Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.09.2004, 19:08   #1
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dziwne zdarzenia :D

Piszemy o dziwnych wydarzeniach w ts2 jak i ts2 ns

Ostatnio edytowane przez Angeo : 27.03.2005 - 19:04
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.09.2004, 20:58   #2
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mialam jedno hamskie Moja simka byla w ciazy i miala taki humor ze szok.....gloduwa iiiiiiiii takie tam...miala zero enegii i sie polozyla na podlodze bo jak poszla do lozka to od razu sie budzila bo ona "nie ma rozrywki"wielkie mi rzeczy...ok i obudzilam ja no i w pewnym momencie w pragnieniach sima bylo wygrac ze smiercia i jakies takie typu bzdury a ja sie patrze a mojej simki nie ma na panelu rodziny;No tak umarla......probowalam ja odswierzyc kodem moveobjects on ale jak ja skasowalam to jej nie bylo w panelu rodziny......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2005, 15:02   #3
kamyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał lacoste
Ja mialam jedno hamskie Moja simka byla w ciazy i miala taki humor ze szok.....gloduwa iiiiiiiii takie tam...miala zero enegii i sie polozyla na podlodze bo jak poszla do lozka to od razu sie budzila bo ona "nie ma rozrywki"wielkie mi rzeczy...ok i obudzilam ja no i w pewnym momencie w pragnieniach sima bylo wygrac ze smiercia i jakies takie typu bzdury a ja sie patrze a mojej simki nie ma na panelu rodziny;No tak umarla......probowalam ja odswierzyc kodem moveobjects on ale jak ja skasowalam to jej nie bylo w panelu rodziny......
gdy wyłączysz i włączysz gre to powinna znów być...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2005, 16:23   #4
Dorczenzo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałem dwa dziwne zdarzenia:
1. To takie mniej dziwne. Dałem na sima aby umył ręce po załatwianiu się. No to on odkręcił kran, umył ręce i ... poszedł! A woda cały czas leciała. Dałem jeszcze raz aby umył ręce to umył i znów nie zakręcił wody. Nawet jak usunąłem umywalkę to woda leciała. To dopiero śmiesznie musiałoby wyglądać, gdybym podstawił pod tą wodę kibel :p.

2. To w sumie zdarzenie spowodowane kodem "moveobjects on". No więc dwójka simów bawiła się w "zapasy" ( czy coś takiego ). Ja wziąłem jednego sima i chciałem go przestawić ale on mi wskoczył nad tego drugiego. No to włączyłem tryb życia i oni chwilę pobili się z powietrzem, a później ten sim co był na dole podniósł prawą rękę, tak, że uderzył tego drugiego sima (chłopaka w jego czuły punkt (chyba każdy wie o co chodzi ). No i on wtedy tak się przechylił, spadł i zniknął! To bardziej śmieszne niż dziwne, no nie ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2005, 20:12   #5
patryk123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie posmiewisko?

raz wymęczyłem simów czapką radochy... jedenego obok drugiego i przyszła sąsiadka i się zaczęła śmiać :ofm: :yay:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2005, 12:39   #6
Martyna567
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Ja też tak miałam moja simka miała zły humor i padła po czym umarła. Gdy ją skasowałam już jej nie było. Tak to bywa. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wyjście z gry bez zapisywania. Owszem można stracić wszystko to, czego się przed tem nie zapisało, ale główną tezą w świecie Sims jest, by bawić się Simami i o nich dbać. :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2007, 13:55   #7
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał lacoste
Ja mialam jedno hamskie Moja simka byla w ciazy i miala taki humor ze szok.....gloduwa iiiiiiiii takie tam...miala zero enegii i sie polozyla na podlodze bo jak poszla do lozka to od razu sie budzila bo ona "nie ma rozrywki"wielkie mi rzeczy...ok i obudzilam ja no i w pewnym momencie w pragnieniach sima bylo wygrac ze smiercia i jakies takie typu bzdury a ja sie patrze a mojej simki nie ma na panelu rodziny;No tak umarla......probowalam ja odswierzyc kodem moveobjects on ale jak ja skasowalam to jej nie bylo w panelu rodziny......
na czerwone paski jest kod maxmotives
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2007, 11:11   #8
kosma
Guest
 
Postów: n/a
Idea

mnie te bufony żadko sprawią jakiś numer,odkąd odinstlowałam większość hacków,jeszcze mocniej powiało nudą.
bez interwencji kodów i syfu z neta,to tak przykładnie sobie żyli,że aż krew zalewa-pomijając przypadek sprzątaczki nachodzonej przez mojego sima-zboka,która to biedna utkwiła w ciasnej klitce i płakała,aż jej auto samoistnie odjechało bez kierowcy :smirk:

a ja tak kocham tworzyć jakieś cuda w grze,to jak w akademiku spostrzegłam roznegliżowaną panią kuchcik męczącą miszuno,natychmiast pozgarniałam hacki w ilości hurtowej,a gra zaczęła żyć wedle własnych upodobań tzn. wszystko zaczęło się chrzanić,pozostałam bez wpływu na rozwój wydarzeń.

i całkiem fajnie było,ale na dłuższą metę upierdliwie nieco.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2007, 14:20   #9
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie

Moi simowie mnie zaskakują. Jakiś czas temu dorosło mi małe dziecko. Od razu wysłałam je razem z rodzicami na bitwe na śnieżki. Nagle wszyscy zrobili sie strasznie bladzi. Myślałam że to dlatego, że była noc.... ALe nie pokazał się żaden komunikat typu: <IMIĘ DZIECKA> zamarza! itd. Wysłałam dziecko do chaty, bo termometr zrobił sie niebieski... NIe zdążyła dojśc. Zamarzła! Nic by sie nie stało, jeśli rodzice zdążyliby ją ogrzac. Ale oni też zamarzli! I tak wszyscy leżeli.... Musiałam wyjśc bez zapisywania, bo opieka w końcu zabrała bachora. :/
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.04.2007, 15:54   #10
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Ja miałam zdarzenie,które mi się nigdy takie nie przydażyło.A więc tak.Weszłam do rodzinki w Miłowie.Simka stała się Simorośliną i wzięłam "Wyhoduj Dzieciorośl".No i "wyhodowała",ale jakoś inaczej.Dziecko było niewidzalne!Wzięłam drugi raz to samo,ale się zacięło.A teroz to co mi się nigdy nie przydażyło.Zminimalizowałam grę(bo mam w oknie)i wcisnęłam Ctrl+Alt+Delete.No i w menadżeru zadań wyłączyłam grę.Ale jak włączyłam nie było Miłowa!Tak samo w Działoszynie.Nigdy nie przydażyło mi się to,że wyłączyłam menadżerem mi się miasto usunęło i naprawdę żałuję,że tak się stało. ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023