Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.06.2015, 21:42   #181
Wymiatacz
 
Zarejestrowany: 16.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Jak dla mnie gra spoko. Miasto trochę źle że nie tak otwarte jak w trójce, ale tam to nawet nie widziało się co jest w środku i taką rodzinkę sporą to ciężko ogarnąć było na takim mieście, ale w czwórce nie można bezproblemowo pójść do sąsiada. Denerwują mnie te ciągłe ekrany ładowania. Dziwne że to czwarta część a u kobiet i tak nie da się malować paznokci. Grafika jest dosyć przeciętna. Fajnie za to że miasto żyje. Śluby i imprezy to porażka, klikniemy na ustalanie co będzie na ślubie i bach! Ślub od razu się zaczyna, no a ja się nie przygotowałem, a w domu tłok jak cholera. To samo ciąża, simka jak gdyby nic idzie sama bez partnera do szpitala, na dodatek pieszo i to spory kawał drogi. Podoba mi się, że te potrzeby nie spadają tak ciągle. Plusem jest też to że można zmienić aspiracje w każdym momencie i cechy z czasem niektóre dochodzą do sima. Ogólnie gra niezła, ale było ich stać na o wiele więcej
Wymiatacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.08.2015, 12:00   #182
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Ja dopiero po długim bardzo długim okresie czasu zdecydowałam, że kupie 4 i akurat skorzystałam z promocji na orgin więc wydalam na podstawę 50 % mniej kasy bo 107,40 zł. Gra się bardzo przyjemnie i na razie mam sama podstawę jednak liczę, że niebawem dokupię jakieś rozszerzenie do podstawy myślę, że na pierwszy ogień pójdzie dodatek a potem ten zestaw akcesoriów plus pakiet rozgrywki. Na początku byłam sceptycznie do 4 nastawiona, ale jak ją przetestowałam po raz pierwszy to się w niej zakochałam i uznałam, że muszę ja mieć poczekałam na okazje i jak tylko się takowa nadarzyła to nabyłam 4. Grałam już w nią jakieś 19 h i nie znudziła mi się jeszcze. Mam w grze 3 rodzinki z czego tylko jedna jest z nich taką moja ulubioną, którą to najchętniej gram pozostałe to po prostu by zaludnić trochę okolice. Bardzo mi się podoba to, że nie da się tak szybko zarobić i to jest fajne no i te wysokie rachunki to też jest plus tej odsłony simów. Z umiejętności które są moimi ulubionymi w tej odsłonie to malowanie, pisanie książek i ogrodnictwo, gotowanie też nie jest złe. Najbardziej mnie zaskoczyła nowa umiejętność a mianowicie złośliwość dosyć ciekawa, bo mam sima który jest przestępca i ją rozwija sobie. Emocje są super no i to pół otwarte otoczenie też jest na plus moim zdaniem tej serii bo można odwiedzać inne okolice no i gra jest stabilniejsza. Tworzenie sima jest przyjemnie i naprawdę dopracowane nie brakuje mi kreatora stylu czy nawet małych dzieci.
Interfejs jest przejrzysty i intuicyjny jak ktoś się z nim już oswoi. Bardzo mi się podoba tryb budowania to jest mega duży plus tej serii bo naprawdę buduje się przyjemnie i można w łatwy i szybki sposób zbudować fajny ładny domek. Gra nie jest wcale ale to wcale nudna tylko trzeba trochę pokombinować i chcieć dążyć do czegoś. Ja długi okres czasu grałam w 2 więc pewno dlatego nie przeszkadzają mi ekrany ładowania. Ja jestem zadowolona z zakupu daje 7/ 10
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2020, 16:43   #183
Rademenes_
 
Zarejestrowany: 26.06.2009
Skąd: miasto zielonych wzgórz :)
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Grin Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Cytat:
Napisał Navari Zobacz post
@up

Btw, są już do niej zasady Legacy Challenge! To będzie moje pierwsze podejście do tego rodzaju gry i zamierzam pisać do tego historię po angielsku - żeby usprawiedliwić swoje granie przygotowaniami do matury!
Każdy sposób dobry
Rademenes_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023