Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.08.2015, 17:58   #71
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Dwójka ma to coś,czego nie ma każda inna część simsów.Ma historie maxisowskich rodzinek,na przykład Ćwirów z jakże znanym zaginięciem Belli...
Tworzenie własnego zakątka odbywa się w kilka sekund,a zapełnianie go parcelami tym bardziej,simowie mają wspaniałą mimikę,gra na najwyższych ustawieniach się nie tnie,a ekrany ładowania nie są uciążliwe.

No i może to dlatego że to moja gra z dzieciństwa,wtedy,gdy zaczynałam chodzić do szkoły.Co z tego,że miałam ledwo dwa dodatki,to jeszcze pamiętam to budowanie domków a potem rozkminianie co jest z kasą ...
I wogóle poradniki dotyczące rozgrywki w dwójce nie czytam,wolę sama wszystko odkrywać,a kiedy teraz mam UC to mam jeszcze dużo do zbadania :} ...
Jedynki nie mam,trójka tnie jak <brzydkie słowo>,czwórka...nie mam,ale i tak pewnie nie zastąpi mojej dwójki

Tyle ode mnie.
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.07.2016, 13:10   #72
TheSimsManiak
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Skąd: W świecie Alfheim Online SAO
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Dwójka ma w sobie niekończące się życie, niesamowite, odróżniające się od nowszych części! W simsy gram w sumie od małego, dwójkę bardzo długo. Ma ona różne historie, sekret rodzinny Ćwirów, realistyczne problemy, ciekawą grafikę. Na przykład dymki pojawiające się w grze; niektóre zabawne i sarkastyczne, a nie nudne i komputerowe. Jest tam niesamowicie dużo opcji, a ich cc są moim zdaniem lepsze od innych części. Tryb budowania podobny do trójki, oczywiście, ale moim zdaniem tradycyjny i bez zbędnych bajerów. The Sims 3 wygląda sztucznie, a czwórka jest taaka nudna. Zostanę przy tej części na długo, bo sprawia mi radość każdego dnia.
TheSimsManiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2016, 21:56   #73
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

no ja właśnie ostatnio myślę nad powrotem do gry w 2 bo jak gram w 3 to jest za łatwo to raz, a dwa błędy i zacinanie doprowadza mnie do szału. Jak dla mnie 2 ma lepsze i ładniejsze meble no i to, że jest trudniej zdobyć fortunę oraz brak sterowalności zwierzakami co jest dużym plusem. Ogólnie 2 jest dopracowana i myślę, ze w 2 będę robić wyzwanie wielopokoleniowe. Bo będzie to naprawdę ciekawe o wiele ciekawsze niż w 3 moim zdaniem.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2016, 13:20   #74
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Najważniejsza cecha: Nie zacina się. Trójka nie dość że co chwila haczy a my musimy podziwiać tekstury wczytujące się na naszych oczach to włącza się tak długo, że w międzyczasie odechce mi się grać. Dwójka włącza mi się szybko i na nic nie muszę czekać nie wiadomo jak długo. A poza aspektami technicznymi to oczywiście sama gra. Potrafi wciągnąć na parę godzin, ostatnio co prawda trochę mi ten entuzjazm co do dwójki przygasł, ale pewnie za niedługo jakaś rodzina po której bym się tego nie spodziewała znów mnie wciągnie. Gdy naprawdę nie wiedziałam co robić to wprowadzałam rodziny systemowe i nimi sobie grałam. Nigdy nie zapomnę jak gdy miałam samą podstawę bo zgubiłam dodatki to stwierdziłam, że zrobię wielką wielką rodzinę by spełnić pragnienie 10 czy tam 20 dzieci simce. A później w czasie gry nawet zaczęłam robić opisy postaci i u matki pisało coś typu: ,,jej rodzina jest patologiczna i teraz ona się nie zajmuje nawet swoimi dziećmi tylko starsze dzieci a ona ciągle myśli o rodzeniu nowych i nawet się nimi nie zajmuje to bardzo zła matka." x'D Ale faktycznie później już wyprowadzałam simów i mieszkali z najmłodszą częścią rodzeństwa. Muszę to jeszcze powtórzyć, gdy próbowałam po tym jak parę miesięcy temu zainstalowałam Ultimate Collection to niestety nie udało mi się powtórzyć tego wyczynu bo nie wyrabiałam i miałam tylko 4 dzieci, ale nie dam za wygraną, jeszcze zrobię kolejną patologię. Takich jaj w innych częściach nie mogłam za bardzo tak robić jak tutaj.
A, i jeszcze ktoś kiedyś wspominał, że simowie nawet po długim czasie wspominają dawnych wrogów, miłości, śmierci, pocałunki. To życiowe i fajne. Można ogółem powiedzieć, że cała dwójka mimo tych wilkołaków wampirów (które zresztą są fajne i umilają grę, i można robić fajne hybrydy, ja lubię różne stwory więc mi to pasuje) jest realistyczna, ma swój fajny niepowtarzalny klimat, lubiłam też robić zwierzęce hodowle, w trójce z tym mi gorzej i nie chce się tego robić aż tak. Do dwójki mam spory sentyment i pewnie nie raz do niej jeszcze wrócę, to jest gra. A nie, śmierć ze śmiechu.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2016, 11:18   #75
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego jeszcze gracie w The Sims 2?

Ja próbuje robić wyzwanie wielopokoleniowe w 2, bo ta cześć się do tego nadaje idealnie.
Bardzo lubię utrudnienia w tej części i szkoda, że kolejne części są coraz bardziej upraszczane.
Bo np. moje simy nie zawsze mają by zapłacić pokojówce lub, zapłacić rachunki, bo zrobili remont kuchni czy salonu. Ta część słynie tez z tego, że simy mogą często tracić pracę jak się źle wybierze w kartach szansy. No i nie da się tutaj sterować zwierzakami przez co nie zawsze nasze zwierzaki się polubią i jeden z nich może uciec. No i posiadanie ogrodu tutaj też jest wyzwaniem, bo o krzaki i kwiaty trzeba dbać. A ogrodnik też nie zawsze się zjawia tylko co jakiś czas więc nasze simy często też musza się tym ogrodem zająć.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023