Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.07.2016, 15:50   #21
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Wasze bugi w The Sims 2 i dodatkach.

@up: nie. To dlatego, że jest KOBIETĄ

A tak na serio, to nie jest to bug ;]
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.07.2016, 19:24   #22
TheSimsManiak
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Skąd: W świecie Alfheim Online SAO
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze bugi w The Sims 2 i dodatkach.

No pewnie No dobra dobra, ale zaciekawiło mnie to.
TheSimsManiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2016, 12:33   #23
funny55
 
Zarejestrowany: 13.04.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze bugi w The Sims 2 i dodatkach.

U mnie w simsach ostatnio wybuchł pożar i moje simy prawie się spaliły (nie było alarmu w kuchni) gdyby nie autobus szkolny które przyjechał po nich (była to sobota wieczorem).
Czy mógł być to bug ? Jakim cudem tak się stało? (Żałuje ,że nie zrobiłam screenów)
funny55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2016, 19:17   #24
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasze bugi w The Sims 2 i dodatkach.

- Cygańska swatka jest wampirem. (nie wiem czy to błąd ale taka się u mnie pojawiła)
- Przy pomocy kodu stulecia spowodowałam, że matka była w ciąży z własną córką (nie pytajcie ) a gdy dzieci się narodziły... Wszystkie simy stały i kompletnie się nie poruszały po czym przyjechała opieka społeczna i zabrała wszystkie dzieci, nawet te spłodzone ,,legalnie". Niestety nie pamiętam za dobrze jak to wpłynęło na drzewo genealogiczne ale chyba powtórzę ten... eksperyment xD
- Kiedy uda nam się przyłączyć przywódcę wilczego stada do domu to po kilku dniach oczy przestają mu się świecić i są po prostu niebieskie, a gdy zdecydujemy się na rozmnożenie go z naszą psią samicą wychodzą ciekawe ale ładne szczeniaki.
- Simorośl zdradziła swojego wampirzego męża z jego bratem wilkołakiem lecz gdy dziecko się narodziło to nie zwracał na to uwagi. Tolerancyjne te simy.
- Dowiedziałam się, że simowie nie mogą umrzeć na parceli publicznej - byłam raz simką 2 bite dni i noce na dyskotece i nie zmarła mimo całego czerwonego paska głodu. Udało jej się to dopiero jak wróciła do domu, poszła spać na kilka sekund i znów wstała. Nie wiem czy można to nazwać błędem ale zawsze coś.
- Studentka nie mogła robić bara-bara na studiach mimo kupionego łóżka i maksymalnych kontaktów z sympatią.
- Zadecka nie reagowała na moje obściskujące się simki, nawet gdy robiły to tak blisko że jedna dosłownie weszła w nią jakkolwiek to brzmi... A dokładniej w jej głowę i tors.
- Dawno temu kiedy jeszcze nie miałam nocnego życia a jedynie podstawę i zwierzaki i pory roku to nagle moją ulicą przeszła... Pani Zadecka. To przynajmniej się wyświetliło gdy na nią najechałam Ale nie wyglądała jak ona, była łysa, miała ciemniejszą skórę i kompletnie inne ubranie. Mam nawet zdjęcie, jest za duże więc wstawię linkiem. Robiłam tego screena dawno temu, nie śmiejcie się z tego turkusowego ,,wtf" http://img06.deviantart.net/63ae/i/2...ox-d4o4cvu.jpg
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023