie do przebicia.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2012, 12:31   #33
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zostań Gwiazdą - Simy nie jedyną atrakcją.

Heh... Smoki są ładne. Już wiem, dlaczego nigdy nie widziałam ich w jedynce... Nie miałam Abrakadabry. Nie lubię czarów itd, więc nie kupiłam tego dodatku. Nawet nie wiedziałam, że był tam jakiś smok.

A wracając do tematu, to tak mi się nasunęło, że Showtime miałoby idealny klimat, na powrót niektórych obiektów z dwójki i jedynki. Mam tutaj na myśli duże akwarium do nurkowania, komorę do latania (silnik odrzutowy), mechaniczne obręcze do "wirowania"... Pamiętam z jedynki taką fajną ozdobę, płaski, prostokątny i przezroczysty pojemnik, w którym była woda z bąbelkami Ach... z edycji na edycję katalogi obiektów są coraz uboższe...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023