Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.02.2008, 13:12   #61
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Hehe Sprobowałabym z tym ale teraz znów przerzuciłam sie na The Sims 2 bo jedynka mie troszku znudzila
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.03.2008, 20:46   #62
Natalies
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Hehe xD ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2008, 12:02   #63
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Ech... kobieta zmienną jest xDxD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2008, 15:17   #64
Alexis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

mam wszystkie dodatki.simka czarowała i teraz sprząta mi w domu jakiś latający duszek
co do dawania kwiatków to moi simowie sami z siebie robia to bardzo często)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2008, 12:41   #65
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Odkrywcy....


Mój Sim po raz pierwszy coś takiego wyłowił... Zdarzyło się to też Wam?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2008, 20:52   #66
radzionek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Dostałem niedawno the sims zwierzaki balanga i gwiazda . Zainstalowałem i po zainstalowaniu powiększyła mi się okolica.Po dwóch dniach kiedy chciałem zrobić jakąś rodzine po chwili uslyszałem taki ryk Grruuuuuuuuu !!! Zdziwiłem się z lekkim strachem i włączyłem spowrotem okolice i zobaczyłem jak do jeziora wpływa wielki zielony potwór......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2008, 10:18   #67
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

on także jest w okolicy wakacji. bo na morzu też go widać.
moim zdaniem to poprostu zrobił maxis potwora z lochnes (pisze pospolszczonemu bo nie wiem jak to się pisze )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2008, 13:12   #68
#DiamondPink#
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

muszę sobie kiedyś w to pograć fajna gierka
no trn potwór jest cool
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2008, 22:28   #69
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Odkrywcy....

Ten latający duszek to Wally Ognik czy jakoś tak Jak rzucisz to zaklęcie i masz syf w chałupie to on Ci wszystko posprząta, coś jakby sprzątaczka xD A kiedys najpierw rzuciłam zaklęcie Wszystko dla domu, czyli właśnie to z tym Wally Ognikiem a potem chciałam rzucić Róg Obfitości, ale simce nie wyszło i w pomieszczeniu pojawiło sie pełno wijących węży ;/ Nie byłam tym zadowolona ale przynajmniej pośmiałam się z Ognika bo pojawiał się raz tu raz tam i wrzeszczał xD Tzn zachowywał się tak jak sim kiedy widzi ze coś sie pali xD. Lubie też dowalać Ognikowi dodatkową robote, czyli kiedy rzuce to zaklęcie Wszystko dla domu to potem rzucam zaklecie Czyste Talerze, no i oczywiscie wszędzie pojawiają się sterty brudnych talerzy. Wally potem ma co sprzątać xD


Ale wracając do tematu to nie wiem czy to można nazwać odkryciem ale mnie to rozbawiło... mianowicie zatrudniłam pokojówke i wtedy kiedy ona przyszła do mnie sprzątać zapukałam w tą czarną trumne i wylazła nasza stara dobra Kościlda xD Kiedy pokojówka Lola zobaczyła szkielecika w jej ubraniu zbytnio się tym nie zachwyciła xD Miała nad głową chmurke z Kościldą i sobie poszła xD W sumie się jej nie dziwie ja tez bym nie chciała pracować pod jednym dachem z kupą żywych kości w ciuchach pokojówki xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2008, 18:17   #70
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odkrywcy....

Cytat:
Napisał Miisiia13 Zobacz post
mianowicie zatrudniłam pokojówke i wtedy kiedy ona przyszła do mnie sprzątać zapukałam w tą czarną trumne i wylazła nasza stara dobra Kościlda xD Kiedy pokojówka Lola zobaczyła szkielecika w jej ubraniu zbytnio się tym nie zachwyciła xD Miała nad głową chmurke z Kościldą i sobie poszła xD W sumie się jej nie dziwie ja tez bym nie chciała pracować pod jednym dachem z kupą żywych kości w ciuchach pokojówki xD
Miałam to samo ;p i się pojawiła informacja od sprzątaczki że ona nie będzie z czymś takim pracować czy cos w tym stylu, heh śmieszne te simy
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023