Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.08.2013, 15:58   #1
Melmoa
 
Zarejestrowany: 28.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Poszukiwana karnacja

W zasadzie nie jest to taki sobie "kaprys", tylko dość poważny problem ze znalezieniem tego obiektu, ale nie psuje mi gry w żaden sposób, więc postanowiłam wrzucić tutaj.

Szukałam na tym forum, na innych, w google'ach, po polsku, po angielsku, bez żadnych efektów- jeśli ten temat gdzieś już się przewinął, musiałam go przeoczyć, za co przepraszam.

Tak więc do rzeczy.

Kilka miesięcy temu grałam w TS2, musiałam jednak je usunąć. Zanim to zrobiłam, wykonałam kopię całego folderu Docs&S: EA Games i przechowywałam na dysku. Kilka dni temu zainstalowałam ponownie Simsy, i o zgrozo, moi piękni Simowie przy tworzeniu których potrafiłam siedzieć po 30-60 minut stracili pobraną przeze mnie karnację i otrzymali domyślną, która jest zdecydowanie za ciemna [wszystko inne zostało, włosy, ubrania które dla nich pobrałam, tylko kolor skóry się rypnął- serio, magia].

Oto kilka screenów obiektu: http://imageshack.us/gal.php?id=rpWkxuDb3prj1NyS niestety, nie dysponuję większymi.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Oczywiście sprawa byłaby prostsza, gdybym wiedziała jak ten download się nazywa, ale nie mam zielonego pojęcia- po prostu go wcięło, nie ma go nawet na płytach, na których zapisywałam nierozpakowane dodatki. Może jest to gdzieś zapisane w plikach postaci? [Niestety, w SimPE jestem laikiem.] Czy jest gwarancja, że po odnalezieniu i rozpakowaniu dodatku wszystko wróci do normy? Pół otoczenia mam w tej karnacji. Proszę o pomoc.
Melmoa jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.08.2013, 16:32   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Poszukiwana karnacja

Na pierwszy rzut oka...
http://bootstrap.modthesims.info/bro...All=1&u=225481
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2013, 17:34   #3
Melmoa
 
Zarejestrowany: 28.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Poszukiwana karnacja

Dziękuję za odpowiedź.

To chyba niestety nie to, bo ściągnęłam wszystko co tam było dla The Sims 2, zainstalowałam i nadal pojawiają się domyślne skiny
Melmoa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2013, 18:07   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Poszukiwana karnacja

Bo teraz one Ci się same nie zmienią.
Musiałabyś w warsztacie sprawdzić, czy Twoje simy (o ile je tam tworzyłaś) mają któryś z tych skinów.
Gdyby spasowały, to wtedy musisz na nowo wgrać otoczenie, żeby te skiny się zmieniły u simów.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023