Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.11.2007, 16:20   #11
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Niech Ci będzie ale niczego mi nie brakuje...... ale i tak ocenie go dosć krytycznie


Bryła nie za bardzo nawiązuje do całego stylu...
Kuchnia brzydka ten dywan wygląda jak by był brudny fioletowy stolik no comment...

Łazienka za duża za mało elementów w niej...



Ten pokój czy coś takiego jest okropny podłoga i tapeta w ogóle nie współgrają....

Salon

Za bardzo czerwona i ten obraz tuż na luksferze.

Sypialnia.... Fioletowa podłoga... żal.pl zaprasza

W łazience dywan i obraz nie pasują :/

A ogród identyczny jak w innych domkach

Ogólnie to taki amatorski Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME ale niech ci będzie 2/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.11.2007, 16:29   #12
Oskikop
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

O boże to jest ohydne podzielam wypowiedz adama
1/10
 
stare 22.11.2007, 16:59   #13
lukasz1394
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

w moim oistatnim temacie poprosilem cie zebys napisal jak zrobic plaze ja ci dalem linki do moich stron od razu a na twojego instrukcje i linki trzeba jak dlugo czekac ? jesli je wogule dasz liczne ze jeszcze mi napiszesz jak zrobic ta plaze i z jakiej strony jest szklana podloga
 
stare 22.11.2007, 19:18   #14
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Cytat:
Napisał Adam1995_Winner
Niech Ci będzie ale niczego mi nie brakuje...... ale i tak ocenie go dosć krytycznie


Bryła nie za bardzo nawiązuje do całego stylu...
Kuchnia brzydka ten dywan wygląda jak by był brudny fioletowy stolik no comment...

Łazienka za duża za mało elementów w niej...



Ten pokój czy coś takiego jest okropny podłoga i tapeta w ogóle nie współgrają....

Salon

Za bardzo czerwona i ten obraz tuż na luksferze.

Sypialnia.... Fioletowa podłoga... żal.pl zaprasza

W łazience dywan i obraz nie pasują :/

A ogród identyczny jak w innych domkach

Ogólnie to taki amatorski Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME ale niech ci będzie 2/10
Jaką bryłę ty byś zaproponował?? -zapomniałem! odstające ściany...
Dywan jest jaki jest ja go nie tworzyłem, pasuje do ogólnego wystroju...
Gdybym powstawiał więcej elementów do łażienki byłoby, ze naćpane...
Ten pokój taki miałbyć
Nie wiem, dlaczego napisałeś, ze nie pasuje fioletowa podłoga w sypialni.?????..
Pokaż mi jeden domek w którym mam idetyczny ogród (nie powinno sprawić Ci to trudności skoro we wszystkich są identyczne)
Czy ty wiesz na czym polegaja te style??
Jak masz tak komentowac beż uzasadnienia to nie komantuj.

DO lukasz1394:
Przepraszam szukam strony do tej plaży...
Strona ze szklaną podłogą juz nie istnieje, ściągałem z chińskiego(japońskiego) forum.
 
stare 22.11.2007, 19:18   #15
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Cytat:
Napisał lukasz1394
w moim oistatnim temacie poprosilem cie zebys napisal jak zrobic plaze ja ci dalem linki do moich stron od razu a na twojego instrukcje i linki trzeba jak dlugo czekac ? jesli je wogule dasz liczne ze jeszcze mi napiszesz jak zrobic ta plaze i z jakiej strony jest szklana podloga
Huh? lukasz takie wiadomości to na priv się wysyła ,mogłeś przynajmniej ocenić domek :con:
A co do domu to taki sobie 7/10

A i jeszcze jedno Adam mówisz o powtarzaniu a w twoim poprzednim domku widziałam prawie w każdym pomieszczeniu takie same tapety
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline  
stare 22.11.2007, 19:46   #16
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Ok,zrwacam uwage innym żeby nie robily tych samych błędów co ja

A co do Adriana... na pewo by nie była czarna.I co ci się nie podoba w odstających scianach ?
 
stare 22.11.2007, 19:51   #17
Oskikop
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Cytat:
Jaką bryłę ty byś zaproponował?? -zapomniałem! odstające ściany...
Dywan jest jaki jest ja go nie tworzyłem, pasuje do ogólnego wystroju...
Gdybym powstawiał więcej elementów do łażienki byłoby, ze naćpane...
Ten pokój taki miałbyć
Nie wiem, dlaczego napisałeś, ze nie pasuje fioletowa podłoga w sypialni.?????..
Pokaż mi jeden domek w którym mam idetyczny ogród (nie powinno sprawić Ci to trudności skoro we wszystkich są identyczne)
Czy ty wiesz na czym polegaja te style??
Jak masz tak komentowac beż uzasadnienia to nie komantuj.
1.co się tak uczepiłeś tych odstających ścian raz zrobił na próbe aby sprawdzić czy się podobają nie podobaly się więc już takich nie robi.
2.wies on lepiej wie na czym polegają te style wpisz se w google te style to zobaczysz jak wyglądają jedyne co w twoich domach jest z tych styli to okna.

Ps: nie pisz łukaszowi że nie ma tej podłogi bo jest na simsomaniak center wystarczy tylko poszukać. ( a wierz mi zajeło mi to 1 minute)
 
stare 22.11.2007, 19:56   #18
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Po pierwsze zobaczycie że wszystkie moje domki kiedy będzie oceniać adrian (nawet nie chce mi się pisać tego imienia z dużej litery) to będą niskie a zobaczcie też sami prosi o linki a sam nie podaje o i domki oskikopa też pewnie będą krytykowane.Kto mu się postawi na drdzodze dostanie
3/10<lol2> tacy ludzie są żałośni i że ta kłótnia to tylko o domek... Ja napisałem swoją ocenę ale adrian zawsze musi mieć racje i 10/10

Pozdrawiam

Adam
 
stare 22.11.2007, 21:47   #19
Poziomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

weź Adam ile Ty masz lat że tak histeryzujesz?to jest tylko domek, a tak pozatym to się zgadzam z Adrianem. Obecnie jest już bardzo trudno znaleźć jakieś "ekstrawaganckie" (powiedzmy sobie);p rzeczy, obiekty, mimo to ten domek mi się podoba może z kuchnią możnaby inaczej wymyślić ale to moje anomalie, domek ogólnie jest spoko 10/10 tu nic się nie powtarza. Tak długo jak nie będzie u nas porządnej linkarni tak długo będą się powtarzać obiekty w domach i różne inne elementy. Każdemu się może zdarzyć, bo komuś poprostu pasują dane meble mimo że pokazuje je drugi raz, lub idzie na łatwiznę, bo się komuś nie chce szukać.



...Słuchajcie musimy w końcu podjąć temat naszej linkarni!!!

...jak buszujecie w poszukiwaniach obiektów to fajniejsze strony choć w ulubionych zapisujcie... (to już coś)
 
stare 23.11.2007, 12:09   #20
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Art DECO-- Art POP-- Art RETRO-- HOME

Popieram zdanie Poziomk'a Nie ma u nas linkarnii!! I nie ma jak pobierać nowych obiektów. Wertuje się w kółko te same strony...
Faktem jest, ze dużo stron z dobrymi dodatkami do the sims upadło... lub zmieniło swą temetykę tylko na SIMS2. Od czasu do czasu wpadają grupy yahoo na których są jako takie obiekty...

Do Adam1995_Winner:
Po pierwsze nie będę schodzić na poziom problemu pisania z dużej lub małej małej litery twego nicku bo to dla mnie problem zbyt trywialny...
Po Drugie oceniam twoje domki na tle innych znajduących się na forum.
Cieszę ze ze powstała sprzeczka bo wszystkie uwagi te trafne i mniej trafne są dla mnie cenne, ALE nie lubie jak ktoś mówi coś na dany temat i nie mając jednocześnie o tym wiedzy.
Po Trzecie nie mam powodu by oceniać domki autorstwa Oskikop pozytywnie czy negatywnie. Każda ocena jest subiektywna!!
Po czwarte NIE WSKAZAŁEŚ domku z identycznym ogrodem... A ja chciałbym wiedzieć które to domki...
Po piąte

JEŻELI URAZIŁEM Adam1995_Winner TO PRZEPRASZAM NIE CHCIAŁEM!!

A propos linków...
Ja nie dodaje linków ze stronami do The Sims do ulubionych, sciągam obiekty z zagranicznych for... Dlatego jest mi trudno odtworzyć linki bo jak już wspomniałem wiele ze stron zakończyło swą działalnośc, a nie każdy ma konto na yahoo.
\Dziekuję\za\oceny\

Ostatnio edytowane przez ADRIAN : 23.11.2007 - 12:13
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023