Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2009, 10:04   #251
Hayley
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Gra ma wiele zalet, ale również wad.
Najbardziej podoba mi się otwarte otoczenie i więcej opcji.
A denerwuje mnie mała ilość mebli i ubrań oraz plastikowość Simów.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2009, 10:57   #252
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Hmmm. To całe SV to takie miasto, a nie bardzo jest co robić... Wszędzie panuje taka 'ciasnota'... Kamienie i metale dawno zebrałam (większość). Tworzenie simów mi się spodobało Można siedzieć godzinami w kreatorze. tryb kupowiania i budowania jest ładnie podzielony, chociaż muszę trochę poczekać, aż mesh pokryje się teksturą, ah, uroki superszybkiego kompa xD Nie podoba mi się zawieranie znajomości. Musimy sima non stop zabawiać, rozmawiać itp. a wystarczy jedna czy dwie kłótnie i już nie są najlepszymi przyjaciółmi. Rozwaliła mnie opcja twierdź, że matka sima jest lamą Podoba mi się również ojojoj, w twój dom uderzył niewielki metroryt, czyniąc niewielkie szkody od ognia..... Tą okazję radzę przyjąć, są takie wielkie okruchy skał, po oszacowaniu mogą być droższe, można dużo zarobić ^^ U mojej simki przed domem był taki ogromny kawałek.. O reszcie się nie wypowiem, bo jeszcze dużo nie grałam i na przykład nie powiem, co myślę o simowych dzieciach, kiedy jeszcze nimi nie grałam...
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 00:12   #253
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

A ja natomiast mam jako-takie doświadczenie z simowymi dzieciakami z trójki i muszę stwierdzić, że są... okropne! Niby zajmowanie się nimi jest prostsze, a jednak bardziej uciążliwe. W ogóle nie mam ochoty się nimi opiekować... Ba, nie tylko one zaczynają działać mi na nerwy. Przez pierwsze 3-4 od dostania TS3 w swoje łapki, rzeczywiście jakoś to wszystko mi się podobało, ale z dnia na dzień było coraz gorzej... Odkryłam już większość opcji, wypróbowałam wszystkie cechy charakteru, sprawdziłam wszelkie możliwości miasta, a potem zajęłam się trochę rozwijaniem umiejętności i kolekcjonerstwem. Z budowaniem w trójce też rzadko kiedy wyjdzie mi coś konkretnego, więc ostatecznie sobie darowałam. Z każdą kolejną rodziną, gra staje się nudniejsza, niestety. Nie wiem co to powoduje, ale takie jest moje skromne, prywatne odczucie.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 08:53   #254
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

helena,ja mam dokładnie to samo,dlatego od tygodni zagrywam się w Metina2 a simsy poszły w odstawkę xD jak wyjdzie jakiś dodatek to wtedy mogę wrócić ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2009, 13:17   #255
Technus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Wypiszę tutaj zalety/wady na pst. porównania:
Nie będę popełniał podstawowego błędu (porównywanie 3 z 2+dodatki) walka toczy się jedynie między podstawkami!!!
The sims 3 vs 2
Grafika:
Tutaj niema o czym gadać. 3 może nie jest next gen. ale jest dużo ładniejsza od 2. Jedyne czego można się do grafy uczepić jest brak animacji wsiadania/wysiadania z auta/roweru. W 2 była.
3 > 2
Muzyka:
Tutaj jestem w . ponieważ nie słuchałem piosenek simgielskich, lecz w 3 brak możliwości <zmień piosenkę> jest co najwyżej lekko denerwujący.
3 >= 2
Możliwości:
Tu 3 zabija 2 bez dwóch zdań! W 3 można:
-Auta już w podstawce!
-Rośliny też!
-Kreator stylów! Może niezbyt dobry ale wystarczający.
-Wolna okolica! Czyli odwiedzamy sąsiadów!
-Rozgałęzienia w zawodach! Policjant czy tajniak?
-0 ekranów ładowania, porostu idziemy z buta na basen/do kafejki.
-Kolekcjonowanie! Zbieranie żuków,motyli itp...
-Rozbudowany tryb gotowania.
-Cechy charakteru.

Co w 3 niema ale można dorobić:
-Mało ubrań, fryzur, mebli..- Poczekajcie 3,4 miesiące będzie ich więcej niż do 2.
-Brak możliwości wejścia do ratusza, kina itp.- Czemu takiego kina nie zbudujesz???
-Mało miast.- Mamy już 2 miasta, oryginalne z gry i dodatkowe od EA ale ta gra niema nawet 2 mies.

Czego w 3 MI brakuje:
-Edycja miast znana z 2 tzn. wstawianie łuków, balonów, kaczek itp.
-Systemu obaw, przecież każdy się czegoś obawia.
-Tworzenia własnych miast/okolicy bo faktycznie jest ich mało.
-Dodawania własnych parceli tam gdzie chcesz, bo w 3 jest ich mało.

3 >>>>>>>> 2
Ogółem:
3 jest fajna ale to szczęścia wiele jej brakuje lecz, to zostanie zapełnione przez dodatki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.07.2009, 18:04   #256
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Wady:
1.Animacja wsiadania na rower lub wsiadania w samochód.
2.Trzeba zakupić nagrodę szczęścia życiowego "wzmożona płodność",aby mieć większe szanse na bliźniaczki lub trojaczki,ja zakupiłam i urodził mi się jeden chłopiec ..
3.Nie można wchodzić do miejsca gdzie się pracuję,sklepów itd ..wogle w większości miejscach nie można wchodzić.
Zalety:
1.Jedziesz gdziesz i nie czekasz kilka minut,aż się naładuje.
2.Trojaczki to fajne urozmaicenie gry.
3.Fajne kariery itd.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023