Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.06.2005, 18:01   #121
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jusia:)
Tak sobie siedze i myśle...no bo siostry Kaliente miały mamę kosmitkę i dziwi mnie to że one nie są kosmitkami tylko normalnymi simkami...troche to dziwne...nie sądzicie? Oczywiście wiem że w simsach jest inaczej niż w normalnym życiu no ale taka jakoś sobie myśle...
Eee chyba coś ci sie potentegowało. Ich matka jest normalna, to ich dziadek jest kosmitą. Wiem, porypane, ale cóż.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.06.2005, 18:46   #122
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ma-dona
Losy moich Maxsis-owych rodzinek się zmieniły,bo miałam przeinstalowywany system i TS2 musiałam zainstalować od nowa, więc to co wczesniej napisałam skreślam.

1.Miłowo
Kasandra wyszła za Dona i zmieniła swój styl, Mortimer jest zadowolony że Don uszczęśliwił Kasandre,ale tak naprawdę nie wie ze ma on mnóstwo kobiet.Daniel dalej spotyka sie z pokojówką Kasią,co zle odbija się na zagubionej Lilianie,która ich nakryła,Marysia czuje ze jej rodzina się rozpada.Esmeralda Hak robi interesy jako pani biznesmen i chcę rozwiesć się z Janem,który chcę aby ona została "kurą domową".Damian rozwija swoja przestępczość. Balbina urodziła małego Igora i postanawia podjac się pracy,aby cos zarobić.Mały Błazej dorasta i zdobywa najwyższe oceny w szkole.Dariusz Marzyciel rozpoczyna pracę w szpitalu i dorywczą jako malarz,Szczepan mobilizuje go do walki o serce Kasandry,ale Dariusz spotyka piękną kobietę w ,której się zakochuje.Nina Kaliente pokryjomu spotyka sie z Donem.Dina ma plan: zdobyc serce bogatego,młodego,przystojnego biznesmena i zagarnąć fortune Ćwira.CZy jej się to uda?

Jutro dam dzieje z Dziwnowa,a potem z Werony.
A wiec daje

2.Dziwnowo
Oliwka i Ofelia zostały przyjaciółkami.Ojciec generał Bolesław Kamasz zaczął męczyć swojego najmłodszego syna ćwiczeniami,a ten Ryupert czy jak mu tam zakochał sie w Ofeli,która jest juz zajęta przez Jaśka.Janka dostaje sie do szkoły prywatnej,a Jadźka znów jest w ciązy.Nerwus wyprowadza się od rodziny Papóżka i układa sobie życie z Mary.Generał Bolesław wiąze się z poborowa Zośką.

3.Werona
Nie grałam jeszcze!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2005, 21:09   #123
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwir
Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem, więc wyszła za Marzyciela.
Mortimer ożenił się z Diną, a razem z nią wporwadziła się Nina, która potem wyszła za Dona. Po jakimś czasie Mortimer rozwiódł się z Diną, bo zdradzała go z Donem.
Aleksander poszedł na studia gdzie spotkał UFO mojej produkcji, zakochał się w niej, razem porzucili studia i pobrali się. Teraz mieszkają w Miłowie i mają adoptowaną nastolatkę (która już poszła na studia) i niemowlę. A w starym domu Ćwirów mieszka Mortimer, Nina i Don.
Marzyciel
Szczepan poszedł na studia. Dariusz żyje z Kasandrą. Mają bliźniaki-chłopca i dziewczynkę ( Marlenę i Henryka) które są już nastolatkami.
Przyjemniaczek
Marysia rozwiodła się z Danielem, ponieważ robił "wiadomo co" z pokojówką. Daniel pobrał się z Kasią Langerak i ona jest z nim w ciąży. Liliana poszła na studia, a Angelika umarła mi u Biedaków
Biedak
U nich chyba byłam najdłużej. Balbina urodziła synka, który jest już dzieckiem, Błażej poszedł na studia, a Damian dorósł i ożenił się z Marysią Przyjemniaczek xP . Balbina wyszła za mojego Sima, jest już emerytką i urodziła mu dzieci.
Dziwak
Paskal urodził dziecko-Ufoboya, a tego drugiego porwało UFO i urodził Lornę.
Widmo
Oliwka umarła, a Ofelia dorosła i wyszła za Jaśka.
Kowal
Zabiłam im córkę, a Jasiek mieszka z Ofelią.
Kamasz
Rupert i Damazy poszli na studia.
Kapulet
Zabiłam Hermię i Konstantego. Julia i jej brat są na studiach. Kent ożenił się z Bianką (chyba tak się nazywała)
Montek
Zabiłam Romea i tą starą, a dziadek i brat Romea są w depresji

No i tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 13:36   #124
aneczka1981
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Miłowo

Kasandra wyszła za mąż za Dona Lotario. Urodziła mu córkę Vanessę. Przyłapała go rok po ślubie jak zdradza ją z Dina Kaliente i rozwiodła się z nim.

Dariusz Marzyciel został sławnym malarzem i zdobył serce Kasandry. Nie mieli razem dzieci. Szczepan Marzyciel ożenił się z dużo młodszą Vanessą, córką Dona i Kasandry, mają troje dzieci: Oliwię Kasandrę, Daniela Dario i Patricię Marlenę.

Don Lotario wybudował sobie piękny dom, osiągnął szczyt kariery medycyna. Na przyjęciu sylwestrowym za dużo wypił i Balbina Biedak wykorzystując sytuację zaciągnęła go do łóżka. Sytuacja finansowa Balbiny i jej synów była tragiczna. Don dał nazwisko swojemu synowi, płacił kolosalne alimenty ale z Balbiną mimo jej gróźb, krzyków i błagań nie ożenił się nigdy. Jako staruszek przeprowadził się do swojej córki i zajmował się trójką swoich wnucząt, które wprost uwielbiał. Z gorącego Casanowy zmienił się w potulnego dziadziusia.

Balbina Biedak nadal mieszka w małym domku z Błażejem i Elijahem (synami Sławomira) oraz Donniem Lotario, synem Dona. Poderwała pana roznoszącego pizzę, wyszła za niego za mąż, nie miała więcej dzieci.

Damian Biedak wyprowadził się od matki. Skończył szkołę prywatną, porzucił karierę przestępcy. Zatrudnił się w restauracji jako roznosiciel jedzenia na wynos. Ożenił się ze swoją miłością z lat młodzieńczych Angeliką Przyjemniaczek. Oczekują swojego pierwszego dziecka.

Dina Kaliente dopięła swego i wyszła za Mortimera Ćwira. Zamieszkała w jego domu w którym przeprowadziła gruntowny remont i zmianę wystroju. Stosunki Mortimera z Kasandrą bardzo sie ochłodziły ponieważ córka nie mogła mu wybaczyć takiej głupoty jak ślub z Diną. Mortimer ciężko zachorował po tym jak jego syn Aleksander zginął w wypadku samochodowym. Wyrachowana i chciwa Dina widząc, że dni Mortimera są policzone i będzie musiała podzielić się po połowie majątkiem z Kasandrą zafundowała sobie z nim dziecko, aby odziedziczyć 2/3 majątku a nie 1/3 Mała córeczka Henrietta urodziła się po śmierci Mortimera. Dina wybudowała wielką willę i podrywała kolejnych bogatych facetów a dzieckiem zajmował się sztab nianiek bo mama nie miała dla niej czasu.

Marysia Przyjemniaczek rozwiodła sie mężem. Zmieniła styl ubierania się, fryzurę i założyła własną firmę. Liliana przedawkowała narkotyki, znaleziono ją martwą w jakiejś melinie.

Rodzinami Hak i Próchno nie gram, a Nina Kaliente wyjechała w świat do Dziwnowa szukać mocniejszych wrażeń
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 14:57   #125
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja gram tylko w Miłowie..

Ćwir- Kasandra ożeniła sie z Marzycielem i urodziła im się dziewczynka. Wyprowadzili się z domu Kasandry narazie nie mają domu. Mortimer ożenił się z Diną i mają 2 dzieci, ale Mortimer już nie żyje. Dina ożeniła sie ponownie z innym simem. Aleksander poszedł na studia i ożenił się z Lilianą Przyjemniaczek.

Marzyciel- Szczepan poszedł na studia. I zakochał się w simce Matyldzie Mętlik. Ożenili się ale ich zabiłam. ( bo coś się zepsuło z przyjazdem samochodów... :\ ) o Dariuszu napisałam (patrz rodzina Ćwir )

Kaliente- Nina urodziła dziecko Dona. Nazwałam go Kamil. Wychowała go poszedł na studia i sie ożenił. Spełniłam jej aspiracje życiową ( 20 kochanków jednocześnie) i ustatkowałam ją z jej jednym kochankiem ( to policjant nie pamiętam jak sie nazywa ) Urodziła 2 dzieci. (jej mąż też urodził tez dziecko kosmite) Już nie żyją. (Dina patrz rodzina Ćwir )

Lotario- Don ożenił się z Grażyną Ćwirko ( simka stworzona przezemnie) i maja córke która jest na studiach. Don urodził syna, kosmitę. Obecnie kosmita ma rodzinę i dzieci, więc Don ma wnuki..Jeszcze żyje..

Biedak- Damian ożenił sie z Angelika Przyjemniaczek. Mają 2 dzieci. Balbina przeprowadziła sie do domu przyjemniaczków ( bo tam juz nikt nie mieszkał Daniel i Marysia nie żyli ). Balbina miała 2 chłopców więc ożywiła starych mieszkańców domu..

To na tyle..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 14:57   #126
art star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zrobilem, ze Dina ozenila sie z tym takim co ma sniada cere (Don?), Nina ozenila sie z ojcem Kasandry i maja ogromny budżet. Kasandra siedzi z tym swoim bratem, a jej ukochany (ten z rodziny Marzyciel) ozenil sie z pokojowka ktora pokochal ten ojciec z rodziny Przyjemniaczek. Andzelika i Lilianna dorosly. W rodzinie Biedak zrobilem z Balbiny niezla dżage i ciagle robie zeby sie nie starala. Zaadoptowala 2 dzieci (chlopcow). Jeny jak czytam jak wy zrobiliscie tak dobrze a ja tak zle ;( Czy naprawde tak zle robie??? ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 15:07   #127
Nesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :)

Nine , co się stało z Lilianą ? Bo bardzo mnie to ciekawi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 18:15   #128
Ka$ia_
Guest
 
Postów: n/a
Cool Moje rodzinki...

Niestety, nie wolno mi używać kodu na pieniądze, ale nie martwię się, bo świetnie radzę sobie bez niego. Mianowicie, gdy zdobyłam wreszcie ts2, postanowiłam, ze pogram sobie w Don'a, bo tak fajnie, jak się Simsy zdradzają. Oczywiście to wykorzystałam bezczelnie, wzięli ślub z Kasandrą, a Mortimieraa i tego małego wyprowadziłam do skrzyni rodzin, gdzie spoczywają do tej pory, pozbawieni fortuny, jaką do tej pory mieli. Oczywiście, przejęła cały majątek Kasandra z Donem. Po czym Kasandra przyłapała Dona z moją Simką w łożu małżeńskim (Kasandry of course) i go rzuciła. Głupia, nie pomyślała, ze forsa zostanie u Dona. I oczywiście Dona przeniosłam do Moich kochanych Simsów i mają już cały majątek Ćwirów. Jest okey
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 18:55   #129
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm, niedawno miałam reinstalka i właściwie nie dużo zdziałałam przez ten czas, więc może napiszę co było przed reinstalem . Życie w Miłowie raczej było spokojne (prawie zawsze
Biedacy
- Balbina urodziła trzeciego syna-Maćka i wyszła za Dariusza Marzyciela. Z nim miała (z tego co pamiętam) dość wiele dzieci: Dominikę, Konrada, Klarę, Marlenę no a ostatnie dziecko było w drodze .
- Damian pobrał się z Andżeliką Przyjemniak. Urodziła im się Ola i Kornelia, a trzecie dziecko było w drodze .
- Błażej ożenił się z Alicją (stworzoną przeze mnie ) i mieli synka Damiana.
- Maciek pobrał się z Martą Przyjemniak (trzecią córką Marysi i Daniela) i mieli córkę Magdalenę.
Reszta dzieci Balbiny była małymi dziećmi i dziećmi.
Przyjemniacy
- Marysia i Daniel doczekali się trzeciej córki Marty, a potem wiedli spokojny żywot emerytów .
- Andżelika wyszła za Damiana (patrz wyżej)
- Liliana pobrała się ze Szczepanem i mieli dwie córki: Urszulę i... eee jak jej tam było...?? . Nie ważne, zapomniałam .
Marzyciel
- Dariusz pobrał się z Balbiną (patrz wyżej )
- Szczepan z Lilianą (-||-)
Kaliente
- Dina wyszła za Mortimera i mieli bliźniaczki: Marię i Magdę.
- Nina wzięła ślub z Donem, zaadoptowali jasnoskórą Elizę, a ich dziecko było w drodze
Lotario
- Kasandra zerwała z Donem, bo przyłapała go na bara-bara z Niną, no i ten oświadczył się Ninie
Ćwir
- Mortimer wziął ślub z Diną (patrz wyżej)
- Aleksandra ukatrupiłam
- Kasandrę pobrałam z Władkiem (zrobiłam se gościa ;D)

Chyba wszyscy... To było sprzed reinstala, a teraz mam tak:

Balbina urodziła trzeciego syna, też Maćka, który jest na razie dzieckiem. Błażej i Damian to nastolatkowie. Przywróciłam Sławomira i na razie żyje sobie spokojnie z Balbinką.
Marysia Przyjemniaczek w ciąży . Daniel 'baraszkuje' ze sprzątaczką Kasią, gry Marysia jest w pracy
Kasandrę pobrałam z Donem i dziecko w drodze.
Niną na razie nie grałam xP.
Dina (przed chwilą ) wzięła ślub z Mortimerem i urodzili im się dwaj chłopcy-bliźniacy (siostry Kaliente, jak ktoś wcześniej powiedział, na serio mają tendencje do bliźniaków... )
No a szczęśliwemu Dariuszowi i Szepanowi przywróciłam Marlenę do życia i także wiodą sobie spokojne życie .
No to tyle z Miłowa... I jeszcze Werona przed reinstalem .
Kapulet
- Julia wyszła za Romea i mieli bliźniaki: Klemensa i Tytanię ().
- Konstanty wykitował
- Tybalda ukatrupiłam, bo mnie wkurzał
- Hermia wyszła za Puka Jutrzenkę, bo Merkucjo przyłapał ją na zdradzie . No i 'coś' było w drodze .
- Kent pobrał się z Bianką Montek i... nie pamiętam co im się urodziło
- Pankracy (czy jak temu z wąsami) i jego żona (Bezimienna, zapomniałam jak jej na imię ) spodziewali się potomka
Montek
- Romeo pobrał się z Julią (patrz wyżej)
- Bianka wyszła za Kenta (patrz wyżej)
- Patryk, Izabela i Merkucjo zostali przeze mnie zabici
Jutrzenka
- Puk pobrał się z Hermią (patrz wyżej)
- Tytania i Oberon wzięli ślub
- Ta mała ruda, nie pamiętam imienia, była nastolatką.
Eee, więcej nie pamiętam
Ałaa, palce mnie bolą ;(.

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 18.08.2005 - 09:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2005, 19:15   #130
sim222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a u mnie to tak:
przyjemniakowie(nimi gram juz na stałe)
marysia i daniel umarli. liliana i andżelika pozdawały studia z wyróżnieniem. liliana jest różdżkarką, zrobiła zombi z marysi, ale to zombi potem zmarło. andżelika ma syna z damianem biedakiem, oboje już nie żyją, ich syn jest właśnie na studiach z miastową martą słomką. liliana żyje sobie dalej , za parę dni będzie emerytką.
biedacy:
balbina nie żyje, błażej jest nastolatkiem, trzeci syn balbiny mieszka z błażejem
ćwirowie:
mortimer nie żyje, aleksander ukończył aktorstwo, pracował w show-biznesie, później umarł. kasandra ma córkę z marzycielem starym(młody nie żyje) , córka jest brzydka jak ojciec<lol>

kowal(z dziwnowa) :
rodzice umarli , janka wyszła za ruperta kamasza, janek ożenił się z ofelią widmo, czy jak jej tam
kamasz:
cała rodzina umarła prócz ruperta, który ożenił się z janka i mają dziecko, która nazywa się nie pamiętam jak<lol>

reszty rodzin w grze nie tykałem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023