Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.09.2013, 22:22   #1
tehrlyspoderman
 
Zarejestrowany: 09.09.2013
Skąd: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Brak niektórych przedmiotów w grze

Nie znalazłem takiego tematu a jeżeli jest to przepraszam...
Otóż mam problem z grą The Sims 1.
Miałem wielkie problemy z instalacją ale teraz jakoś mogę grać.
Posiadam Podstawę i Światowe Życie (Deluxe), Randkę, Wakacje i Zwierzaki.
Randkę i Wakacje musiałem instalować w inny sposób ponieważ gdy włączałem start.exe to pojawiał się komunikat, że start.exe przestał działać. Gdy chciałem włączyć Randkę lub Wakacje to też to samo: Start.exe przestał działać.
Gdy jednak włożyłem płytę ze zwierzakami i nie pojawiało się "Start.exe przestał działać" to się ucieszyłem ale i zdziwiłem. Teraz w grze nie posiadam kilku przedmiotów... Mam tylko dwie toalety, brakuje lampy dżina (chociaż mam zainstalowane Światowe Życie) i wiele wiele więcej. Płyty są oryginalne. Na początku po zainstalowaniu Deluxe chciałem instalować Balangę ale po zainstalowaniu i włączeniu się pokazywał komunikat: Dowiedzieliśmy się, że po zainstalowaniu The Sims Deluxe chcesz zainstalować światowe życie (Kompletnie nie rozumiem...) i tam się coś aktualizowało. Zazwyczaj kończyło się tym, że Simsy mi się usuwały z komputera.
Ja już nerwicy dostaję, miałem niedawno formatowany komputer. Przed formatem miałem zainstalowane wszystkie dodatki (oryginalne) lecz musiałem odinstalować grę ponieważ dźwięk w grze się sam wyciszał. Może i mi Simsy działają ale mnie irytuje to, że brakuje mi dużo przedmiotów w grze. Też brak mi Balangi, Gwiazdy i Abrakadrabry ale boję się je zainstalować bo pewnie już Simsy nie odpalą. Pomoże ktoś... Tak wiem, chory problem
tehrlyspoderman jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023