Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.01.2014, 16:33   #471
Bella555
 
Avatar Bella555
 
Zarejestrowany: 20.03.2013
Skąd: Starlight Shores <3
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

http://store.thesims3.com/setsProduc...tent=TS3+Store
Fajne, ale kosztuje aż 1 700 Simpoints :'(

edit: Naprawiłam wykluwanie się smoków, skrzypce i łuk, ale teraz przez to że wgrałam nowy plik ccmerged, nie działa mi zawartość limitowana Skoku W Przyszłość... :'( Mam już do tego fix, ale nawet jak go wgram, to nic się nie dzieje. Co zrobić, żeby działało kilka fixów, a nie tylko jeden? Wie ktoś?

edit2: Jednak muszę zrezygnować ze smoków i skrzypiec, bo po wgraniu Fixów, powstał błąd w Studenckim Życiu, a dokładniej jak moja Simka idzie na studia (obojętnie jaki kierunek, na kilku próbowałam) nie dostaje planu zajęć i paska na którym jest wskaźnik oceny, po prostu jest tam pusto. Simka 'błąka się' po tym kampusie, uczy się ale nadal wskaźnik oceny nie pojawia... Znalazłam w Internecie, że trzeba pokasować mody ze Store, bo to przez nie pojawił się ten problem ;p Pewnie to prawda, bo przed wklejeniem fixów jak wysyłałam Simkę na studia to wszystko było w porządku... Ach, te błędy... Naprawiasz jedno, psuje się drugie... W takim przypadku jakby w razie zadziałało, naprawię z powrotem Zestaw Kwantowy ;p

Ostatnio edytowane przez Bella555 : 26.01.2014 - 15:17
Bella555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2014, 18:33   #472
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Nowy lokal z obiektem premium, a nawet dwoma, chociaż drugiego tak nie reklamują, bo to niby zwykłe schody. Schody są jednak niesamowite! Zajmują masę miejsca, ale to takie schody z półpiętrem jakby. Myślałam, że to dekoracja, ale nie, działają jak schody.

Studio artystyczne „Pryzmat”



Maszyna do wyrobu szklanych ozdób i biżuterii.



Schodki:



Niektóre ozdóbki:



Biżuteria:






Nie wiem czy to jest warte 1700 sp (w promocji, normalnie 1900 sp), ale miałam, to kupiłam. Nie żałuję.

anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2014, 10:58   #473
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Schody faktycznie wymiatają. Do zwykłego domku raczej się nie nadają, ale na parcele publiczne jak najbardziej.
Biżuteria też mi się bardzo podoba - zwłaszcza naszyjniki.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2014, 14:11   #474
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Ogród Boheny


Oto nowy zestaw, który oprócz obiektów, dodaje też nowe rośliny do uprawy i zbiorów. Z założenia miały być też nowe potrawy, ale EA nie dopisali i żadne nowe potrawy nie instalują się z nowym zestawem. Podobnie było w przypadku Gaju Dziadka, mało kto wie, że wraz z zestawem zainstalowała się kukurydza, ale była niedopracowana, w BuyDebugu jest automatyczna gleba, ale nie ma nazwy i nic z niej nie wyrasta.


Opis

Pozwól swoim Simom zachwycić się stylem bohemy! Spędź wiosenny poranek sadząc różne nowe rośliny, a wieczorem wyleguj się pod kwietnym baldachimem. Który wolny duch nie chciałby zdjąć swoich butów w stylu retro, by spacerować boso wśród dzikich kwiatów?

Pora wybrać się do ogrodu i sadzić nowe, ekscytujące odmiany owoców oraz roślin orzechowych! A do owoców i orzechów najlepiej pasuje czekolada.













Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 13.03.2014 - 18:34
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2014, 10:48   #475
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Kupiłem "Ogród Bohemy" - wszystkie obiekty są w grze, oprócz nowych warzyw i owoców... Wkurza mnie takie działanie Store... Kupiłem ten dodatek po to by mieć nowe rośliny do zasadzenia, nowe gatunki, a w grze są niedostępne... Po wpisaniu kodu buydebug znajdują się ich sadzonki, lecz jest to ta sama historia co w "Gaju Dziadka" z kukurydzą... poletko z nową rośliną jest bezimienne, nie rośnie, nie ma żadnej jakości, brak z nim interakcji. Co mam wobec tego zrobić? Pobrałem fix z internetu, który nic nie zmienił, nie działa - nie działa nie tylko mnie, ale także innym osobom (wiem, gdyż ktoś napisał o tym komentarz pod udostępnionym fixem)... Co teraz mam zrobić?
__________________

Ostatnio edytowane przez Łezka : 14.03.2014 - 14:49
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2014, 07:38   #476
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Chciałabym, mieć taki zestaw, ale skoro działa niepoprawnie, to raczej go sobie daruję.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2014, 07:12   #477
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Czy ma ktoś już zestaw "Cudowna obfitość"? Czy działa on poprawnie bez nowej łaty 1.67.?
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2014, 19:27   #478
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Działa :-) nie mam z nim problemów na łacie 1.63
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2014, 09:27   #479
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

U mnie też działa, mam łatę 1.67. Powiem więcej, obiektów dochodzi w nim bardzo mało, ale za to jest mnóstwo nowych potraw, a ja kocham nowe potrawy w Simsach. Stanowisko do wypieków i piec do pieczenia pizzy to teraz moje ulubione, kuchenne obiekty. Mam też ten piecyk z Baru Biznes Jak Zwykle, ale mało z niego korzystam. Wolę jak Simy gotują, a nie tylko odgrzewają mrożonki. To samo z grillem teppanyaki, czy jak on się tam zwie. Lubię jego potrawy, ale Simy pół dnia stoją żeby przebrać się w uniform kucharza, a potem drugie pół dnia stoją by przebrać się znowu z zwykłe ubranie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2014, 00:48   #480
Paka
 
Avatar Paka
 
Zarejestrowany: 17.09.2008
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna
Postów: 422
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

jeśli kupie osobno Bar "Biznes jak zwykle" to też będe miał opcje tworzenia własnej działalności? Czy musze ściągać całą Północną Grotę?
__________________
[IMG]http://i56.************/34pj76a.jpg[/IMG]
Paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023