Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.08.2008, 22:50   #1
P_aula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zbiór najważniejszych nowości z ostatniego tygodnia

Witam wszystkich bardzo gorąco po kilkudniowej przerwie. Mój wyjazd przedłużył się o dwa dni i zamiast wrócić w piątek, wróciłam dopiero dzisiaj. W czasie mojej nieobecności - jak już zauważyliście - na stronie nie działo się nic. Nie będę tej sprawy komentować, ponieważ podobnie jak Wy, jestem rozczarowana. Mimo wszystko w imieniu całej redakcji chciałabym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację i poinformować, że od dziś wszystko wraca do normy.

A skoro wszystko wraca do normy, już teraz publikujemy podsumowanie wszystkich najważniejszych nowinek ze świata gry The Sims z ostatniego tygodnia. Zaczynamy od serii MySims. Jak poinformował nas polski oddział firmy Electronic Arts, w sieci pojawiła się polska wersja zwiastuna MySims PC i dodatku MySims Kingdom na Nintendo Wii i DS. Filmy dostępne poniżej. Zapraszamy do oglądania!

Kolejna informacja dotyczy Targów elektronicznej rozrywki w Lipsku. Już pod koniec sierpnia w Niemczech odbędzie się największa europejska impreza poświęcona grom komputerowym - Games Convention. Na Targach nie zabraknie oczywiście światowego giganta, firmy Electronic Arts. Jak donosi serwis: Gry-OnLine.pl, w sieci pojawiła się już lista wszystkich produkcji, które EA zaprezentuje na Games Convention 2008. Wśród wielu znamiennych tytułów nie zabraknie produkcji spod znaku The Sims. Electronic Arts planuje zaprezentować m.in. The Sims 3, SimAnimals, MySims Kingdom i SimCity Creator. Pełną listę gier, które EA zaprezentuje na tegorocznych Games Convention znajdziecie pod tym adresem.

I na sam koniec taka drobna informacja, którą można w sumie potraktować jako ciekawostkę. Jak poinformowali nasi sąsiedzi z Centrum Simów, redaktorzy serwisu: Sim Vip opublikowali na łamach swojej strony bardzo interesujące wideo prosto z pokazu gry The Sims 3 w Redwood City. Przypomnijmy, że na spotkaniu nie zabrakło także Polaków, w tym przypadku Heavenly, która reprezentowała nas na pokazie gry. Gorąco zapraszamy do obejrzenia filmu!

 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023