Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2006, 11:45   #1
emily
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Domeczek [BRAK ZDJĘĆ]

Od strony ulicy

Od strony ogrodu

Parter

Piętro

Przedpokój

Kuchnia

Biblioteczka

Salon

Pokój i Antoś

Korytarz


Pokój Wandy

Pokój Antosia

Pokój Rodziców Wandy

Pokój Rodziców Antosia


Wiem że mój dom jest brzydki ale we Wrześniu kupie sobie The Sims 2

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 21:41
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.07.2006, 15:21   #2
Konik
 
Avatar Konik
 
Zarejestrowany: 07.05.2006
Skąd: śnieg w lecie?
Płeć: Mężczyzna
Postów: 99
Reputacja: 10
Domyślnie

Z zewnątrz całkiem,całkiem.
W środku tragicznie.0 dodatków z neta.Budujesz zbyt duże pomieszczenia i potem nie wiesz co z nimi zrobić.Buduj mniejsze,wtedy łatwiej będzę Ci je wyposażyć.Dalej.Podwórko.Neiezłe,ale brakuje jakiegos jeziorka czy drzewka czy coś.Niewiem.
Ocena ogólna:
3,5/10
__________________
Tworzysz ładne budowle w TS2? Napisz na PW!!
Konik jest offline  
stare 04.07.2006, 15:28   #3
emily
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konik
Z zewnątrz całkiem,całkiem.
W środku tragicznie.0 dodatków z neta.Budujesz zbyt duże pomieszczenia i potem nie wiesz co z nimi zrobić.Buduj mniejsze,wtedy łatwiej będzę Ci je wyposażyć.Dalej.Podwórko.Neiezłe,ale brakuje jakiegos jeziorka czy drzewka czy coś.Niewiem.
Ocena ogólna:
3,5/10
Nie ściągam dodatków z netu bo mogą zawierać wirusy a wogule niewiem skąd je ściągać

Ostatnio edytowane przez emily : 03.02.2007 - 23:06
 
stare 07.07.2006, 18:48   #4
asia23170
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie sie podoba twój dom,tylko w niektórych pokojach jest za mało przedmiotów i wygląda jak by był goły.Dopracuj to.Na zdjęciu w ogrodzie kwiaty są pousychane.Dom na zewnątrz jest ładny.Ogólna ocena to 7,5/10.
 
stare 07.07.2006, 19:04   #5
Baorti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał emily
Nie ściągam dodatków z netu bo mogą zawierać wirusy a wogule niewiem skąd je ściągać
Twoja odpowiedż mnie rozbraja. Czy wiesz co to jest wyszukiwarka ?

No to przejdźmy do sprawy domu.W środku jest pusty i brzydki (widać że robiony na prędko). Nawet bez dodatków z netu można zbudować niezły domek.

A teraz sprawy pozytywne
Dom na zewnątrz jest całkiem ładny, bryła też niczego sobie.

Ogólnie
6/10
 
stare 08.07.2006, 17:09   #6
CoRnEliA :)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zauwazylam ze prawie kazdy robi domki w simsach 1 na całą parcele...Nie lubie takich wielkich domow ty masz az za duzy chociaz z zewnątrz dom jest ładny ale w srodku ne bardzo mi przypadl do gustu, po pierwsze pomieszczenia są ZA DUZE! Pokoj dziecka jest zbyt jaskrawy i zbyt duzy. nooo...zalezy kto co lubi. ocena 5/10
 
stare 15.08.2006, 18:06   #7
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc tak- to NIE JEST domek. To JEST tragedia. Jedna wielka i PUSTA tragedia. Czy dobrze widzę, to pstrokade i beznadziejne, ogromne pomieszczenia bez żadnego wzoru (Kawał podłogi ogrodzony niepasującymi do siebie ścianami) z jakimiś meblami po bokach? Dosłownie, jak można robić OGROMNY POKÓJ i rozstawiać w nim ohydne meble przy ścianach????? Fuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!
Jaskrawa tragedia z czymś przy ścianach i hektarami wolnego miejsca na środku... 0/10
 
stare 22.08.2006, 15:42   #8
-MK-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Również nie lubie takich BIG DOMÓW,bo większość z Was nie umie zagospodarować w nich przestrzeni!
Uwaga dla wszystkich:NIE RÓBCIE TAKICH WIELKICH DOMÓW,BO NIE UMIECIE ROZMIEŚCIĆ W NICH PRZEDMIOTÓW!
Kolejny przykład:pokój 20 metrów,5 mebli na krzyż,w innych stylach,kolorach i w ogóle.
Na prawde:zrób mniejszy dom i POMYŚL gdzie co postawić!
 
stare 16.09.2006, 11:33   #9
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taki ten dom jest....za DUŻY. Te pomieszczenia takie wielkie i puste... Nie podoba mi się :wacko: 3/10
 
stare 16.09.2006, 11:44   #10
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie dość, że niezbyt ładny zewnątrz, a w środku po prostu tragiczny! Za duże pomieszczenia, pomieszane style. I żadnych dodatków z neta. Nie mówię, że bez nich nie da się tworzyć ładnych domów, ale wybacz, nie wiem jak coś takiego mogłaś zamieścić na forum. :con:

Ostatnio edytowane przez lafilette : 16.09.2006 - 11:46
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023