Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.10.2004, 14:50   #1
A.S.F.
Guest
 
Postów: n/a
Sad karta i directx9.oc

Sorx że zakładam ten temat chodź było już mnóstwo tego typu.Ba już pisałam w innych tematach i żadna z rad nie okazała się skuteczna nawet format c: .Mam pirata (nie wszystkich stać na oryginała! xP ) ale nawet jak sobie pożyczyłam orginała od osoby której działa to oczywiście jest to samo . Jak chcę włączyć grę pojawia się komunikat po angielsku że chyba sterownik karty graficznej i directx 9.oc nie dzialają razem i że muszę ściągnać aktualizację do karty. No więc jak w końcu udało mi się ściągnąć i zainstalować najnowszą aktualizację to... dalej to samo buu ;((( A wszystkie wymagania gry mam spełnione..... Pomóżcie już od 1,5 miesiąca próbuje zrobić coś żeby zadziałało. A przpuszczam że nawet gdybym kupiła sobie oryginała to było by to samo... Pomóżcie ;( aa jakby co to karta GeForce 4 no to chyba powinno odpalić... ale mam powalony komp
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.10.2004, 14:58   #2
uno
Admin Emeryt
 
Zarejestrowany: 24.09.2003
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 303
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał A.S.F.
Sorx że zakładam ten temat chodź było już mnóstwo tego typu.Ba już pisałam w innych tematach i żadna z rad nie okazała się skuteczna nawet format c: .Mam pirata (nie wszystkich stać na oryginała! xP ) ale nawet jak sobie pożyczyłam orginała od osoby której działa to oczywiście jest to samo . Jak chcę włączyć grę pojawia się komunikat po angielsku że chyba sterownik karty graficznej i directx 9.oc nie dzialają razem i że muszę ściągnać aktualizację do karty. No więc jak w końcu udało mi się ściągnąć i zainstalować najnowszą aktualizację to... dalej to samo buu ;((( A wszystkie wymagania gry mam spełnione..... Pomóżcie już od 1,5 miesiąca próbuje zrobić coś żeby zadziałało. A przpuszczam że nawet gdybym kupiła sobie oryginała to było by to samo... Pomóżcie ;( aa jakby co to karta GeForce 4 no to chyba powinno odpalić... ale mam powalony komp
Powiedz dokladnie jaki blad sie pojawia. Po angielsku.
uno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2004, 15:26   #3
A.S.F.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Failed to enumerate any DirectX9 compatible graphic adapters in this system!

Please make sure you have a DirectX9 compatible graphics adapter and have installed the lates manufacturer provided driver.

The application will now terminate... "
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 15:46   #4
A.S.F.
Guest
 
Postów: n/a
Post

Dobra , wiem nie mówcie mi że nie wolno pisac post pod postem ale tyle nowych tematów się zrobiło że ten znalazł się na 4 stronie... Uno11 poradził mi żebym usunęła directX i zainstalowała jescze raz directx9 . Niestety nie pomogło.. czy jest tu jeszcze ktoś na tyle dobry i inteligenty żeby mi pomóc? :shutupa: :lit: :help:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 15:51   #5
simOmaniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poprostu twoja karta graficzna nieobsługuje DirectX! - choć moge sie mylić - napisz jaka masz kartę! Np. ja mam GeForce 2 MX i u mnie jest obsługa DirectX.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 15:53   #6
A.S.F.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ge force 4 mx 440
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 15:59   #7
simOmaniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał A.S.F.
Ge force 4 mx 440
Oto komunikat przetłumaczony przez moją łamaną angielszczyznę :

Nie potrafię wyliczać wszelkich zgodności. DirectX9 nie są kompatybilne graficznie łączniki w tym systemie! Proszę się upewnić czy macie *DirectX9* kompatybilne grafika łącznika i zainstalował późnego producenta karty graficznej. Teraz będe kończyć.

A więc tak jak mówiłem niemasz kompatybilnej karty z DirectX albo coś jest uszkodzone.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 16:13   #8
A.S.F.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kurde.. i co ja mam teraz zrobic? przecież mam najnowsze sterowniki z oficjalnej strony nvidia i sprawdzałam w dxdiag zgodność directx i mojej karty graficznej i wszystko było cacy.. ja to mam pecha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 16:18   #9
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simOmaniak
A więc tak jak mówiłem niemasz kompatybilnej karty z DirectX albo coś jest uszkodzone.
Kompatybilna jest na 100% musi więc być jakiś błąd. Mam tę samą kartę i działa idelanie. A który direct wgrywasz? Ten, co był na płycie z grą? Bo jeśli inny, to może z nim jest coś nie tak
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 16:27   #10
A.S.F.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

heh no właśnie to jest nadziwniejsze że jak chce zainstalować ten directx z płyty to wysklakuje mi komunikat że "interfejs directx nie może znaleźć pliku potrzebnego do instalacji" więc ściągałam z różncyh stron i ciągle to samo. A nie ma mowy o jakiś błędach na płytce bo pożyczyłam je sobie od kolesia któremu wszystko działa... A wymagania sprzętowe są spełnione...
Procesor Intel Celeron 1.7 GHz 384 ram karta graficzna GF 4 mx 440 direct 9c wolne miejsce na dysku 15 gb? coś jeszce? nie pamiętam.. no ale chyba wszystko spełnione... aa i win98
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023