Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.01.2010, 19:42   #11
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Cytat:
Napisał Karolcia <3 Zobacz post
ni są zakochani w sobie na maxa, a ja i tak nie mogę go poprosić o zerwanie z żoną (ukochany jest francuzem)
Po pierwsze, muszą być na maxa zakochani. Bardzo się przydają cechy : Flirciarz, Romantyk. Spróbuj jeszcze trochę z nim flirtować, całować, masować, chwytać za ręce tak aż będą zauroczeni do końca paska. Wtedy w "Romantycznych" intertrakcjach powinno się pojawić : "Poproś o zerwanie z simką...". Jak wspominał MacieK, czasami odmawiają, lecz zdarza się to rzadko. Ale moja simka ( już jej nie mam) prosiła o to dwóch Francuzów po kilka razy i dopiero za czwartym razem ulegli. Chińczyk obraził się na nią (spadł im pasek). Najlepiej nie proś o zerwanie w ich rodzinnym kraju - zaproś go do siebie. Ale najpierw, nawet jeśli są zakochani, poflirtować i pocałować się trochę, zanim się poprosi. Jeśli nie poskutkuje nie proś od razu drugi raz - spróbuj następnego dnia. Jeśli chcesz dokładniejsze instrukcje pisz na Prywatne Wiadomości.
Mam nadzieję, że pomogłam.
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2010, 19:31   #12
dominisia100997
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hejka mam problem jestem w simsach zakochana w egipcjaninie. Jest w nim na maksa zakochana. Zapraszam go sobie do mojego domu i chcę aby się do mnie wprowadził. Klikam i on się zgadza, ale ona za chwilę jakby się pzrzenosi w inne miejsce zaraz obok niego i jak klikam jeszcze raz to robi się tak samo. I on wogóle się nie może do mnie wprowadzić. Proszę pomóżcie...

A jak wpisuje kod i dodaje go do aktywnej rodziny to zaraz mi się jakoś gra tak zacina a raz to on mi umarł.
Dziwne

Ostatnio edytowane przez zelkam : 22.02.2010 - 19:24 Powód: połst pod połstem
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 22.02.2010, 14:10   #13
Sims3WielkaFanka99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

A ja nie biore na romans nikogo z zagranicy bo potem jak sie kompie to śpiewa sobie jakąs gupawą pioseneczke.....Ale teraz romansuje z tym Alto i nie wiem jak to sie skończy....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2010, 19:21   #14
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Cytat:
Napisał Sims3WielkaFanka99 Zobacz post
A ja nie biore na romans nikogo z zagranicy bo potem jak sie kompie to śpiewa sobie jakąs gupawą pioseneczke.....
Piosenki są super! Moi Simowie uczą się każdej regionalnej piosenki, podoba mi się to, że potem ją sobie podśpiewują na przykład podczas gotowania czy pod prysznicem - przecież tak jest realistycznie
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2010, 10:07   #15
Sims3WielkaFanka99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Może i realistyczne ale jak śpiewa cały czas to sie nie dziw
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2010, 18:45   #16
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
Piosenki są super! Moi Simowie uczą się każdej regionalnej piosenki, podoba mi się to, że potem ją sobie podśpiewują na przykład podczas gotowania czy pod prysznicem - przecież tak jest realistycznie
Zgadzam się! Moja skasowana już simka kiedyś prosiła o dotację na kampanię.
I gościu się nie zgodził (oszczędny). I ona chciała go minąć, ale on stał w miejscu, więc zaczęła tak tupać nogą i podśpiewywać "Szachy Pana Pong" czy coś takiego...
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2010, 19:16   #17
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Mam ten sam problem :\
Ma cechę "Flirt" coś w tym stylu
Nie wiem, po prostu cały dzień mogą się całować bara-bara wszystko ale nie ma tej opcji [nie mieszkają razem] Co robić? :<
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2010, 09:55   #18
Tuptuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Taka opcja pokazuje się jak ma się ten ostatni etap "co o mnie sądzi". Jak jest w lewym górnym rogu taki wskaźnik z drugim Simem, to jest napisane co tamten sądzi o naszym Simie. Najpierw jest coś "uważa, że xxx jest flirciarzem", potem że jest uroczy, a na koniec - i tu można poprosić o stały związek czy też zerwanie z aktualnym chłopakiem/dziewczyną - "absolutnie zachwycający", nie wiem czy dokładnie tak, ale jestem prawie pewien, że jest tam słowo absolutnie Trzeba dążyć, żeby powstała taka opinia. Tylko nie mieszajcie, na litość Boską, opcji z Przyjaznych z Romantycznymi! To tylko blokuje prędkość zdobywania drugiego Sima. No chyba, że już są dawno po ślubie czy coś.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2010, 11:56   #19
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Tak dokładnie to ten "stan" nazywa się "Niezwykle atrakcyjny", który następuje po wykonaniu bardziej zaawansowanych interakcji z działu romantyczne.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.05.2010, 11:03   #20
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Chłopak (zauroczenie)

Nie no nie mogę ;/



Jest ten stan i nic się nie da :<
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023