Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.04.2014, 21:50   #481
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

To zależy co masz na myśli. Sam Bar Biznes Jak Zwykle daje ci możliwość jedynie prowadzenia restauracji. Jeśli chcesz prowadzić inną działalność związaną z jedzeniem, to potrzebujesz tej najnowszej parceli, Piekarnia „Cudowna Obfitość”, bo dostajesz kasę i specjalne regały, na których posiłki się nie psują. O, i jeszcze taki drobiazg, że w piecu z Baru możesz tworzyć jedynie posiłki pojedyncze, czyli np. nie całe ciasto, a tylko jeden kawałek ciasta, jedną porcję po prostu. Nie wiem czy na te regały można ustawiać pojedyncze posiłki, chyba tak, ale pewności nie mam. Jeśli chcesz po prostu coś sprzedawać to wystarczy ci zestaw Kolekcja „Łebski Sprzedawca”, nie potrzebujesz od razu całej Północnej Groty. Jeśli do tego kupisz Warsztat wyrobu zabawek „Złoty Kupon”, to będziesz miał możliwość sprzedawania wielu nowych zabawek dla dzieci, jednak zdaje się, że ten zestaw potrzebuje Łebskiego Sprzedawcy, bo na parceli są też półki które ten zestaw ŁS daje. Możliwe jednak, że jeśli masz tylko parcelę z zabawkami, to po prostu możesz tworzyć zabawki, ale nie możesz ich sprzedawać w sklepie.

Mam nadzieję że nie zagmatwałam tego jeszcze bardziej...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.05.2014, 21:12   #482
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Nowością w Store jest:

Dwór Stulecia: Teraz i Wtedy







Wybierz się na wyprawę w głąb historii, podziwiając oszałamiającą architekturę Dworu Stulecia: Teraz i Wtedy. Ta zapierająca dech w piersiach posiadłość pyszni się blaskiem Drugiego Imperium w całej jego kolonialnej chwale i nie poddaje się naporowi czasu.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2014, 16:08   #483
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Kolejny zestaw Store...

Kolekcja karuzeli „Świat cudów”

Obojętnie, czy Twój Sim goni za wspomnieniami z dzieciństwa, czy zdobywa nowe wspomnienia, kolekcja karuzeli „Świat cudów” zachwyca i bawi! Ten bogaty wybór obiektów karnawałowych z pewnością ożywi Twoją wyobraźnię!











Poprawiłam linki do obrazków

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 15.06.2014 - 13:30
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2014, 18:58   #484
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Nawet fajne te pakiety, ale ja jakoś nie pasjonuję się w parcelach publicznych - dla mnie to, co teraz mam w grze w zupełności wystarcza i nie potrzebuję dodatkowych zapychaczy.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2014, 17:26   #485
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Kolekcja karuzeli jest całkiem fajna, zwłaszcza obiekty specjalne Jednak one nie są teraz dostępne osobno więc minie trochę czasu zanim je kupię.
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2014, 09:42   #486
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

W sumie to ja też nie korzystam za wiele z tych parceli publicznych. Kupuję je jako zestaw obiektów, a budynki olewam. Buduję własne obiekty publiczne, bardziej kompaktowe. No jedynie Gaju Dziadka i Przystani nie da się zbudować na mniejszej działce, więc je sobie zostawiłam. Podoba mi się Ustronie i Bar Biznes Jak Zwykle, a nie są duże.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2014, 20:48   #487
Marcivo
 
Zarejestrowany: 22.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Witam,
Mam pytanko prawdopodobnie było zadawane tysiące razy ale co bym nie wpisał w wyszukiwarkę to nie widzę odpowiedzi

Mam wgrane TheSIms 3 +dodatki na dysku D mam też ponad 8GB przedmiotów ze sklepu (store dlc) które niestety wgrywają się do folderu w moich dokumentach który powstał przy instalacji (dysk C na którym mam mało miejsca) czy jest możliwość przeniesienia tak by działały te dodatki do innego folderu (domyślnie D) ?
Marcivo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2014, 09:25   #488
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Jest, możesz przenieść katalog moich dokumentów na dysk D. Ja mam wszystkie gry zainstalowane na dysku E i moje dokumenty też są na E. Nie wiem jaki masz system, ale zakładam, ze coś w stylu Visty\7\8. Szukasz folderu "Moje Dokumenty" na dysku C, klikasz na folder prawym przyciskiem i klikasz we właściwości, potem wchodzisz w zakładkę Lokalizacja. Po prostu wpisujesz nową lokalizację. Tylko, że grze trzeba będzie od nowa ustawić opcje (grafika np). Ja bym zrobiła sobie kopię zapasową folderu Simsów przed przeniesieniem, tak na wszelki wypadek.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2014, 15:11   #489
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Niestety nie ma takiej możliwości, jedyne co mogę Ci poradzić to w miarę możliwości przenieść jakieś zdjęcia czy inne pliki nie związane z Sims 3 na partycję inną niż C oraz przeinstalować programy na inną partycję a usunąć z tej C. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, to jedyne co pozostaje to zmiana rozmiaru partycji w Biosie i wtedy zwiększysz rozmiar C a tym samym o tyle zmniejszysz miejsce na partycji D.

Pozdrawiam
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2014, 15:27   #490
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pakiety Store

Loboga błagam, jakie zmienianie rozmiaru partycji w Biosie? Do zmian rozmiaru partycji polecam program Paragon Partition Manager. Pobrać można tu: http://www.paragon-software.com/home.../download.html
Żadnego grzebania w Biosie, bo moze się to źle skończyć dla Was, a szczególnie dla Waszego kompa. Grzebać w Biosie mogą tylko doświadczeni użytkownicy. Swoją drogą, to nie wiedziałam, że BIOS umożliwia takie coś .
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023