Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2015, 18:45   #11
Luna
 
Avatar Luna
 
Zarejestrowany: 13.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mnie denerwuje ich tępo jedzenia, cały czas rozmawiają i jedzą posiłek 2 godziny
Niesamowicie nienawidzę tych małych miast! Kiedy skończyłam grać simką A, która urodziła B to po dorośnięciu tego drugiego usuwam dom A aby w mieście było miejsce...
Luna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2015, 22:13   #12
weronikatejs
 
Zarejestrowany: 19.02.2015
Skąd: Piekary Śląskie
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Zgadzam się co do tempa jedzenia, masakra jakaś, tak samo jak ktoś tu wspomniał, że jest ciemno w pomieszczeniach - według mnie w ogóle te lampy nie świecą, trzeba napakować ich dużo żeby cokolwiek dały Denerwuje mnie też, że nie możemy tworzyć własnego stylu, wzoru np pościeli, jest tylko parę rzeczy do wyboru i koniec co niestety utrudnia spersonalizowaniu domu. Do tego według mnie drugie miasto jest średnie i mogli wymyślić coś lepszego. Dużo interakcji z noworodkiem na plus, ale żeby nie móc nosić dziecka? Myślałam, że w 4 będzie opcja kąpania malucha, bo tego mi brakowało w 3 No i oczywiscie brak małych dzieci jest dużym minusem.
weronikatejs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2015, 21:49   #13
tehrlyspoderman
 
Zarejestrowany: 09.09.2013
Skąd: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Denerwuje mnie tempo wykonywania pewnych czynności, np. malowania, jedzenia (chociaż już znalazłem mod naprawiający to) i tak dalej i tak dalej... No normalnie muszą przerwać czynność i się gapić przez kilka minut, prawda?
Huśtawka nastrojów... wejdzie do kuchni, gdzie jest kałuża i od razu z zainspirowanej na nieswoją ;_;
Wpraszanie się innych simów w rozmowę (chociaż na to też mam mod)
Simowie prześladujący mnie... serio, ciągle ktoś mi stoi pod domem >_<
No i te niby 'super tempo', głupi sąsiad mi będzie siedział w domu bo poszedłem do pracy i nie zdążyłem go pożegnać i przez to muszę dłużej czekać, aż sim wróci...
Dużo tego jest, ale o szczegółach nie będę wspominał ;_;
tehrlyspoderman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2015, 18:58   #14
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Haha, oświetlenie to w ogóle temat-rzeka... Uwielbiam białe umeblowanie, a w tym oświetleniu meble zawsze wyglądają na takie szare, pożółkłe. A jak (o zgrozo) zachce mi się dodać półki do pokoju, to każda ma tak naprawdę inny odcień i dwie obok siebie nieładnie się od siebie odcinają. Ogólnie jest jakoś ciemno w pomieszczeniach, bawiłam się opcjami na lampach i nic nie dało za bardzo. A jak dam więcej lamp, to przychodzą ogromne rachunki.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2015, 19:22   #15
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Cytat:
Napisał Orzechowo Zobacz post
Haha, oświetlenie to w ogóle temat-rzeka... Uwielbiam białe umeblowanie, a w tym oświetleniu meble zawsze wyglądają na takie szare, pożółkłe.
Polecam zmienianie kolory a nie granie na domyślnych Klikasz na lampe, zmień kolor oświetlenia, biały.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2015, 22:11   #16
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Cytat:
A jak dam więcej lamp, to przychodzą ogromne rachunki.
Wyczytałam, że rachunki są proporcjonalne do wartości całej parceli,a nie do tego, ile światła czy wody się zużyje Jak gra była nowa, to gdzieś tam się dowiedziałam, żeby gasić światło na noc i zużywać mało wody, to będą niższe. A teraz wiem, że o to nie muszę się martwić. Beczka ze mnie XD

Cytat:
Polecam zmienianie kolory a nie granie na domyślnych Klikasz na lampe, zmień kolor oświetlenia, biały.
Najwyraźniej muszę się tym pobawić dokładniej, dzięki za radę



Tak, ściany są pomalowane tą samą farbą ;___;

Ostatnio edytowane przez Orzechowo : 03.03.2015 - 16:24
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2015, 12:09   #17
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mnie denerwują liczne uproszczenia takie jak wchodzenie do wanny z już nalaną wodą czy zamawianie przedmiotów przez komputer, które magicznie po chwili są już w naszym wyposażeniu. A oprócz tego brak informacji o tym, że jakiś znajomy czy członek rodziny niemieszkający z nami umarł...
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2015, 22:43   #18
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Nie gram w The Sims 4 od miesięcy. Zwyczajnie odinstalowałam grę bo zabawa w podstawkę jest taka sobie i nie wiem nawet czy kupię dodatki. Kolekcjonuję obecnie rozszerzenia do trójki. W czwórce denerwują mnie uproszczenia, brak małych dzieci; nieco to wszystko przesłodzone i przedobrzone. Bardziej podoba mi się system nastrójników w trójce; tam są po prostu miłym dodatkiem. Ba, dobrze gra mi się w dwójkę bo tam nic nie jest podane na tacy. Dwójka oferuje ciekawe otoczenia, a nie klaustrofobiczną makietę jak czwórka. W trójce też już to widać - tę makietowość otoczenia, bo wiele parcel to królicze nory, ale przynajmniej otoczenie jest żywe i się rozwija. W czwórce czegoś zabrakło, nie jest tak simowa jakby się chciało. Ma oczywiście zalety i pewnie do niej wrócę, ale nie na długo, bo tę serię napędzają dodatki, a ja się skupiłam teraz na kompletowaniu trójki.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 18:28   #19
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Przede wszystkim jak już wcześniej było wspomniane ciemność w pomieszczeniach i te żółte odcienie np. zasłon - a niby są białe. Bardzo drażni mnie też zanikanie drzew, nieraz znalazłam sobie fajną scenerię dla sesji zdjęciowej, a drzew nie widać (i to nawet na dużą odległość). Znalazłam na to mod, ale niestety na te wielkie drzewa nie działa. O ile się nie mylę w poprzednich częściach a trybie tab kamery obiekty nie zanikały, tu niestety tak nie działa. Poza tym czasami simy dostają zmuły i nie chcą nic sprzątać, biorą talerze i odkładają je w inne miejsce. Zwłaszcza jak jest dużo garów po jakiejś imprezie. Sama imprezy też mnie denerwują. Np. taki ślub - chciałoby się zdobyć złoty medal, ale czasami graniczy to z cudem, zwłaszcza jak simy do niektórych czynności zabierają się pięć lat, albo nie chcą przestać. Nieraz do pracy się spóźniły bo nie chciały przestać wykonywać czynności, które anulowałam. No i prześladowanie ;D Jeden sim sąsiad (i do tego przyjaciel) tak się mojej simki uczepił, że przychodził codzienne po co najmniej 5-6 razy. Czasami pukał, a czasami stał przed domem i po prostu gapił mi się bezczelnie w okna ;p
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 20:42   #20
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

O tak, oświetlenie w pomieszczeniach jest beznadziejne i jeszcze robienie brzuszków ni z gruchy ni z pietruchy np. na randce albo na środku klubu, albo opcja "angry poop" - żenua. :/ Poza tym nie do końca odpowiada mi system zdobywania awansu w karierze, bo nie zawsze chce mi się wykonywać takie poboczne zadania. Pewnie jeszcze wiele rzeczy, by się znalazło na czwórkę - jaka czwórka jest, każdy wiedzi. heh :p
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023