Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.11.2014, 23:28   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Smile Illusions

[IMG]http://i58.************/35mmn1i.jpg[/IMG]


Witajcie

Po wielu miesiacach ciezkiej pracy, planowania i wyrzeczen, kontynuacja Reborn stala sie faktem. Wlozylem w ten film mnostwo pracy i mam nadzieje, ze przelozylo sie to na efekt koncowy. Film ten jest rowniez pewnego rodzaju koronacja 5 lat mojej tworczosci. Chyba czas pomyslec o jakiejs emeryturze

Ten filmik raczej definitywnie zamyka historie stworzona w Reborn. Nie wszystko tutaj zostalo wyjasnione, wiec byc moze na niektore tajemnice bedziecie musieli sobie odpowiedziec sami. Milego ogladania!

https://www.youtube.com/watch?v=ZT454WsMheg
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 13.11.2014 - 15:39
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.11.2014, 20:56   #2
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Illusions

Nigdy nie oglądałam Reborn (ogólnie nie lubie oglądać filmików z simsów), ale ze zwykłej forumowej solidarności sobie włączyłam. Pierwsze co mnie urzekło to muzyka, świetnie dobrana. Podziwiam też twoje skille jeśli chodzi o ruszanie kamerą, postacie, efekty i reszta - nie można się do niczego przyczepić. Historii jak mówiłam nie kojarze, więc bardziej skupiałam się na wykonaniu (my bad, może powinnam obejrzeć wszystkie, a dopiero potem pisać komentarz).
Od siebie dodam, że nie zgadzam się na żadną emeryturę. Moim zdaniem masz predyspozycje i powinieneś więcej takich filmików robić. Reklamuj się na forach (tylko nie takich jak to, gdzie mój komentarz bedzie olaboga pierwszy), na blogach, na stronach z simsami i może dojdziesz kiedyś do takiego fejmu, że zamiast chodzić do pracy będziesz trzepać hajs z youtuba haha A przynajmniej twoja praca będzie bardziej doceniona.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2014, 19:11   #3
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Illusions

Powiem szczerze, ze jestem zaskoczony tym, ze pod filmem pojawil sie tylko jeden komentarz. Wielu skomentowalo Reborn i wyczekiwalo jego kontynuacji, a tu taki zonk. Jednakze, jeszcze bardziej zadziwil mnie twoj komentarz Ata XD

Cytat:
Nigdy nie oglądałam Reborn
ty na powaznie, czy masz klopoty z pamiecia? Nie dosc, ze obejrzalas, to jeszcze reborn mi skomentowalas XD

Spoiler: pokaż
Cytat:
Napisał Ata Zobacz post
Skusiłam się, żeby obejrzeć i w sumie to jestem pod wrażeniem. Masz świetną grafikę, cudowna jest. Poza tym *****iście Ci wychodzą te wszystkie ruchy kamerą, przejścia itp. Boooskie efekty specjalne. Sama historia jest tajemnicza, zaskakuje.
Czekam na ten dalszy film, choooć w pierwsze kolejności wypatruję forumowego VS.
Cytat:
Od siebie dodam, że nie zgadzam się na żadną emeryturę. Moim zdaniem masz predyspozycje i powinieneś więcej takich filmików robić. Reklamuj się na forach (tylko nie takich jak to, gdzie mój komentarz bedzie olaboga pierwszy), na blogach, na stronach z simsami i może dojdziesz kiedyś do takiego fejmu, że zamiast chodzić do pracy będziesz trzepać hajs z youtuba haha
W ramach mozliwosci oczywiscie tworze, ale nie ukrywam, ze przychodzi mi to z coraz wiekszym trudem. Bierze sie to rowniez z tego, ze coraz wyzej stawiam sobie poprzeczke, dlatego tez proces tworzenia kolejnych produkcji zwyczajnie wydluza sie.
Oczywiscie, ze staram sie reklamowac na roznorakich serwisach, bo promocja i reklama jest polowa sukcesu. Jestem jednak juz jednym z najbardziej rozpoznawalnych tworcow w Polsce, jak rowniez filmy moje trafiaja do zagraniczych odbiorcow, wiec mozna powiedziec, ze jakis fejm juz jest Aczkolwiek nie na tym sie skupiam, glownie robie to bo daje mi to jakas wewnetrzna satysfakcje. Fajnie by bylo na tym zarabiac (baa, ja juz zarabiam ale nie sa to astronomiczne kwoty ), ale nigdy nie robilem tego dla checi zysku. Co innego natomiast, gdy pod moja praca prawie nie ma komentarzy. Opinie uskrzydlaja, daja checi do tworzenia kolejnych filmow. Ich brak powoduje, ze poprostu nie chce mi sie tworzyc kolejnych materialow.

Ciesze sie, ze film ci sie spodobal i dziekuje za zostawiony komentarz. Doceniam
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2015, 19:03   #4
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Illusions

Od zawsze będziesz niezastąpionym twórcą vs na forum.
Twoje wcześniejsze produkcje średnio mi przypadały do gustu po względem fabuły i oprawy muzycznej, (podziwiałam jednak to, jak operujesz kamerą, montaż oraz miażdżące efekty specjalnie!) aczkolwiek reborn + illusions... Chłopie!

Tutaj muzyka została dobrana idealnie. Stworzyłeś niepowtarzalny klimat, filmik oglądałam z rozdziawionymi ustami. Naprawdę kawał dobrej roboty.
Końcówka genialna, tempo zatrważające, trzymało w napieciu.
Co do braku komentarzy - mam zupełnie to samo i doskonale znam to uczucie, gdy człowiek cieszy się i czeka na trochę uwagi, a tu z*****o. Człowiek czuję się taki trochę hm... wykorzystany, olany, a przede wszystkim niedoceniony.
Hahh mam nadzieję, że jak w przyszłości będę kręcić jakiś film to mogę liczyć na Twoją chęć bycia zatrudnionym do pracy na planie?
Planujesz robić coś w tym kierunku, no wiesz, tak już naprawdę na poważnie? (nie mówię, że to nie jest, mam na myśli jakąś pracę w przemyśle). Masz chłopie talent i pewnie dopracowywałeś to latami, bo potrzeba wiele czasu, aby osiągnąć - nie oszukujmy się - perfekcję.
Jeśli masz czas i chęci to nie kończ tego, bo szkoda.
Ja życzę Ci weny, zrozumienia widzów, komentarzy, subów i CZASU!
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2015, 20:31   #5
Quixley
 
Avatar Quixley
 
Zarejestrowany: 01.07.2011
Skąd: Kraków
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 124
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Illusions

"Co innego natomiast, gdy pod moja praca prawie nie ma komentarzy. Opinie uskrzydlaja, daja checi do tworzenia kolejnych filmow. "

Też wiem jakie to uczucie jak się nie ma komentarzy więc skomentuję :3

w sumie to nigdy nie byłam w dziale videostory, to mój pierwszy raz tu xD

Obejrzałam twój film i jestem pod wielkim wrażeniem , nawet bym nie pomyślała że coś takiego można w simsach stworzyć. Tak jak Myrtek, oglądałam z rozdziawionymi ustami Zwykle filmiki simowe przewijam albo obejrzę minutę i wyłączam a to się ogląda w napięciu cały czas
__________________
[img]http://i62.************/2vw9oit.jpg[/img]



www.quixley.fbl.pl
Mój fotoblog z handmade
Quixley jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2015, 19:39   #6
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Illusions

Cytat:
Napisał Myrtek Zobacz post
Od zawsze będziesz niezastąpionym twórcą vs na forum.
Coz, musze bronic honoru tego dzialu

Cytat:
Twoje wcześniejsze produkcje średnio mi przypadały do gustu po względem fabuły i oprawy muzycznej, (podziwiałam jednak to, jak operujesz kamerą, montaż oraz miażdżące efekty specjalnie!) aczkolwiek reborn + illusions... Chłopie!
Coz, jezeli nie przypadly ci wybierane przeze mnie utwory do poprzednich produkcji, to z automatu sama historia w poszczegolnych klipach juz mogla ci sie nie spodobac. Nie ukrywam, ze przy Illusions Reborn postawilem na zupelnie inny gatunek poniewaz paradoksalnie ma o wiele wieksza audiencje niz numery uzywane wczesniej. Z cala pewnoscia nie jest to moje ostatnie slowo, jezeli chodzi o filmu z takim rodzajem podkladu muzycznego
Cytat:
Tutaj muzyka została dobrana idealnie. Stworzyłeś niepowtarzalny klimat, filmik oglądałam z rozdziawionymi ustami. Naprawdę kawał dobrej roboty.
Końcówka genialna, tempo zatrważające, trzymało w napieciu.
Dziekuje. Ciesze, ze udalo mi sie stworzyc te atmosfere. Balem sie, ze ciezko mi bedzie dogonic Reborn pod tym wzgledem
Cytat:
Co do braku komentarzy - mam zupełnie to samo i doskonale znam to uczucie, gdy człowiek cieszy się i czeka na trochę uwagi, a tu z*****o. Człowiek czuję się taki trochę hm... wykorzystany, olany, a przede wszystkim niedoceniony.
Oh, wreszcie ktos, kto mnie doskonale rozumie Ja naprawde sadzilem, ze Illusions troche namiesza tu na forum pod tym wzgledem, bo wiem, ze oczekiwania byly spore i wiele osob deklarowalo chec obejrzenia kontynuacji. Sila nikogo do niczego nie bede zmuszac, ale tez nie ma co sie dziwic, ze wielu autorom objawia sie syndrom lenistwa w takich sytuacjach.
Cytat:
Hahh mam nadzieję, że jak w przyszłości będę kręcić jakiś film to mogę liczyć na Twoją chęć bycia zatrudnionym do pracy na planie?
Jako kto?
Spoiler: pokaż
I jaka gaza :


Cytat:
Planujesz robić coś w tym kierunku, no wiesz, tak już naprawdę na poważnie? (nie mówię, że to nie jest, mam na myśli jakąś pracę w przemyśle). Masz chłopie talent i pewnie dopracowywałeś to latami, bo potrzeba wiele czasu, aby osiągnąć - nie oszukujmy się - perfekcję.
O nie, do perfekcji mi jeszcze sporo brakuje
Na powaznie... kurcze nie wiem. Chcialbym oczywiscie cos zdzialac na tej plaszczyznie, ale na chwile obecna pozostanie to jedynie moim malym hobby

Cytat:
Jeśli masz czas i chęci to nie kończ tego, bo szkoda.
Ja życzę Ci weny, zrozumienia widzów, komentarzy, subów i CZASU!
Bardzo dziekuje, i tobie rowniez tego zycze Czas i wena z pewnoscia sie przydadza, reszta przyjdzie jako tako po drodze


Cytat:
Napisał Quixley Zobacz post

w sumie to nigdy nie byłam w dziale videostory, to mój pierwszy raz tu xD
Witam swiezynke Skoro jestes nowa, to koniecznie obejrz moja poprzednia produkcje pt. Reborn, ktora wprowadza w historie Illusions No i oprocz tego nakrecilem wiele innych pozycji, ktore moga cie zainteresowac.

Cytat:
Obejrzałam twój film i jestem pod wielkim wrażeniem , nawet bym nie pomyślała że coś takiego można w simsach stworzyć. Tak jak Myrtek, oglądałam z rozdziawionymi ustami Zwykle filmiki simowe przewijam albo obejrzę minutę i wyłączam a to się ogląda w napięciu cały czas
Ciesze sie, ze moj film nie byl kolejnym z tych zwyklych, ktore przewijasz I dziekuje za pozostawiony komentarz
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2015, 00:10   #7
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Illusions

Nie rozumiem dlaczego masz tak mało komentarz o.O Twoje VS są jednymi z lepszych jakie oglądałam.
Illusions i Reborn oglądałam po kilka razy, a kiedyś gdzieś też rzuciło mi się w oczy Ellen's Nightmare (podobał mi się pomysł na film interaktywny - czegoś takiego w świecie simowych filmów jeszcze nie widziałam). I szczerze mówiąc jakoś dopiero dzisiaj skojarzyłam, że to też twoja robota. Masz wszystko czego trzeba - dobrą historię, świetny montaż, zajedwabiste efekty specjalne, ujęcia. Czyli w sumie masz wszystko ;D I nawet nie wiedziałam, ale od dłuższego czasu nawet subskrybuje cię na YT. I żeby nie było, że słodzę czy coś w ten deseń, jestem zła na ciebie, bo naoglądam się twoich dzieł i później idę sama spróbować coś stworzyć z nadzieją, że będzie choć w połowie tak dobre jak twoje. A wychodzą mi same nie wypały;p
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2015, 18:19   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Illusions

Dzieki. Nie spodziewalem sie, ze jeszcze komus sie zechce skomentowac te prace

Cytat:
Illusions i Reborn oglądałam po kilka razy, a kiedyś gdzieś też rzuciło mi się w oczy Ellen's Nightmare (podobał mi się pomysł na film interaktywny - czegoś takiego w świecie simowych filmów jeszcze nie widziałam).
Fajnie, ze filmy te spodobaly ci sie na tyle, ze ogladalas je pare razy ^^ No i jeszcze Ellen Swoja droga, obecnie pracuje nad Aktem II

Cytat:
I żeby nie było, że słodzę czy coś w ten deseń, jestem zła na ciebie, bo naoglądam się twoich dzieł i później idę sama spróbować coś stworzyć z nadzieją, że będzie choć w połowie tak dobre jak twoje. A wychodzą mi same nie wypały;p
Nigdy nie sadzilem, ze moge byc czyjas inspiracja Wiesz, do pewnych rzeczy tez doszedlem metoda prob i bledow. Nie twierdze, ze jestem jakims guru czy cos, jednak widze ile sie nauczylem przez te 5 lat. Dlatego jezeli chcesz tworzyc filmy, musisz poprostu cwiczyc, to nie tylko rozwija technike, ale rowniez pobudza kreatywnosc Inna sprawa jest, ze trzeba miec bardzo duzo cierpliwosci i samozaparcia. Wiekszosc osob poddaje sie juz gdzies na samym poczatku, ja wytrwalem dosc dlugo szczerze mowiac

Cytat:
Nie rozumiem dlaczego masz tak mało komentarz o.O Twoje VS są jednymi z lepszych jakie oglądałam.
Na poczatku tez mnie to dziwilo, a juz tym bardziej konkretnie w przypadku Illusions, gdzie wiedzialem, ze kontynuacja jest wyczekiwana. Zdazylem sie juz jednak oswoic z ta mysla, ze ludzia po pierwsze nie chce sie ogladac, a po drugie zostawienie komentarza jest droga przez pieklo

Takze dziekuje i doceniam, ze poswiecilas "mi" czas
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
genesis, illusions, machinima, reborn, videostory


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023