Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.12.2004, 00:01   #31
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Czy ktoś jeszcze ma taki sam problem czy to tylko na mnie trafiło?
Nic nie pomaga...ech... :1smutny:
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.12.2004, 21:18   #32
Primek111
Guest
 
Postów: n/a
Cool Hm........

Mam sporo znajomych, którzy mają TS2, ale żadnemu takie cos się nie przytrafiło i mi zresztą też, masz orginalne czy piraty? Jeżeli masz orginał to pozostaje przeinstalować i wszystko... Tye..... Mam nadzieję że odpowiesz mi czy masz orginalne czy purata a jeżeli nie chcesz tu to możesz na prywatnej wiadomości
narazie!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2004, 00:14   #33
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Primek111
Mam sporo znajomych, którzy mają TS2, ale żadnemu takie cos się nie przytrafiło i mi zresztą też, masz orginalne czy piraty? Jeżeli masz orginał to pozostaje przeinstalować i wszystko... Tye..... Mam nadzieję że odpowiesz mi czy masz orginalne czy purata a jeżeli nie chcesz tu to możesz na prywatnej wiadomości
narazie!!!
Tutaj akurat nie ma najmniejszego znaczenia. czy jest to oryginal czy nie. =>kl@udiaa<= zgłosiła problem najprawdopodobniej wtedy, gdy było juz "po ptokach" - czyli gdy błąd już sie utrwalił.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2004, 20:15   #34
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem dlaczego tak zależy Ci, Primek111, żebym powiedziała Ci czy mam orginal czy pirata...? Ale loosss mam orginał i co z tego! Zastanawiam się czy warto dawać za to tyle kasy jak non stop jakies problemy. To jest moj 1 powaniejszy problem z TS2 (no... pomijając, że gra mi się tnie jak szalona na jednaj rodzince, musiałam ją wyprowadzić z domku i ponownie wprowadzić, zeby było OK). Z TS1 też miałam wieczne problemy, chociaż również wszystko orginalne. POza tym kompa mam nowego (jest z sierpnia) no wiec sprzet tez nowiutki niczego sobie, a tnie mi się strasznie!
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2004, 21:51   #35
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

=>kl@udiaa<= Wydaje mi się, że Twój problem ma źródło w chyba nienajszczęśliwszej konfiguracji dysków, co zaowocowało brakiem miejsca. Przejżałem Twoje posty i nie znalazłem informacji o tych dyskach, poza tym, że razem masz 120GB - może niedokładnie szukałem. Domyślam się, że jest to jeden dysk podzielony na dwie części. Nie wiem co tam magazynujesz i jak jest on podzielony, ale powinnaś z większą uwagą kontrolować ilość wolnego miejsca. Pamięć wirtualną radziłbym przenieść na dysk D i ustalić jej stałą wartość na 700 - 1000MB. Tymczasowe pliki internetowe też polecałbym przenieść na dysk D i zmniejszyć rozmiar folderu do ok. 200MB. Nie zaszkodziłoby zrobić to samo z folderami poczty. Ma to dwie zalety: Stała wielkość pamięci wirtualnej i zmniejszona wielkość tymczasowych plików internetowych zmniejsza fragmentację dysku, a przeniesienie ich na dysk pozasystemowy zmniejsza fragmentację systemu i - w przypadku poczty zapewnia bezpieczeństwo plików poczty na wypadek awarii systemu. Partycję systemową - dysk C - zrobiłbym dużą i tam instalowałbym wszystkie używane programy. Najlepiej byłoby, gdybyś miała drugi fizyczny dysk (niewielki - ok 2G i tam przerzuciła te elementy.
Zdaję sobie sprawę, że to może być nierealne ale taka konfiguracja wydaje się byc najbezpieczniejsza. Jeżeli masz nagrywarkę, to mimo wszystko większość plików (np. filmy czy muzyka) trzymałbym na płytach, a nieużywane programy usuwał.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2004, 16:44   #36
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Heh...a po polsku? Żartuje, ale naprawde niewiele znam się na systemie, w ogóle informatyce i to co mi napisaleś prawie do mnie nie przemawia.
Żeby tego było mało mam 2 systemy: 98 i XP (nie wiem po co mi to zrobili ale zrobili, nie znam się, więc bazowałam na kumplu, który takie coś zalecił). Także przy staracie wybieram sobie system, przy czym zawsze jest to XP, na 98 nie mam nic! Mam dwa dyski: C (40GB ) i D (też 40GB ). Dla XP jest D. Mam jeszcze dysk przenośny (też coś ok.40 GB ), który bardzo by mi się teraz przydał, ale pożyczyłam komuś i on mi jeszcze nie oddał!!! Tyle razy się upominałam i już mnie to wkurza potęrznie!
Dobrze, załużmy, ze w przyszłości skorzystam z Twoich rad ale chodzi najbardziej o to, że teraz już nic się nie zrobi z Simami! Po tych nieudanych próbach, stworzyłam nową okolicę, potem skopiowałam pliki z MIłowa, pozmieniałam nazwy i wpakowałam do tej nowej okolicy (profesjonalne zagranie ). W rezultacie otrzymałam drugie MIłowo, tyle, że bez domków i rodzin. Zostały tylko te rodziny, które czekały w zakładce na domek. Ale cóż, błąd siedzi w folderze Miłowa, bo w tej nowej okolicy też nie mogłam pojechac Simem na parcelę publiczną. Czyli nawet jeśli wyinstaluje i ponowenie zainstaluje, nie zatrzymam moich rodzin, bo jesli zamienie Miłowo nowe na stare, bład nadal będzie tkwił!
Można to tereaz załatwić tylko pakowaniem do plików, ale jak na privie Ci pisałam , przy pakowaniu do plików drzewa genealogiczne i kontakty znikają, wszelkie powiązanie rodzinne też. No i nawet nieżlubne dzieci.A np. we wspomnieniach jest ~Subject nauczył mnie chodzić, ~Subject i ja całujemy się gorąco. Oczywiście wszystko można potem naprwic SimPe ale ile to zajmuje czasu i roboty!?

Ostatnio edytowane przez =>kl@udiaa<= : 09.12.2004 - 16:49
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2004, 20:24   #37
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Cudoweni!!! Żeby jeszcze tego było mało, w tej nowej okolicy gdzie wgrałam popakowane domki i rodziny NIE MOGĘ WEJŚC DO DOMKÓW!!! ZARAZ CHYBA ZWARIUJE Z TA *%&)*(%*^^(^ GRĄ!!!!!!!!!!!!!! Klikam na wejscie do domu, wgrywa się, wgrywa...i dalej wgrywa, a po 10 lub więcej minutach pojawia się komunikat, że aplikacja zostanie zamknięta, bo jakiś tam błąd!!!! Niech te Simy szlag trafi!!! :bomb:
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2004, 13:17   #38
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
Cudoweni!!! Żeby jeszcze tego było mało, w tej nowej okolicy gdzie wgrałam popakowane domki i rodziny NIE MOGĘ WEJŚC DO DOMKÓW!!! ZARAZ CHYBA ZWARIUJE Z TA *%&)*(%*^^(^ GRĄ!!!!!!!!!!!!!! Klikam na wejscie do domu, wgrywa się, wgrywa...i dalej wgrywa, a po 10 lub więcej minutach pojawia się komunikat, że aplikacja zostanie zamknięta, bo jakiś tam błąd!!!! Niech te Simy szlag trafi!!! :bomb:

A próbowałaś najprostszego sposobu tzn. w orginalnym Miłowie wyprowadzić jakąś rodzinkę i wprowadzić do innego nieużywanego wcześniej domu, a potem spróbować nią pojechać na parcelę publiczną?
A może zainstaluj patcha. Twoja gra jest już zrypana, więc jeśli nie pomoże to chyba bardziej już nie zaszkodzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2004, 14:40   #39
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Jasne, że próbowałam z tą rodzinką! Patch nie chce mi się zainstalować, nie wiem dlaczego? Ale to już jest nieważne, bo zaistalowałam jeszcze raz. Jeszcze nie zdążyłam sprawdzić czy wszytsko działa jak należy ale chyba powinno, bo nie kopiowałam tylko wprowadziłam rodziny ze spakowanych plików.
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2004, 19:39   #40
Meginia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wydaje mi się, że masz prawie napewno jakiś błąd w grze. Albo masz jakiś program, który zakłóca działanie TS2. Pewnie masz jakiś program zakłócający.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023