Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.04.2006, 14:39   #11
Esi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gram teraz w dwójkę i jestem bardzo..hm.. wciągnięta ;>. W sumie to pierwsza "gra", w którą gram regularnie. Ale coś cienko mi idzie, bo jestem dopiero w IV rozdziale xDDD.

Co zrobi żeby zostac paladynem? Trzeba uniewinnic jednego z najemników, który jest oskarżony o zabicie paladyna (III rozdział). Idziesz do koszarów, gadasz z najemnikiem, idziesz do Lorda Hagena i dowiadujesz się, ze to wszystko widział Cornelius. Facet oczywiście kłamie i mówi, że za 2000 sztuk złota zmieni zeznania. Dajesz mu te dwa tysiące, a on oddaje ci swój pamiętnik i ucieka. Pokazujesz go Hagenowi, a potem pytasz czy możesz wstąpic do jego zakonu. Dostajesz zbroję i miecz. Koniec ;].
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.04.2006, 14:42   #12
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a no właśnie Esi, tak to było, dawno nie grałam i sie zapomniało ale jestem taka sknera ze jak on mi dal ten pamietnik to go zaczelam gonic by odzyskac swoja kase...udało siem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 14:44   #13
Esi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam akurat dużo kasy, więc mi nie zaszkodziło te dwa tysiące mniej ;]. Teraz mam zapisane akurat na drugim smoku (kamiennym?), którego zupełnie nie umiem pokonac. Tak to jest kiedy sięrzuca na smoka na z nauką walki bronią jednoręczną 30% i orkową zgubą ;].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 14:48   #14
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

orkowa zguba nie jest taaaka zła...choć bywają lepsze bronie nie wiem czy potrafie ci pomóc..ja sie na tego smoka rzuciłam wymachując mieczem i po jakimś czasie po prostu dedł...a masz jakies dobre runy? albo jakiekolwiek zakęcia? mozesz i tak spróbowac....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 14:57   #15
Esi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie nic nie mam, bo pójście do tego smoka było spontaniczną decyzją, którą podjęłam podczas wybijania orków w górniczej. No nic, mam nadzieję, że sobie jakoś poradzę ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 18:55   #16
Yanade
 
Avatar Yanade
 
Zarejestrowany: 01.12.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie :p

Ohh jak ja koffam Gothica 2...Zaczynałam właśnie na dwójce a skończyłam na dodatku...W jedynke jakoś mi głupio było grać i już odinstalowałam .Co wam się najbardziej podoba w Gothicu?Mi to ,że ma tak rozległą mapę i postacie wykonują swoje prace.
Yanade jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2006, 20:06   #17
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andra
Co wam się najbardziej podoba w Gothicu?Mi to ,że ma tak rozległą mapę i postacie wykonują swoje prace.
mi się wszytko prawie podoba...ta wielka mapa, ta niezależność bohatera, naszych poczynań i wogóle, ten klimat(już o tym wspominałam) na który składa się i grafika i doskonała muzyka^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 09:18   #18
Elvis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzieks!
Ale moze wiecie jak sie dostac do gildii złodziejaszków??Bo próbowałem nawet iść z tym kolesiem na poczatku gry do jaskini i tam byli jacys zlodzieje ale mnie zabili....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 09:43   #19
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elvis
Dzieks!
Ale moze wiecie jak sie dostac do gildii złodziejaszków??Bo próbowałem nawet iść z tym kolesiem na poczatku gry do jaskini i tam byli jacys zlodzieje ale mnie zabili....
czy ty nie mówisz czasem o bandytach a nie złodziejach? bo ten gosciu na początku to jest własnie bandyta i jak z nim pójdziesz to rzeczywiście cię zabiją
a gildia złodziei, to zupełnie cos innego... poczekaj, przypomnę sobie...
znajduje sie w khnorinis. przy wschodniej bramie jest targowisko. jeden z kupców(za cholerę nie przypomne sobie jego imienia) jak z nim pogadasz powie ci ze go okradli. wskaze złodzieja. podejdziesz do niego, pogadasz z nim i on zacznie wiać. :ekout: gonisz go i na koncu odbierasz mu kase i kablujesz Andre i oni go wsadzaja do pudła
potem idziesz do dzielnicy portowej do tawerny i tam barman ci powie, że ktos chce sie z toba spotkac. idziesz na umówione miejsce, a tam...surprise! płatny zabójca! zabijasz go i on ma klucz do kryjowki złodziei. dojdziesz do niej jak w dzielnicy portowej, pojdziesz w prawo, wskoczysz do wody i bedziesz płynąć wzdłuż brzegu. po jakims czasie po prawej beda takie drzwi. otwierasz je i jestes juz w kryjowce. pozniej sa czlowieki, gadasz z nimi i idziesz do szefa. szefem jest taka babka. gadasz z nią i wtedy mozesz byc zlodziejem.
tak to chyba bylo...tylko wiesz, ja dawno nie grałami moge sie mylic...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 11:45   #20
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nirrti
a gildia złodziei, to zupełnie cos innego... poczekaj, przypomnę sobie...
Ten sposób jest trudny i nieco krótki ja znam lepszy.

Zamiast kapować tego typa co ukradł sakiewke pozostawiasz go w spokoju, a ten odwdzięczy się i powie parę miłych słówek do kogoś.
Potem idziemy do karczmy w porcie tam spotkamy takiego łysego pana, który będzie mieć dla nas robote. Wziąść paczkę od jakiegoś farmerai nie dawać jej sprzedawcy tylko temu typkowi. Także piśnie parę dobrych słówek o nas.
Następnie...zaraz jeszcze jakiś był...no nic jak wypełni się zadania dla trzech złych typków to karcmarz mówi tam, że właśnie ktoś chce nas spotkać. I tam zamiast dialogów typu "muszę Cię zabić" będzie "mam dla Ciebie propozycje" i tak wstąpimy do gilidi w pokojowy sposób . Ja i tak lubiłem wszystkich wystrzeliwać Andre XD. A w późniejszej fazie gry zabijałem całą gildie, bo na początku gry cudem można tylko ich zabić.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023