Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.01.2013, 20:23   #31
Mr0w4
 
Avatar Mr0w4
 
Zarejestrowany: 20.12.2010
Skąd: Trzebinia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie przedewszystkim irytuja brak jednej z animacji która była w 2 ! A mianowicie masz auto i sim sie teleportuje do auta a auto wcześniej z garażu na drogę.. No patologia. I w Bridgeport mieszkają mi simowie w dość okazałym domu z gry ale wewnątrz jak pada rozkładają parasol.. XD hahahahha! Patologia.
__________________
Wesołych świąt dla użytkowników TheSims.pl

Mr0w4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.01.2013, 21:00   #32
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mi brakuje przede wszystkim zwykłych codziennych interakcji, jak np siedzenie na podłodze (tak po prostu a nie tylko podczas odrabiania lekcji i czytania dziecku) lub innemu simowi na kolanach, brak możliwości podwójnej randki, bo nawet jeśli zrobi się 4osobową grupę to wystarczy jeden pocałunek żeby dwóch simów miało randkę a pozostała dwójka najlepiej niech wraca do domu bo nic tam po nich. Nie lubię, kiedy simy trzymają się za ręce i się tak dziwnie kołyszą i że nie mogą trzymać się za ręce podczas spaceru. Ostatnio mnie zdenerwowało, że nie mogę zmienić ubrania mojej simki w ciąży i że mój pies ciągle gania listonosza mimo codziennych łajanek i cech spokojny i przyjacielski.. Szkoda że nastoletni simowie nie mogą uciekać przed policją, tylko muszą potulnie wsiąść do radiowozu, kiedy tylko podjedzie pod parcelę. To, plus wszystko to, co już było wymienione i jeszcze wiele wiele więcej..
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2013, 14:37   #33
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Cytat:
Napisał kedziorek92 Zobacz post
Szkoda że nastoletni simowie nie mogą uciekać przed policją, tylko muszą potulnie wsiąść do radiowozu, kiedy tylko podjedzie pod parcelę.

dobry pomysł,fajnie by było gdyby policjant gonił sima czasami by go dogonił czasami nie i gdyby nastolatek mógł sie schowac np.w krzakach

mnie wkurza to że jak np.dwoje simów sie zarecza i chcę urzadzić wieczór kawalerski [ts 3 pokolenia]to np.simka bez kolsuntacji z narzeczonym urzadza wieczór kawalerski jak chce chodzi o to że brakuje interekacji jak,''skolsuntuj sie na temat..''

edit:nie no poprostu musze to napisać!!! mnie wkurza to że niemowlaki i małe dzieci co chwila o coś płaczą albo jak np.w nocy simowie maja nastrójnik ''znużony''to sie jeszcze musza dzieckiem zając zamiast spać a jak sie ma więcej niemowląt albo małych dzieci w rodzinie to męka nie no jak ostatnio gralem to mąż mojej simki był blisko śmierci głodowej przez te płaczące niemowlaki twórcy powinni zrobić tak by wolniej te podrzeby schodziły niemowlakom i małym dzieciom

Ostatnio edytowane przez zły chipsik wrogar : 13.01.2013 - 10:04
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2013, 20:01   #34
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Brak mi naturalności w simsach... Dlaczego (pomijając spacery z małym dzieckiem w wózku) nie można normalnie pójść na wspólny, rodzinny spacer? Np. mama z dzieckiem czy z dwójką dzieci, czemu nie mogę chodzić za rączkę? Albo gdyby było coś takiego, że tata mógłby wziąć dziecko na barana... A co z zakochanymi parami, też powinno być tak, że mogą trzymać się za ręce idąc na spacer.

Brakuje mi jeszcze opcji przejażdżek rowerowych czy samochodowych... trochę mało jest interakcji rozmowy. Bo np. gdy simka pokłóci się z chłopakiem, fajna byłaby opcja, gdyby mogła zwierzyć się przyjaciółce z kłopotów w związku...

Jest jeszcze kilka innych, drobnych rzeczy, jak np. sprzątanie domu- denerwuje mnie, że nie można myć okien, odkurzać itp.
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2013, 06:20   #35
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

up.dobry pomysł z tym zwierzaniem! co do kłótni to intereakcja kłóć się polega na tym że sim macha do drugiego rękami i coś tam krzyczy a drugi mu nie ''oddaje''jak na drugim użyjemy tej intereakcji to to samo....powinni to rozwinąć
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2013, 22:09   #36
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie denerwuja opiekunki które sa naprawde gorsze nawet od tych z 2. Dzisiaj 3 zwolniłam bo zamiast opiekować się, dziecmi to one se stoja i uszy zatykają rekami widać że są to simy nie lubiące dzieci. Na początku jak the sims 3 wyszło było ok a teraz nie wiem co się, stało ale te opiekunki są gorsze niż były na początku. Chyba ze po prostu Bridgeport jest zbugowane. i ogólnie panujący haos i bałagan w 3. Rózne rzeczy są w różnnych widokach kategorii np w tym takim jak z 2 są światła z klubów ale w tym z 3 już ich nie ma. Tak, samo z pralakami i większą iloscią rzeczy w kategorii dla zwierzaków. To jest denerwujące i to bardzo.

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 04.04.2013 - 21:42
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2013, 21:08   #37
felipe312
 
Avatar felipe312
 
Zarejestrowany: 01.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 41
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Optymalizacja gry...
Gra na wielu konfiguracjach powinna klaskać uszami i gwizdać pępkiem, a potrafi się zaciąć i wyłączyć w najmniej oczekiwanym momencie. Ogólnie to czasem, aż prosi się o dobicie ;c
Ale EA pokazało, że umie optymalizować gry. Zagrajcie sobie w Średniowiecze. Gra jest stabilniejsza i chodzi szybciej, nawet na słabszych komputerach niż w przypadku TS 3
felipe312 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2013, 09:03   #38
Sophiee
 
Zarejestrowany: 30.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

A wiecie co mnie denerwuje ? To, że z jednej strony dużo dodali do the sims 3 - grafika, wielkie otoczenie a z drugiej strony zabrali najlepsze czyli np. nagrody, które dostawało się za ukończenie pracy w the sims 2 (pamiętam jak zawsze się nie mogłam doczekać na to czego nie można było kupić). Dobre jest otoczenie bo wszystko jest realistyczne ale graj tu 5 osobową rodzinką kiedy jesteś np. strażakiem i musisz mieć cały czas na oku jednego sima.. a co z resztą ? Jak ktoś nie lubi wolnej woli to musi latać myszką z domu na inną parcelę hah. Denerwują mnie też interakcje simów. Powiedzmy, że simka zaprasza do domu przyjaciółkę. I co dalej ? Stoją jak kołki a jedyne co mogą robić ciekawego to bitwa na poduszki. A gdzie siadanie w piżamie z kubkiem w ręku i ploty ? I przede wszystkim nie rozumiem dlaczego w większości dodatków jest nacisk na kolekcjonerstwo. Czy tylko ja to zauważyłam ? Denerwuje mnie też ten wymyślony przyjaciel. Raz ok ale za każdym razem użerać się z tą lalką i nie móc jej usunąć ? Podziękuję.. Sporo tego jest. Jak wyżej pisaliście to wsiadanie do samochodu. Kiedy pierwszy raz włączyłam sims 3 to się zawiodłam. Moim zdaniem jest też za mało możliwości dla buntowniczych nastolatków. Powinni urządzać ustawki haha nie no żartuje ale wiecie o co chodzi. Jak wyżej przydałaby się chociaż ucieczka od policji w krzaki Powiem Wam tylko, że the sims 2 było bardziej tajemnicze. Pamiętam Dziwnowo (tak to się nazywało?). Ten klimat Kiedyś grałam o północy i w sims 2 też była północ i gnom spod domu podszedł pod ulicę. Przeszedł parę kroków i jak to zobaczyłam to dostałam gęsiej skórki haha. Wilki też były straszne - te żółte oczy. Ahh twórcy mogliby dodać trochę nowych możliwości ale i tak wszystkiego jest sporo a po za tym wezmą się za sims 4 i zapomną o sims 3
Sophiee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2013, 12:30   #39
WhiteSugar
 
Avatar WhiteSugar
 
Zarejestrowany: 14.08.2013
Skąd: Brzuszek :3
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie się nie podobają interakcje. Np. dajmy na to, że przychodzi chłopak do domu dziewczyny a ona zamiast powitać buziakiem podaje mu rękę jakby mieli omawiać sprawy biznesowe xD
Lub rodzice, przychodzisz ich odwiedzić i tak samo, zamiast np. się przytulić albo powiedzieć jakieś "siema"
Dobrze, że chociaż w 4 skupia się na tych właśnie interakcjach.
O, też by było fajnie, gdyby Simsy nakrywały do stołu przed jedzeniem, albo wyjmować naczynia z szafek.
Ale tak naprawde to żeby opisać co jest denerwujące, musiałabym napisać o tym felieton na dwie strony
WhiteSugar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2013, 17:24   #40
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 575
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Cytat:
Napisał Sophiee Zobacz post
Denerwują mnie też interakcje simów. Powiedzmy, że simka zaprasza do domu przyjaciółkę. I co dalej ? Stoją jak kołki a jedyne co mogą robić ciekawego to bitwa na poduszki. A gdzie siadanie w piżamie z kubkiem w ręku i ploty ?
No właśnie. Ten brak naturalności.

Do listy denerwujących rzeczy dopisuję propozycje randek (co dochodzi z dodatkiem ,,Cztery Pory Roku''). Wyjątkowo irytująca sprawa. W dodatku telefony z propozycjami u mnie w grze dzwonią najczęściej w nocy, co budzi moich simów. Nie wystarczy po prostu nie odbierać, bo ja zawsze mam nadzieję, że ten telefon jest ważny.
Ale jak odbieram i znów wyświetla mi się zaproszenie na randkę, szlag mnie trafia.
Muffshelbyna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023