Wr鵵   TheSims.PL - Forum > The Sims - Historie > The Sims Historie: Ze 安iata Zwierz徠
Zarejestruj si Blogi FAQ Spo貫czno嗆 Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz

Narz璠zia w徠ku Wygl康
stare 05.10.2009, 18:20   #1
dejyi1
Banned

P貫: Kobieta
Post闚: 4
Reputacja: 10
Post czarne t這

Hej ratunku zainstalowa豉m the sims historie ze 鈍iata zwierz徠 na moim kompie i zrobi豉m muj dom rodzine no i osiedli豉m te rodzine w moim domu wszystko by這 ok a gdy zacze豉m gra w t gre zrobi這 si wszystko czarne tylko wida mojego sima co ja mam zrobi by moje t這 by這 normalne a nie czarne niewida ps闚 , kot闚 innych sim闚 naprawde wszystko czarne tylko widze mojego sima nawet niewiem gdzie drzwi a ten zielony djam璚ik mam czerwony ale nawet prawie bordowy to 幢e prawda ? POMOCY !!!!!
dejyi1 jest offline   Odpowied z Cytatem

PAMI邛AJ! 毒鏚貫m utrzymania forum s reklamy. Dzi瘯ujemy za uszanowanie ich obecno軼i.
stare 05.10.2009, 21:28   #2
MiNuTkA15
Guest

Post闚: n/a
Domy郵nie Odp: czarne t這

Po 1: Spokojnie
Po 2: Twoja gra jest oryginalna? Bo je郵i nie no to przykro bo na tym forum sie nie gada o piratach
Po 3: Mo磧iwe 瞠 to problem z kart graficzn czy twoj komputer spe軟ia wymagania gry? Mo瞠 spr鏏oj w ustawieniach gry zmiejszyc wydajnosc grafiki na mniejszy. A jak nie to reinstal polecam
  Odpowied z Cytatem
stare 06.10.2009, 13:20   #3
dejyi1
Banned

Post闚: 4
Sad Odp: czarne t這

Tak mam orgina Kupowa豉m w Rumi w sklepie ,, Auchan " czy tam ,,Oszo" jak za pierwszym razem zainstalowa豉m te gre to nie chcia豉 odpali wi璚 moja mama zadzwoni豉 do jakiego faceta od komputer闚 no i on zrobi tak 瞠 ta gra odpali豉 no ale gdy zrobi豉m dom i rodzine to wszystko czarne tylko muj sim widoczny a tak bardzo chcia豉m zobacze klejnotka !!!!! No to sprawdze karte GRAFICZN i mam nadzieje 瞠 b璠zie ok !!!! A co mam robi jak to by nie chodzi這 o t karte graficzno ????
dejyi1 jest offline   Odpowied z Cytatem
stare 06.10.2009, 18:17   #4
sevi
Banned

Sk康: hel
Post闚: 24

A moim zdaniem usu t gre i zainstaluj j na nowo a nie s逝chaj jakiego MiNuTkA15 racja jest taka 瞠 on ma troszk racji ale ja i tak wiem swoje jak ja niemam racji to mo瞠 kto inny ci pomorze ale sprawd to co tobie napisa豉m a morze ten MiNuTkA15 b璠zie wiedzia co robi ?? ZAPYTAJ ???
sevi jest offline   Odpowied z Cytatem
stare 06.10.2009, 20:21   #5
MiNuTkA15
Guest

Post闚: n/a

Cytat:
Napisa sevi Zobacz post
A moim zdaniem usu t gre i zainstaluj j na nowo a nie s逝chaj jakiego MiNuTkA15 racja jest taka 瞠 on ma troszk racji ale ja i tak wiem swoje jak ja niemam racji to mo瞠 kto inny ci pomorze ale sprawd to co tobie napisa豉m a morze ten MiNuTkA15 b璠zie wiedzia co robi ?? ZAPYTAJ ???

Ty sie zamknij lepiej i nie wypowiadaj je郵i nie wiesz o co chodzi.

Napisz parametry komputera, mo磧iwe 瞠 nie spe軟iasz wymaga a konkretnie karta graficzna. Najprawdopodobniej jest za s豉ba i niestety gra Ci nie p鎩dzie dop鏦i nie kupisz lepszego sprz皻u. P鏦i co napisz parametry.
  Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
czarne, pomocy, sim, t這, 幢e

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Zasady Postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest w陰czony
Emotikony s w陰czony
[IMG] kod jest w陰czony
HTML kod jest Wy陰czony

Skocz do Forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.

Partnerzy