Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże
Tak 147 77.78%
Nie 23 12.17%
Nie mam zdania 19 10.05%
Głosujących: 189. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.05.2010, 10:12   #21
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Mad Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Witam wszystkich!
Czy sie oplaca.... to zależy czego sie oczekuje ( jak ktos juz tu to powiedział).
Dla mnie ten dodatek jest zupełnie niesimowy tzn zupelnie nie pasuje do tego co bylo w simach do tej pory ( w jedynce i dwójce). Po tym dodatku widac ,że robiła go , jak i podstawkę The Sims 3, zupełnie inna ekipa. Podejscie do gry jest nietypowe, nie takie jakiego by oczekiwał taki stary simmer jak ja.
Jest to, moim zdaniem, próba dotarcia do męskiej części simfanów. Wiadomo ,że gentelmeni lubia wyzwania, żeby sie cos działo, lubia zierac i pokonywać. I to wlasnie jest w tym dodatku. Jest to fajna zabawa.. gdyby nie to że zupełnie taka niesimowa.
Chlopakom to sie pewnie bedzie podobać ( tak uważam po przeczytaniu postów z tego wątku). Mnie też by sie podobało gdyby nie to że nie tego chcę od simów.
Poczekajcie a zrobią simów w wersji Heroes.... Ha, ha, ha....budujesz sobie zameczek, robisz sobie rycerzyka i go szkolisz, kupujesz mu zbroję i mieczyk i konika i posylasz go na misję... a w zamku żonka zarządza, gotuje obiady i wychowuje dzieci.... no i tresuje domowego smoka. Super co?! ( Ironiczny śmiech)
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2010, 20:44   #22
eS_guy
 
Avatar eS_guy
 
Zarejestrowany: 24.02.2010
Skąd: ...
Płeć: Mężczyzna
Postów: 194
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Jak już ktoś ma samą trójkę to WP są świetnym urozmaiceniem, dlatego warto
eS_guy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 15:27   #23
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

W CDA pisali, że z The Sims 3 robi się proste RPG, co mnie akurat wcale nie przeszkadza. Mnie by interesowało bardziej nie to, CZY się opłaca, ale GDZIE się opłaca. Mieszkam w Warszawie i chcę kupić ten dodatek. Zastanawiam się nad opcją: zamówić na stronie empik.com i odebrać w salonie Empiku, bo to, o ile wiem, nieco taniej, niż zwykły zakup w salonie (salon - około 90zł, Internet - około 80). Ale może, kupując w MediaMarkt albo Saturnie, czy gdzieś, byłoby jeszcze taniej?

EDIT: W sklepie internetowym AGARD.pl The Sims 3 WP kosztuje 59,90, ale pewnie doszłyby jeszcze jakieś koszty przesyłki i nie wiem, czy w ostatecznym rozrachunku by się opłaciło.

EDIT2: W AGARD.pl razem z kosztem przesyłki wyszło niecałe 70 złotych, więc CHYBA jednak się opłaca. Piszę chyba, bo na razie muszę dokonać przelewu - nie wiem, jak długo będzie to szło.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 01.08.2010 - 00:16
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2010, 11:56   #24
Szarusia2009
Guest
 
Postów: n/a
Cool Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Ja kupiłam i nie żałuję!Lepsze z dodatkiem niż bez!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2010, 13:10   #25
exorina888
 
Avatar exorina888
 
Zarejestrowany: 14.07.2010
Skąd: w Częstochowie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

a ja uważam że lepiej kupić karierę
__________________
xoxo
exorina888 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2010, 16:56   #26
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

To zależy, co ktoś lubi. Ja w sumie nie żałuję, że kupiłam Wymarzone Podróże, ale nie powiem też, że jestem jakaś strasznie zadowolona z tego dodatku. Rozczarowałam się i to dosyć konkretnie. Wolałabym, żeby to było w stylu dwójkowych Podróży. Wylegiwanie się na plaży, zbieranie muszelek, pływanie w oceanie... A Wymarzone Podróże w trójce są jak dla mnie... nudne. W ogóle nie jeżdżę na wakacje. Nie ma sensu też jeździć na wakacje z całą rodzina, bo gra jest tak zbudowana, że i tak by się grało jedną osobą, a reszta przeszkadza. Dzieci nie mają na wakacjach nic do roboty, więc odpadają "rodzinne wycieczki". Korzystam tylko z obiektów z WP. Np. Podoba mi się kosz z wężem, skuter, aparaty fotograficzne... I te kufry są niesamowite, załatwiają problem ze znikającym wyposażeniem przy zmianie aktywnej rodziny, bo można do nich chować książki, ryby, produkty spożywcze, idealne dla kolekcjonerów np. kamyków.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2010, 18:39   #27
Sims987654321
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Masz racje Anie. Według mnie są lepsze TS2 podróże. A co dodatku to... Opłaca się. Ale nie jest jakaś niemożliwa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2010, 18:59   #28
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 796
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

mnie się nie podoba. nudda. kariera lepsza.
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.10.2010, 21:32   #29
janekbb99
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Oczywiście, że tak!
Oto wrażenia z gry.

Najpierw pojechałem do CHIN. (z powodu budżetu [ gram bez kodów ])
W życiu nie widziałem dłuższych schodów! Było by to jeszcze do zniesienia gdyby sim za każdym razem nie zatrzymywał się przed schodami. Aby dojść do bazy wypadowej w Chinach z targu potrzebuje 3 godzin.
Grobowce bardzo fajne, twórcy włożyli w to wreszcie trochę serca. Po pierwszym zadaniu miałem już 1 poziom wizy. Zdziwiło mnie fotografowanie. Celuje w sima, a ukazuje mi się "Ach cudny dom/ piekny ogród . Celuje w teatr, " brak tytułu"
Nauczyłem się francuskiej piosenki "och, gdzie moja mamusia", wróciłem do domu i... Gdzie nie poszedłem tam jakiś sim śpiewał tą piosenkę! Już nie mogę się doczekać kiedy usłyszę Mrocznego Kosiarza spiewajacego tym swoim niskim głosem! xD.

Zmienił bym na razie 1 rzecz.
Gdy wracamy z podróży wszyscy simowie stają na zewnątrz swoich domów (tak jak przy pierwszym uruchomieniu gry) i wyglada to jakby każdy sim czekał na nasz powrót. Przydały by się jakieś takie małe savy, bo gdy jedziemy na wakacje sytuacja powtarza się.

Ostatnio edytowane przez janekbb99 : 18.10.2010 - 21:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2010, 18:40   #30
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

A ja powiem tak: nie mam doświadczenia z wcześniejszymi simami, 3-ka to moja pierwsza gra, ale WP niesamowicie mi się podobają!
Pomijając przygody w grobowcach itp.:
Po pierwsze - sztuki walki! Magia, mogę godzinami patrzeć, jak mój sim trenuje, ale może to tylko ja jestem jakaś dziwna
Po drugie - zaklinanie węży - też wygląda super i pomimo, że nie jest to jakaś nowa umiejętność(tak jak sztuki walki) to jednak widzimy, że z czasem naszemu simowi wychodzi to coraz lepiej
Po trzecie - dodatek genialnie współgra z Karierą. Np. jest super aparat fotograficzny, który możemy kupić w Egipcie i potem można wybrać karierę - fotograf czy coś... A nawet przy projektowaniu wnętrz się przydaje bo lepsze zdjęcia wychodzą takim aparatem niż simową komórką - co oczywiste .

Polecam ten dodatek
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023