Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.03.2005, 23:11   #1
stenka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie could not find the sims data directory

taki komunikat widzę jak chcę uruchomić simy, kompa mam po formacie i mimo to że simy mam na innej partycji i tak przestały działać więc wgrałam je jeszcze raz znaczy nałożyły się na te które były i wszystko byłoby fajnie gdyby nie ten błąd, niewiem o co chodzi czy to jeszcze jest naprawialne czy nie, bardzo proszę o pomoc, a gra jest oryginalna
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.03.2005, 07:52   #2
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

przetłumaczyłam ten komunikat w takim programi i wyszło o to - "nie mógłby znaleźć słownika danych sims" nie wiem o co biega moze zeżarło ci jakis plik
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2005, 08:33   #3
Domcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wlasnie tez tak uwazam pewnie nie moze odnalezc jakiegos pliku ... niestety ... a wczesniej dzialaly ? Moze trzeba jeszcze raz je wgrac ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2005, 09:34   #4
stenka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie koszmar

znalazłam taki sam temat i podobno rada jest tylko jedna wgrać jeszcze raz, ale ja mam nadzieje jeszcze na uratowanie bo gram od roku i mam zapełnione trzy widoki i szkoda mi tego stracić, a może jest sposób na to żeby to zachować i potem jakoś wgrać, bo tak wszystko od początku zaczynać, koszmar
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2005, 13:27   #5
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jak chcesz moge ci napisac jak nie stracic rodzinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 13:29   #6
MonioXa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oki temat chyba zamknęty jest, ale muszę coś powiedzieć:
Mnie też takiego coś sie pojawiało. Było to spowodowane eeee zniknięciem aplikacji z folderu sims próbowałam wklepywać 'ręcznie' aplikacje ale ona cały czas anikała po wyłączeniu komputera xD w takim przypadku wystarczy reinstalować grę
Myślę, że to nie oto chodzi ale na wszeli wypadek napisze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 14:36   #7
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

fakt najlepszym wyjsciem bedzie jeszcze raz zaistalowac azeby nie straciic rodzinek wystarczy, że skopjujesz folder "UserdataX" (X to numer okolicy, którą chcesz zachować ) do jakiegoś iinego katalogu niż simsy (np. dysk D) i jak zainstalujesz na nowo simsy to wklej ten folder "userdataX" do folderu z sims
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 17:28   #8
sora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simoleonka
przetłumaczyłam ten komunikat w takim programi i wyszło o to - "nie mógłby znaleźć słownika danych sims" nie wiem o co biega moze zeżarło ci jakis plik
dictory to nie słownik bo słownik to dictonary
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2005, 18:41   #9
stenka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie dzieki wszystkim

gre musiałam zainstalować ponownie bo ten błąd jest podobno nie do naprawienia, skorzystałam z rady simoleonki i przeniosłam swoje rodzinki, wszystko ok poza tym że mam domy moje ale nie ma w nich simów czyli jednak coś namieszałam, i to właściwie tyle dla tych którzy będą mieli kiedyś ten sam błąd- nie ma rady trzeba reinstalować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2005, 08:59   #10
MaciejS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simoleonka
przetłumaczyłam ten komunikat w takim programi i wyszło o to - "nie mógłby znaleźć słownika danych sims" nie wiem o co biega moze zeżarło ci jakis plik
Nie znasz anglika... ("Nie mogę znaleźć folderu danych programu The Sims")
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023