Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.12.2004, 15:05   #31
Katyaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aha i jeszcze napiszę o Miłowie

RODZINKA KALIENTE - Dina wyszła za Mortimera (dla kasy,kasy!). Razem mają dziecko - Shellę. Nina zakochała się w Donie, Don i Nina - Codziennie bara bara, i mają pięcioro dzieci. Później Nina zmarła, a Don znalazł sobie inną.

RODZINKA PRZYJEMNIACZEK - Liliana i Andżelika hate'ują się dalej, Marysia zerwała z Danielem. Daniel miał dziecko z Kasią Langerak, a przed ołtarzem ją porzucił. Kasia zwariowała i przyleciał do niej doktor na parasolce

RODZINA BIEDAK - Błażej dorósł a Damian dostaje tróje za tróją. Do Balbiny wprowadził się August Sim, i równie szybko się wyprowadził. Balbina znowu była w ciąży. I niestety umarła. I dzieci same zostały...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.12.2004, 15:22   #32
Ritta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przyjemniakami juz nie gram bo im sie kuchnia spalila i nie chce mi sie potym sprzatc a co najgorsze kapnelam sie o pozaze dopiero wtedy kiedy zajal cala kuchnie... :\

Kaliente :
Dina wziela slub z mortimerem cwirem i mieszka u niego razem ze swoim adoptowanym synkiem Miriamem ktory w tej chwili ma jakies 10 lat. Nina zakochała sie w uroczym barmanie Eligiuszu Pacynce i zaadoptowala czarnoskura Julke.

Biedakami nigdy nbie gralam

Don LOtario:

Kasia akurat sprzatqala dom kaliente kiedy Don calowal sie z Nina na lozko... zdrada
Potem Dina przylapala Nine i spoliczkowala ja...
Don uciekl z oltarza u kasandry i ta go znienawidzila... prez jakis czas mieszkal u siostr kaliente ale go wyrzucily. Kasia Langerak tez go nienAWIDZI. w TE CHWILI dONA NIKT JUZ NIER KOCHA...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 16:16   #33
pantera007
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Ja zaingerowałam tylko w rodzinę Kapuletów i Monteków, bo ogólnie to nie lubię Maxisowych rodzin, ale oni byli wyjątkiem. No więc starsze pokolenie tych rodzin pomarło (ale drastyczna jestem X-D ), ich dzieciaki gdzieśtam się porozjeżdżały po świecie. Tylko Romeo i Julia się ofkorz pobrali wskutek czego właśnie najstarsze pokolenie doznało zawału i umarło (no mówie, że bywam drastyczna hehe). Romeo i Julia mają b. dobrze w życiu, małego synka o imieniu nie wiem chyba Conrado. Mieszkają w małym lecz nowoczesnym i przytulnym domku. I to byłoby na tyle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2004, 20:02   #34
Jav
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ostatnio gralam tylko kalientkami. wiec tak:
nina zaadoptowala corke, dina ma zas corke z mortimerem (bez slubu), a ostatnio nina blizniaczki z donem (tez bez slubu).
don za to ma dziecko z Obcym i teraz w milowie zgrywa role troskliwego ojczulka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 08:12   #35
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mne Damian Biedak zaczął odrabiać lekcje, rzucił starą pracę. Został lekarzem, zaprzyjaźnił się z matką i ojczymem i ożenił się z moją simką. Mają 2 dzieci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 08:27   #36
mruffcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie Biedacy sa teraz najbogatsi w okolicy wszyscy z pokolenia Maxisa juz nie zyja, ale rodzina jest wieeeelka i ma juz wiele pokolen. a damian kieeedys ozenil sie z jedna z siostr Przujemniaczek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2004, 22:09   #37
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Dalsze część życia Maxisowych rodzinek w moim wydaniu:
Moj Sim (o którym pisałam, że zakochana jest w nim Dina-Antonio) odrzucił Dinę, kiedy ta chciała go pocałować. Raz na zawsze wytłumaczył jej, że ma rodzine i nic między nimi nie będzie. Pozostali jednak przyjaciółmi. Dina po jakimś czasie poderwła sobie innego mojego sima, Ricka, zabójczo przystojnego i w dodatku inteligentnego (naukowiec). Zaciągnęła go parę razy do łóżka i celowo zaszła w ciążę (lata lecą, a męża w końcu trzeba znaleźć). Rick jest odpowiedzialnym facetem i ożenił się z Diną. Małżeństwo przetrwało 3 lata i rozpadło się, z tegoż powodu, że Rick nigdy Diny nie kochał. Dina z dzieckiem przeproadziła się z powrotem do starego domu, nadal mieszka z Niną i jej córką Felicią (z Dona, jest w wieku szkolnym). Aktualnie szukam wśród miastowych mężą dla Niny.
U Ćwirów:
Kasandra zmieniła wygląd (wcale nie jest ładniejsza, tylko poważniejsza , bo na moim osiedlu minęło trochę czasu i wszyscy się pozmieniali. Mortimer jeszcze żyje, a Aleksander jest nastolatkiem, nie ma przyjaciół, świetnie się uczy i dochodzi do perfekcji w grze na pianinie (w końcu pianio jest u Ćwirów od zawsze, od TS1, a nikt nie umie grać heheh). Kasndra po zdradzie Dona nie szuka już mężczyzny, myśli, że sam się znajdzie, a względy Dariusza Marzyciela odrzuciła, traktując go jak przyjaciela. Postanowiła zostać mamą i zaadoptowła brzydką, rudowłosą Zuzie (małe dziecko). Pewniej nocy, kiedy wszyscy spali, kosmici zrzucili Bellę na dach domu Ćwirów. Wcale nie mieli takiego zamiaru, ale też mają serca i ukuło ich sumienie, kiedy widzieli Mortimera noc w noc przez 16 lat spoglądającego w teleskop. Bella ma amnezję...nie pamięta nic od momentu przeprowadzki do Miłowa!!! Co dalej zobaczymy
U Przyjemniaków:
Nie wchodze, bo jak tylko wejdę to Daniel umiera na grypę, a mam zamiary wobec nich! Liliana nie jest już ze Szczepanem.
Don jest sam, nie gram nim.
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2004, 00:01   #38
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No sam siebie nie poznaje... Strasznie mnie MAXISowe rodzinki teraz wciągnęły!
A więc u mnie jest tak:
Kasandra była z Donem, ale już go rzuciła i chodzi (jak narazie) z Dariuszem Marzycielem. Już niebawem będzie ślub! Don Lotario zalatuje do Niny i chyba zakończy się to również ślubem, albo życiem na kocią łapkę. Mortimer wziął ślub z Diną Kaliente i mieszkają w jej domu, co sprawiło, że Kasandra ma dom tylko dla siebie, bo Aleksander jest z Mortimerem. Mortimer został już ojcem po raz kolejny, Dina urodziła chłopca - Henryka. Rodzinka ich jest spora, choć piękna tylko na obrazku... Nie potrafią dojść do porozumienia. :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2004, 08:41   #39
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie jest tak:

Swirowie:
Henryk i aleksander zgineli ze starosci (te dodatki z internetu ) No i kasandra aby nie bylo pusto ozenila sie z donem, ale on ja zdradzil a ona jego i dzieku mojemu obrazowi don teZ umarl ze starosci. I kasandra bedaca w ciazy (nie wiem z kim bo nie mialem wlaczenego glosu, a najpierw zrobila to z donem a potem z marzycielem) wziela slub z mazycielem i urodzila 2 blizniaczki nazywajace sie Waleria i Klaudi, ktore mialy na nazwisko Mazyciel, bo kasandra i on sie tak zwali, ale byly corkami dona, i teraz kasandra jest znowu w ciazy

Biedak:
Gdy damian dorosl ozenil sie z rzyjemniaczkowa i mieli 2 dzieci, akle ona uceikla z domu, i teraz wyniosl sie do swojego dimu i zarabia a dzieci wychowuje opiekunka (syn mikolaj i corka Róża) I jakos im sie wiedzie.

Przyjemniak: Dziewczyny dorosly istrasznie sie nie cierpialy, i ta zla ozenila sie z tym mozynem i teraz corka rownoczesnie z matkom zaszly w ciaze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2004, 18:48   #40
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Teraz gram Kasandrą Ćwir.
Tak wygląda teraz rodzinka, która mieszka w odnowionej rezydencji Ćwirów:
Kasandra, Dariusz, Szczepan i Kamil


Ostatnio edytowane przez Fizzly : 22.12.2004 - 18:53
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023