Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.07.2007, 19:39   #1
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ***Zima**i**górskie**klimaty**

Zatęskniłem za zimą... Wię pomyślałem, że zrobię zimę w simsach i tak ot powstał... mały skromny na uboczu... domek

_

_

_

_

_

_

_

_

_
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.07.2007, 11:15   #2
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

Bardzo ładny domek. Przyznam I wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek
 
stare 08.07.2007, 12:05   #3
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

Wow, zatęskniłeś za zima? ja za latem tęsknię...bo za oknem zbytnio lata nie ma ;(

A co do domciu jest bardzo estetyczny i przytulny od razu się ciepło robi. Widze jakiegoś "morsa" na basenie - Podziwiam!
 
stare 08.07.2007, 19:44   #4
Caroline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

nawet nawet ^^
5/10
 
stare 10.07.2007, 11:07   #5
Maxsel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

Domek fajny ale dodatki nie wpółgrają do siebie czyli chodzi mi o mebelki no i ten chodnik i ulica nie widać śladu zimy xD ale to są szczegłóy 6/10
 
stare 15.07.2007, 18:08   #6
Juziol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

Na początku chciałem Ciebie zbesztać za zbudowanie tego domu w takim stylu i wyglądzie, bo myślałem, iż jest to parcela wakacyjna. Jednak po dłuższym przyjrzeniu się, zobaczyłem, że to jest dom rodzinny. Jednak nie za bardzo nadaje się on na mieszkanie w nim przez resztę życia, no chyba, że chodzi tu o ubogą parkę, której nie zależy na wygodzie. Mniemam, iż miałeś w intencji zbudowanie domku wiejskiego (górskiego) przygotowanego na takie warunki atmosferyczne, jak śnieg, bo sporo cech takich zawiera...

Źle to zaplanowałeś wszystko, mógłby być w prawdzie, nawet lepiej, z tego hotel, niż dom (wystarczy trochę więcej pokoi i pomieszczeń), ale Ok - chciałeś mieć parcelę mieszkalną, więc ja taką skomentuję i przestaję "gdybać".

Widok zewnętrzny: nie podoba mi się zjeżdżalnia do jeziora, w zimie się nie pływa (wchodzi się zdrowotnie do lodowatej wody na kilka minut/sekund w celach rehabilitacyjnych), więc wystarczyłaby jedynie drabinka. Roślinki wodne tez nie pasują, wierz mi na słowo, ale w zimie wyglądają inaczej, są obwiędłe... Ławka z grillem mogłyby być bliżej domu, choć przypuszczam, że tu chodzi o ogrzanie się po dłuższym byciu w zimnej wodzie, ale w sumie to głupota, bo po mięso trzeba i tak zasuwać po śniegu do domu, a i w stroju kąpielowym nikt nie będzie jadł na mrozie, bo fatalne będą skutki... Podoba mi się natomiast jaccuzi obudowane w ten sposób, coś jak gorące źródła... no fajne są.

W środku: łazienki są ograniczone, wiejskie, proste, stworzone nie do zwiedzania, ale do zaspokajania potrzeb, tylko szkoda, że o lustrze zapomniałeś, bo nawet w wiejskich chatkach one są. W tej łazience na górze, pomysłowo wygląda prysznic.
Sypialni czepiać się nie będę, nie ma zastrzeżeń do niej raczej... tylko, eh... jest trochę pusta (tak samo jak reszta pokoi).
W salonie jest zbyt ubogo jak na to pomieszczenie przystało, raptem 7 przedmiotów, telewizor stoi za blisko pieca, gdy rozpalisz tam ogień, dojdzie do zakłóceń, funkcjonowanie przy wysokiej temperaturze spowalnia wydajność sprzętów elektronicznych (w większości przypadków). A firanki są za duże, na takie małe okna...
Kuchnia, jak widzę, ma mebelki z „Abrakadabry”, to mi nie przeszkadza, jedynie ta trumna z kościotrupem, wyrwane z kontekstu.

To było by tyle. Dom - taki sobie, miałeś lepsze w swej karierze. Daję 5/10.
 
stare 17.07.2007, 19:12   #7
Fraise
Guest
 
Postów: n/a
Smile 8/10

Domek przyjazny dla oka i mieszkańców
8/10
 
stare 01.08.2007, 14:50   #8
Adigos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

ladna hal;upa ale jak postawiłaś zjerzdzalnie i skocznie nad stawem????
 
stare 21.11.2007, 07:10   #9
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

Hmmmm.... 8/10
 
stare 24.11.2007, 12:13   #10
Marny gracz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ***Zima**i**górskie**klimaty**

fajny bo przytulny ale zgadzam się z tm co powiedział Juziol. ale spoko 8/10
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023