Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.02.2013, 20:09   #1
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 3 - Rajska Wyspa - przedpremierowe dyskusje




Twoich Simów czekają nowe przygody na słonecznych wybrzeżach i we lśniących wodach wyspiarskiego raju! Od zwiedzania tropikalnych wysp, do budowy pięciogwiazdkowego kurortu – Twoi Simowie mogą wyruszyć w niezapomnianą podróż albo znaleźć swój nowy dom w tym utopijnym otoczeniu. Wilki morskie mogą stanąć za sterami w pełni konfigurowalnych pływających domów i żeglować między wyspami! Jeśli Twoi Simowie wolą przebywać pod wodą niż na jej powierzchni, mogą pływać z rurką lub nurkować w oceanie. Kto wie, może odkryją zatopiony skarb albo zaprzyjaźnią się z syreną?! Dzięki innowacyjnym cechom do tej pory niespotykanym w serii The Sims na PC oraz światu pełnemu nowych możliwości na lądzie i w morzu Twoi Simowie będą cieszyli się swoim własnym wyspiarskim rajem.

MOŻLIWOŚCI

Pożegluj ku przygodzie. Teraz Twoi Simowie mogą wypłynąć z portu łodzią wiosłową lub motorówką, by odkrywać nowe lądy i zwiedzać jak nigdy wcześniej. Mogą podróżować między wyspami lub odkryć swoją własną, nieznaną wyspę. Nie dla szczurów lądowych!

Zbuduj i prowadź pięciogwiazdkowy kurort. Stwórz przyjazny dla rodzin kurort ze zjeżdżalniami wodnymi i stołami bufetowymi, romantyczne ustronie z minimalistycznymi chatkami albo resort dla singli, wyposażony w liczne baseny z barkami, gdzie Simowie mogą spotykać się i flirtować. Wybieraj i dopracowuj udogodnienia, ustalaj ceny i czekaj na opinie – oraz simoleony. Im wyższy osiągniesz ranking w gwiazdkach, tym popularniejszy będzie Twój kurort!

Plażowe życie. Przekonaj się, jakie niespodzianki czekają pod powierzchnią morza, gdy Twoi Simowie będą rozwijali umiejętności snorkelingu i nurkowania. Twoi Simowie mogą wynurzyć się na brzegu nowej wyspy lub odkryć zatopiony albo zakopany skarb.

Łódź, słodka łódź. Bez względu na to, czy Twoi Simowie kochają wodę, czy tylko poddają się żądzy wędrówki, pływający dom może być dla nich idealnym mieszkaniem. Pływające domy są w pełni konfigurowalne i mogą być cumowane w dowolnym, otwartym porcie, zatem jeśli Twoi Simowie znużyli się tym samym, starym widokiem, przenieś się w nowe miejsce!

Nowe sposoby budowania. Nowe fundamenty na słupach zapewniają Twoim Simom dwojakie korzyści – dom, który częściowo stoi na wodzie, a częściowo na lądzie. Wybuduj kurort, twórz podróżne pływające domy i personalizuj swój własny wyspiarski raj dla Twoich Simów!

- złóż zamówienie wstępne na dodatek Rajska Wyspa w Origin











EDIT:

SimGuruGraham na Twitterze podzielił się nowym zdjęciem z The Sims 3 Rajska Wyspa. A na nim... pływające wysypisko, czyli jak już wiadomo na "pływających" parcelach będziemy mogli zbudować dosłownie wszystko! W tle znane nam wszystkim Bridgeport. Dla mniej zorientowanych, takie pływające wysypisko będziemy mogli zbudować tylko posiadając dodatek Rajska Wyspa i Kariera.



ŹRÓDŁO



Ostatnio edytowane przez Björk : 09.06.2013 - 17:36
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.02.2013, 20:57   #2
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Te zdjęcia są magiczne! Na początku zastanawiałam się nad kupnem, ale teraz jestem pewna, że dodatek zdobędę. :>
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2013, 22:09   #3
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

@Up Ja także, coś nowego a zarazem ciekawego.
Czekam na premierę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2013, 02:44   #4
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Syreny omg! <3
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2013, 11:39   #5
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Mam wrażenie, jakby na tę Rajską Wyspę jechało się jak na otoczenia z WP, a nie, że to będzie dodatkowe otoczenie.
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2013, 16:11   #6
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 290
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Dodatek zapowiada się świetnie, już nie mogę się go doczekać, zazdroszczę simom
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2013, 22:04   #7
Katherine
 
Avatar Katherine
 
Zarejestrowany: 13.09.2012
Skąd: Poznań
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Nurkowanie! <3 Nie mogę się doczekać premiery!
__________________
[IMG]http://i40.************/2vxnev4.gif[/IMG]
Katherine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2013, 13:42   #8
Frezja
 
Avatar Frezja
 
Zarejestrowany: 12.05.2012
Skąd: Komorów
Płeć: Kobieta
Postów: 53
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Nie moge sie juz doczekac! Teraz moje simy beda mieszkaly tylko na wodzie. Podoba mi sie pomysl, ze mozna urzadzac lodzie, a potem nimi podrozowac gdyby znudzilo mi sie otoczenie. Jest tez cos, z czego ucieszyłam sie chyba najbardziej, a mianowicie syreny. :rollereyes: Do tego jeszcze kurort ktory mozemy prowadzic. Jeszcze go nie mam, ale juz kocham ten dodatek.
__________________
Zapraszam na mojego bloga o biżuterii handmade: http://bizu-swiat.blogspot.com/
Frezja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2013, 11:47   #9
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Na 200% kupię! Zdjęcia są super, ja chyba zrobię sobie samotną Simkę mieszkającą na łodzi... Super pomysł na dodatek. No i nurkowanie... w końcu!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.03.2013, 12:28   #10
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Rajska Wyspa

Tak dodatke bardzo ciekawie się, zapowiada i na pewno go kupię . No i Hotele bo tego mi brakowała w 3 .
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023