Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.04.2013, 14:54   #91
Bezimienna . : 3 .
 
Avatar Bezimienna . : 3 .
 
Zarejestrowany: 14.04.2013
Skąd: Gdzieś tam . . ;//
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Cool Odp: Wspominamy The Sims 2...

Awww : 3 . Kiedy to było .. byłam w podstawówce wtedy, w pierwszej klasie .. Dostałam simsy od rodziców, a pierwsze uruchomienie nie umiałam jeszcze czytać. xd Ciągle wołałam tatę "Ej no tatuś co tu pisze? A czemu ona je kanapke? A ja chce żeby sie umyła! Tata ej no umyj ją! " i takie tam. Oczywiście pierwsza rodzina była na wzór mojej. A taka pierwsza maxisowa to Hak. Taa .. Jan sie zeswatał z Kachą Langerak i ta zaszła w ciążę. A Esmeralda wychowywała Lucynkę niczego nie świadoma. Ale wyrosłam z simsów, pomyślałam jakieś 2 lata temu i je sprzedałam na ALlegro . Miałam wszystkie dodatki.. Aż jakiś miesiąc temu przez przyadek trafiłam na gazete z 2005 roku, w której opisywali simsy. No to ruszyłam sie busem do koleżanki, pożyczyłam płyte, i znów zamulam rodzinka Ćwir xd Kurde, prawie odzyskałam Belle a ta mi uciekła. Kodem przywołałam, chociaż ogólnie nie gram na kodach, wole RZECZYWISTĄ grę ^.^
Bezimienna . : 3 . jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.07.2013, 22:09   #92
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

ja kiedyś miałam tez jedna rodzinkę na wzór swojej . Mieszkali w skromnie urządzonym domku . Pamiętam że nastolatkowi ciągle dawałam by się wymykał z domu i rodzice go przyłapywali na tym a kilka razy policja go złapała. w końcu skończyło się na tym że stał się dorosły i już później ta rodzinka nie grałam. Ten nastolatek miał młodszego brata i taki, mały pokój oni mieli cały biały ach te czasy kiedy to się, miało tylko podstawę 2.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2013, 18:57   #93
kaarlla
 
Avatar kaarlla
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 26
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Wspominamy? ja tam cały czas w dwójke pykam a ze wspomnień to pamiętam jak się denerwowałam jak moich nastolatków przyłapywali zawsze na wymykaniu się albo jak zmieniałam prace facetom jak babe z pracy przywozili
kaarlla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2013, 17:29   #94
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja dostałem Sims 2 Double Deluxe na gwiazdkę + kuchnia i lazienka wystroj wnetrz. Wiedzialem jak sie gra bo gdy bylem mlodszy widzialem jak graja kuzynki Gdy pierwszy raz odpalilem swoje simsy mialem gdzies 6 lat Wybudowalem wieeeelki żółty dom z dwoma simkami ktore zmarly od pozaru Póżniej gdy jeżdzilismy z rodzicami do Kalisza ( a nie mamy daleko , bo mieszkam w Ostrowie WLKP ) zawsze wjeżdżaliśmy do miediamarkt i ZAWSZE kupowalem simsy Niewazne jakie , zawsze mialem o 1 pudelko wiecej
I tak sie tego nazbieralo , że dzisiaj mam prawie cala kolekcję , nie mam chyba 2 pakietow i 2 dodatkow. Ta kolekcja stoi na półce i tak sb to wspominam Nie mam simsow zainstalowanych , bo komp by nie wytrzymal , aktualnie gram w trojke , dlatego , że mozna normalnie chodzic w calym swiecie i sa piekne nieoficjalne meble do sciagniecia Tak czy siak czasy z the sims 2 to byly najlepsze czasy



Za ewentualne bledy przepraszam ale pisze z malego laptopka a nie jestrem przyzwyczajony na nim pisac
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2014, 15:15   #95
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja nadal gram. Tylko czasami włączam trójkę na komputerze brata . Pamiętam, że ciągle robiłam nowe rodziny bo nie potrafiłam żadnej utrzymać .
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2014, 12:58   #96
amiii
 
Avatar amiii
 
Zarejestrowany: 02.12.2013
Skąd: Wonderland
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Pamiętam jak pierwszy raz uruchomiłam gre i weszłam w Miłowo , zaczełam grać rodziną Hak i przez przypadek ich spaliłam xD
Nadal gram w sims 2 , w sims 3 tylko 2 razy grałam potem mi sie nie chciało xD
amiii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2014, 23:12   #97
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Zdecydowanie najbardziej pamiętam oczekiwanie na Osiedlowe Życie (dostałam go od rodziców jako jeden z ostatnich dodatków) i ten filmik. Jest on jakby esencją tego, co najlepsze w simsach

Zawsze, gdy go oglądam czuję ten klimat i teraz, po tylu latach wciąż robi na mnie wrażenie
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2014, 23:57   #98
amiii
 
Avatar amiii
 
Zarejestrowany: 02.12.2013
Skąd: Wonderland
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja czuję klimat sims 2 w tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=v8f5e2xEe5A
amiii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2014, 20:12   #99
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Jak miałam 6 lat, zaciekawiły mnie The Sims Castaway na komórce jednego z rodziców Wtedy se grałam i grałam, ale i tak nic z tego nie rozumiałam Aż pewnego dnia mój wujek zobaczył jak gram i zainstalował mi prawie wszystkie akcesoria i do The Sims 2 (wtedy był 2007 więc najnowsze co było z tego pamiętam Podróże) Zawsze na początku wszystkie Simy mi umierały i nigdy nie umiałam zapisać gry tylko potem się w tym wszystkim ogarnęłam
Teraz też gram w Sims 2 (dalej w te od wujka, bo zachowały się na starym dysku, nie ściągałam Ultimate Collection) i nigdy nie przestanę
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2014, 11:08   #100
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

A ja nie chcę, żeby dwójka była dla mnie jakimś tam wspomnieniem i pykam czasem w Ultimate Collection. Zresztą dwójka była moją pierwszą grą z serii The Sims, a gram dopiero od 2011 roku.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023