Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.01.2009, 18:29   #11
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Ach no to dzieki, ze ktos zwrocil uwage na moj post! Jak zaloze nowy temat to sie od razu wszyscy zaczna odzywac, ze regulamin, ze podobny problem juz byl!
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.01.2009, 18:37   #12
Alisha
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Sprawdz pamiec na dysku na którym zainstalowalas simsy.
Moze nie bylo wystarczajaco miejsca po zainstalowaniu OZ?
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]
Alisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2009, 09:43   #13
alishia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

mi się do połowy instalowało OŻ jak pościągałam sobie dodatki z internetu, a po skasowaniu ich było wszystko okej. może spróbuj je skasować, o ile je masz. do klaudi (;
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2009, 11:09   #14
nicram01
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Ja też tam miałem ale to była wina dodatków zz neta po przeskanowaniu a dalszym skasowaniu zadziałało ale zamulało wyłączyłem dodatki z neta ( usunołem Downoalds ) i wszystko działa spox
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2009, 12:41   #15
Milka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Ja też miałam problem z grą jak za często używałam BoolPropa. Może to jego wina.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2009, 17:04   #16
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Hmmm nie widzę innego rozwiązania jak tylko to, że mam porysowaną płytę.
Pisałam, że Simsy są czyściutkie jak je Maxsis stworzył i nie mam nic w downloads i w ogóle żadnej mojej ingerencji nie ma, bo po zainstalowaniu ostatniego dodatku, tj. Osiedlowego Życia, gra zawiesza się w połowie wczytywania i dalej nie idzie.

Także jeśli ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na ten problem, niech pisze, albo jakieś rady jak naprawić porysowaną płytę?
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2009, 18:16   #17
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Klaudia, a jak instalowałaś na nowo dodatki, to OŻ bez problemów Ci się zainstalowało?
Jeśli tak, to płyta raczej nie jest porysowana.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2009, 01:14   #18
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Było tak: Kupiłam laptopa, zainstalowałam na nim The Sims 2 + wszystkie dodatki + moje rodzinki i czteroletnią kolekcję dodatków z neta. Chodziło dobrze, bo nowy komp daje radę nawet z tym milionem dodatków, które miałam w downloads. Potem premiera Osiedlowego Życia, kupiłam, zainstalowałam, pograłam sobie chwilę i zaczęła mnie dopadac zmora typu - Aplikacja zostanie zamkęta, zwłaszcza w jednej rodzince z ogromnym domem i mnóstwem rzeczy, buch, nie ma Simsów, jest Pulpit. Ale włączało się od nowa, inne domki jako tako chodziły i zawsze coś tam się pograło zanim "Aplikacja została zamknęta". W październiku posciagąłm jeszcze kilka dodatków z neta i pojawił się problem (nie wiem czy to ich wina, czy przypadek):
uruchamiałam The Sims Osiedlowe Zycie, prezentacja czyli ten krótki filmik się nie pojawaiał, zamiast niego przez kilka minut czarne tło, po czym pojawiał się ekran wczytywania z muzyczką, no i nie wczytwyało się nigdy. Zawiecha! Więc wyłączałam Menadżerem Zadań i włączałam jeszcze raz i kilka razy zdarzyło mi się tak, że pojawiała się prezentacja i gra się wczytała, mogłam grać ( oczywiście do czasu "aplikacja zostanie zamknęta"). Denerwowała mnie ta loteria albo się włączy, albo nie, więc uporządkowałam ściągnięte dodatki wg daty i wywaliłam wszystkie które ściągnęłam w ostatnim miesiącu, zostawiłam tylko te wcześniejsze, z którymi wcześniej gra działała. No ale na nic, gra coraz częściej się wieszała na wczytywaniu, aż w końcu 10 razy pod rząd i nie udało mi się wczytać.

Skopiowałam sobie potrzebne foldery i wszystkie The Sims odinstalowałam, powywalałam wszystkie resztki i od początku instalowanie wszystkich 7 dodatków. Po zainstalowaniu chyba Podróży włączyłam, żeby sprawdzić czy się wgrywają, wgrały się z szybkościa światła ( bez dodatków z netu i na nowym kompie jest całkiem inna gra, po prostu marzenie, nawet na sekunde sie nie zatnie). Okej, poinstalowałam resztę do końca, szczęśliwą włączam i kupa! Nie mogę wgrać, filmik-prezentacja nie pojawia się, czarne tło, po chwili Osiedlowe Życie się wczytuje do połowy i dalej gra muzyczka a pasek wczytywanie się 10 min nie rusza. Menadżer zadań mówi, ze Brak odpowiedzi.
I zaznaczem, że próbuję je włączyć zupełnie "na sucho". Moj folder z osiedlem i downloads są bezpieczne ulokowane w innym miejscu.

wyjaśniłam od podstawy mój problem. Co może być przyczyną. Płyta z OŻ jest troszeczkę porysowana, przy krawędzi ma dwie rysy, ale instaluje się bez problemu, tylko wczytać się nie chce.
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2009, 22:11   #19
Reminiscencja
 
Avatar Reminiscencja
 
Zarejestrowany: 07.06.2008
Skąd: Z pudełka po zapałkach
Płeć: Kobieta
Postów: 232
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Myślę, że jeśli nikt Ci już nie poda jakiegokolwiek sposobu na ten problem ;(. Zrób tak jeżeli znasz angielski to zapytaj właśnie na angielsko-języcznym forum Ci użytkownicy na pewno mieli podobny problem, mi robiło się tak samo z `Zwierzaki`, pogrzebałam trochę we wszystkich folderach gry i znalazłam jakiś dziwny plik tekstowy (nie wiem były tam jakieś dziwne znaczki np; '"/ coś w tym stylu) usunęłam go i gra działa normalnie. Drugi sposób, to odesłanie płyty do EA, ale ja słyszałam, że to się długo czeka, ale naprawdę nie jestem pewna na sto procent. Ja bym radziła napisać do nich e-maila. I jeszcze coś, moim zdaniem nie jest to dobry pomysł, aby instalować wszystkie części The Sims 2 na laptopie. Ale to tylko moje zdanie.
__________________
When you're at the end of the road
And you lost all sense of control
And your thoughts have taken their toll

Reminiscencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2009, 20:03   #20
AmiMila
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<= Zobacz post
Ja też mam problem z Osiedlowym Życiem, od 4 miesięcy nie mogę grać bo podczas wczytywania, zawiesza się i nie idzie dalej. Mój komp odnajduje płytę, włącza się gra ale po pierwsze nie ma simsowego filmiku na początku przed wgrywaniem, tylko od razu ( o nie tak od razu bo czarne tło jest około 1-2min)przechodzi do okna ładowania a tam zawiesza się na etapie "Dorabianie kluczy do mieszkań" czy coś w tym stylu (polowa ładowania). I zawsze w tym samym momencie.

Myślałam, że wina dodatków (jak zawsze) więc odinstalowałam wszystkie Simsy i poczęłam wgrywać na nowa po kolei każdy dodatek no i nie działa nawet "na sucho" tj. The SIms 2 + wszystkie dodatki, bez dodatkow z neta ani moich rodzin. Zawiesza się w tym samym momencie i jedynym ratunkiem jest Menadżer Zadań - The Sims 2 OŻ - BRAK ODPOWIEDZI, zakończ zadanie.

Co może być przyczyną, proszę o pomoc.
Może porysowana płyta? Nie używałam jej długo, bo gra działała tylko od premiery do końca pażdziernika, a więc miesiąc. Jest mała ryska, ale nie takie rysy miały inne simsy i działały.
HELP!!!

Oczywiście wszystkie Simsy orginalne.

Komputer nowy, kupiony w sierpniu, laptop HP, parametry:
MS Windows Vista SP1
Intel Core2 Duo CPU T5550 1.83GHz (procek)
2,0 GB RAM
NVIDIA GeForce 8400M GS (grafika)
DYSK C 120 GB wolnego miejsca
Może powinnaś usunąć grę i wgrać ją jeszcze raz ???
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023