Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.08.2013, 09:48   #391
felipe312
 
Avatar felipe312
 
Zarejestrowany: 01.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 41
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Żal mi EA, nigdy nie kupiłem nic w Store i nie planuje kupna tych rzeczy. Ten zestaw powinien być w Rajskiej Wyspie. No ale nie, w końcu za dodatki bardzo mało płacimy ...
felipe312 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.08.2013, 20:56   #392
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pakiety Store



Dość absurdalna sprawa. SimGuruTatertot opublikowała na Twitterze zapowiedź czwartkowego zestawu do gry The Sims 3. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie byłyby to krowy.

Koniec The Sims 3 staje się bliski. Taki feature, jak krowy mogły zostać dodane do dodatku Zwierzaki czwartej serii gry, lub chociaż do wydanego już dodatku Zwierzaki. Cena krów nie jest jeszcze znana, ale będzie pewnie wysoka. Szkoda, naprawdę szkoda, że dodatek Zwierzaki został "wykastrowany", a ciekawe funkcje dodawane są do sklepu The Sims 3.

Szkoda, że twórcy nie poprawili wizerunku The Sims 3 na sam koniec.



Źródło: http://www.twojesimy.com/2013/08/kro...s-3-store.html
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2013, 15:21   #393
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Krowy?!
Muszę sobie to kupić, zawsze marzyłem o własnym gospodarstwie z krowami w simsach.
Myślę że jako iż jest to zawartość specjalna nie przekroczy ona 600 SP przy zakupie bezpośrednio w grze, więc mogę sobie pozwolić.
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2013, 20:04   #394
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Na bank kupię! Oby tylko były lepsze od kurnika, bo kury to im średnio wyszły... No i brakuje mi do tego typowo wiejskich obiektów, przecież nie wstawię kurnika i obórki z krową do typowego Simowego domu, to musi mieć klimat! Chyba przeproszę Riverview!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2013, 17:24   #395
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Do zestawu dla surferów dodano foke, która podpływa czasem do naszych simów. Więc myślę, że i krowy jakiejś *****istej interakcji mieć nie będą.
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2013, 13:56   #396
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pakiety Store

na sims3planet znalazlam kilka zdjec odnosnie jutrzejszego zestawu w store









  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2013, 19:08   #397
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Jakie słodkie te mućki Fajnie, że są jakieś ciekawe interakcje. Mam nadzieję, że zestaw będzie dopracowany, bo zamierzam mućkę kupić
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2013, 23:52   #398
Danuta720
 
Avatar Danuta720
 
Zarejestrowany: 29.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Fajne, niedawno zbudowałam odpowiednią parcelę.
Danuta720 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2013, 11:31   #399
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Ja chcę jeszcze świnki, owieczki i kózki! Byłoby naprawdę miodzio. A zupełnie szczerze, to na 100% kupię krowy, a potem zdam relację edytując tego posta.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2013, 18:41   #400
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Zestaw „Fajna Farma”



Czy kurczaki i konie na farmie Twojego Sima czują się samotne? Zestaw „Fajna Farma” z zagrodą „Twój Udój” rozwiąże ten problem! Oprócz krów (TAK, KRÓW!) otrzymasz zupełnie nowy komplet inspirowanych stylem pionierów strojów i artykułów wykończeniowych, które pomogą Ci stworzyć doskonałą farmę! Twoi Simowie są o krok bliżej do zapewnienia sobie pełnej samowystarczalności...

Zagroda dla krów
Zagroda „Twój Udój” umożliwia Ci dojenie krów aż do znudzenia. To jednak nie są zwykłe krowy – mogą dawać mleko o kilku smakach, a jeśli Ci się poszczęści, nawet koktajle mleczne! Uważaj – te krowy są bystre i lubią rywalizację. Nie mają litości, gdy zaciekle grają w krówkę i krzyżyk oraz nie lubią być przewracane!

Łap za stołek i wiadro, by napełnić je najświeższym mlekiem w mieście! Wydój tę niezwykle wyjątkową krowę, która daje mleko różnych rodzajów, a nawet smaczny koktajl mleczny, gdy zwykłe mleko to za mało.
Nakarm krowę jej ulubioną czekoladą, aby dojenie stało się jeszcze zabawniejsze albo korzystaj ze zdrowotnych właściwości warzyw!
Jako mistrzowie strategii genialni Simowie o rozwiniętej logice i przy odrobinie szczęścia nie będą mieli problemu z przechytrzeniem ponadprzeciętnie sprytnej krowy w grze w krówkę i krzyżyk. Rozkojarzeni Simowie przeżyją wstyd przegrywając z krową!
Wysil się i postaraj przewrócić krowę, by wstrząsnąć jej mleko! Krowy są urodzonymi wojownikami wagi ciężkiej i po nieudanym przewróceniu krowy możesz skończyć w błocie. Wtedy zamiast dostać wstrząśnięte, nie spienione mleko, obejdziesz się smakiem.

wiecej tutaj http://store.thesims3.com/setsProduc...tegoryId=11488
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023