Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.09.2007, 12:36   #271
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja raczej mało gram maxisowymi. Najwięcej zrobiłam u Przyjemniaków: uśmierciłam Kasię Langerak, sprawiłam, że Marysia i Daniel znowu się kochają, Lilianna nie żyje, wzięli sobie psa i są szczęśliwi. Reszty rodzin w ogóle nie ruszałam.
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.09.2007, 13:10   #272
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Dosyć długo grałem kiedyś Kasią Langerak. Najpierw grałem Donem, wzięli ślub, ale Don ją zdradził (chyba z Kasandrą bądź z Diną, już nie pamiętam, to było 2 lata temu). Jak wiadomo, Kasia Langerak ma dużo punktów gotowania, sprzątania i innych takich. To ją zatrudniłem na zmywaczkę, później awansowała i została Szefem Kuchni (tzn. była na najwyższym poziomie, właściwie nie wiem, jak się nazywa ostatnie stanowisko w gastronomii). Wszystko bez kodów. Aha, zanim się rozwiodła z Donem, ten ją zapłodnił i Kasia urodziła jakiegoś tam chłopca. Kaśka zarobiła chyba ze 100.000$ i wyprowadziłem ją z mieszkania Dona i wybudowałem jej super nową willę z basenem (powtarzam, bez kodów [to był chyba mój największy sukces ]). Później zakochała się w Brandonie Kwiatku (może niektórzy kojarzą...), zaręczyli się. Ale Brandon znalazł sobie... chłopaka i Kasia przyłapała go, jak się z nim całował. Oczywiście wyrzuciła go z domu. Chłopak urósł na nastolatka i wtedy chyba skończyłem grać albo miałem formata i wszystko straciłem. Ale to był mój największy sukces. Bardzo fajnie mi się grało bez kodów. Polecam wszystkim taką grę. Teraz już nie gram w sensie, że buduję rodzinę i tworzę jak najszersze drzewo gen., tzn. nie gram po to, by prowadzić życie, tylko, żeby kręcić serial. Gdybym nie kręcił, to dawno bym simsy odinstalował.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2007, 20:12   #273
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Oto, nowa historia Bianki Montek z Werony.
Bianka, spotykała się z Cyrylem Szeregowecem, mieli razem córkę Madzię. Pewnego dnia Bianka przyłapała Cyryla na zdradzie. Wywaliła Cyryla za drzwi i płakała długo, dopuki nie poznała Kamila Krenda. Kamil i Bianka, robili bara-bara i Bianka zaszła w ciąże-urodziła dziewczynkę Oliwie. Kamil i Bianka znów robili bara-bara i Bianka znów zaszła w ciąże, urodziła chłopczyka Mareczka. Wtedy Kamil, się do nich wprowadził. Pewnego dnia, Kamil uciekł z przed ołtarza. I zabrał ze sobą małego Mareczka. Bianka była w szoku, jej córka Madzia została nastolatką, Oliwka dzieckiem. Teraz Bianka zaczęla się spotykać z Piotrkiem Huknikiem. Znów robili bara-bara. Urodziły się bliźniaki Zuzia i Karol. Gdy Madzia była dorosła, Oliwka nastolatką. A Zuzia i Karol małymi dziećmi. Wzieli ślub, od tej pory radzą sobie świetnie i są szczęśliwi...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2007, 14:45   #274
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo
Ćwir:
Kasandra daje kosza Donowi bo woli stabilny związek i hajta się z Marzycielem, prostuje włosy i nie nosi okularów

Próchno:
Babcia zostaje wdową i Mortimer bierze ją za żonę

Kaliente:
Nina hajta się z Donem
Dina hajta się z dostawcą pizzy albo ogrodnikiem(nie pamiętam, dawno nie grałam)

Biedak:
Balbina rodzi dzieciaki w kółko i hajta się z ogrodnikiem albo mechanikiem albo cholera wie, najstarszy syn przestaje być złodziejem, staje się orłem i chodzi do szkoły prywatnej, szybko dorasta, jest brzydki ale i tak ma żonę.


więcej grzechów nie pamiętam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2007, 08:22   #275
mysza95
 
Avatar mysza95
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Łódź
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:
Ćwir: Kasandra wyszła za Dona i przemeblowałam im dom.Mortimer wyszedł za Dinę Kaliente(blondyna).Potem do pokoju Kasandry i Dona (w pokoju byli razem) wpuściłam Dinę i kazałam całować jej się z Donem.Potem Kasandra pobiła i Dona i Dinę po 2 razy, a później Don sie wyprowadził.

Biedak: Damian poszedł na studia i Balbina została z Błażejem(i tym trzecim co sie urodził na końcu).Balbinie zmieniłam włosy(rude i krótkie z dodatku Studia).Później im som zmieniłam a na końcu przeprowadziłam ich do domu w pobliżu ich "dzielicy".

Marzyciel: Ten nastolatek poszedł na studia,wprowadziłam do tego dorosłego Kasandre i im dom przemeblowałam(nie zmieniałam bryły ani nie usuwałam ścian)i tyle .

Kaliente: Dina poszła do Mortimera, a do Niny(rudej) wprowadziłam jakiegoś faceta i adoptowałam dziewczynkę.

Dziwnowo:
Widmo: Ofelia(młoda) poszła na studia.I z Jaśkiem Kowalem sie zaręczyła i zaczęli trzeci rok studiów i zmieniłam im aspiracje(na trzecim roku można zmienić).

Werona: Nic tam nie zmieniłam tylko tom samotną kobitę ze skrzyni rodzin wprowadziłam i fajny domek zbudowałam jej.
__________________
"It was an April morning when they told us we should go
As I turn to you, you smiled at me
How could we say no?"
mysza95 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2007, 21:24   #276
Lavenda1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Narazie dam jedno zdjątko bo mi się więcej niechce

Mortimer wzioł ślub z... Donem :smirk:


Tam niewidać bo Don zasłania, ale na krzesełku siedzi Kasandra i kwiczy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2007, 10:14   #277
MilQa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ostatnio przeniosłam się do Werony. Moja simka, wzorem Diny, podbija serca okolicznych magnatów czyt. Patryk i Konstanty Patryk już nie żyje, chyba dzień po ślubie przyszedł po niego Kosiarz. Zostawił spadek, więc nie ma tego złego... Teraz Judyta wyszła za Konstantego i jest w ciąży. :smirk: Konstanty pożyje znacznie dłużej niż Patryk :laugh:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2007, 11:46   #278
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja teraz gram w Dziwonowie.

Rodzina Kowal i Widmo:

Jasiek miał urodziny. Zaprosił na nie najbliższe osoby i te, z którymi ma najlepsze relacje. Jasiek zdmuchnął już świeczki. Przyjęcie urodzinowe było bardzo udane. Jasiek był dumny, że wyprawił sobie tak świetne przyjęcie.
A Ofelia nadal jest nastolatką. Ale już za 2 dni ma urodziny. Postanowiła wykorzystać ostatnie dni młodości na ciekawe rzeczy i te, o których marzyła. Ten dzień był udany. A na zajutrz Ofelia szykowała się na przyjęcie. Kupiła sobie ładną sukienkę, Oliwka dekoruje już podwórko oraz pokój. Ofelia zaprosiła Jaśka i przyjaciół ze szkoły. Ofelia chciała zmienić grupę wiekową na samym początku przyjęcia i tak też zrobiła. Za kilka dni Jasiek i Ofelia się zaręczyli a za 2 tygodnie wzieli ślub. Wkrótce urodzi im się dziecko.

CDN

A teraz Miłowo

Ćwir, Lotario i Kaliente:

Kasandra zaręczyła się z Donem. Każdy był szczęśliwy. Mortimer szukał żony. Mortimer chciałby ożenić się z Diną. Ale tylko dlatego, by mieć tak sexowną żonę. Don i Kasandra wzięli ślub. Przyjęcie było udane a Aleksander nawet się popłakał. Dina była również na weselu. Gdy wesele już prawie się skończyło Dina właśnie była na dachu i podziwiała gwiazdy. Mortimer wszedł na dach i oświadczył się Dinie. Teraz ich rozmowa.
Dina: Jak tu romantycznie
Mortimer: Tak...
Mortimer: Mam do Ciebie pytanie...
Dina: No mów nie krępuj się!
Mortimer: Wyjdziesz za mnie?
Dina powiedziała oczywiście tak. Chciała biedaka spłukać z kasy. Don i Kasandra wyprowadziła się z Donem do najdroższego domu w całym mieście (chodzi mi o to ogromne zamczysko każdy chyba wie które).

CDN

Takie dziwne historie o.O



EDIT:

Daję fotki Kowal i Widmo (w nowym domu)








A tu Dina

Ostatnio edytowane przez Tonetti : 20.10.2007 - 11:04
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2007, 18:35   #279
Nata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:
Kasandra zerwała z Donem, który ożenił się z Niną Kaliente. Natomiast Kasandra ożeniła się z Marzycielem i urodziły im się bliźniaczki: Ania i Monika, które są już dziećmi. Mortimer dożył późnej starości, zostawiając Dinę Kaliente z dzieckiem Morti Junior Aleksander ożenił się... z Balbiną Biedak i mają już czwórkę dzieci
Dziwnowo:
Ofelia Widmo ożeniła się z Jaśkiem Kowalem i mają kosmiczne dziecko Generał Bolesław Kamasz jest zaręczony z Bellą Ćwir. Dziwaki mają hodowlę kosmitów
W Weronie nic nie zmieniałam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2007, 15:12   #280
Casslin
 
Avatar Casslin
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: K-Koźle
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 143
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No więc u mnie tak
Miłowo
Biedak: Balbina jest sama i urodziła synka Czarka .Błażej jest nastolatkiem,a Damian jest na studiach z Andżeliką.Balbina z młodszym rodznstwem wyjechala na wakacjie.
Przyjemniak : Daniel zerwał małżeńst z Marysią i ożenił się z Kasią langerk i mają córke obecnie dziecko Justyne a następne w drodze.Marysia adoptowała dzieci Karinę i Arnolda obydwaj dzieci.
Marzyciel: Szczepan na studiach a Darek orzenił sie z Kasandrą i mają 5 dzieci
Ćwir: kasandra (patrz wyżej) Mormiter orzenił się z Diną i mają 1 dziecko a drugie w drodze Aleksander na studiach.
Lotario : Don ożenił sie z Niną i mają 3 dzieci Arwene, Balbine,Leokadie
Dziwnowo
Widmo : Ofelia zmarła jej córka ożeniła się z Jaśkiem i mają dziecko
Kamasz : ten żołnierz adoptował 2 dzieci jego 2 synowie na studiach a 3 jest nastoladkiem
Dziwak : Paskal urodził dziewczynkę Julie Leszek urodził dziewczynkę Emilke a Waldemer jest w ciąży
Papużka: Cecylia jest zajęta swojią karierą i jest w ciąży
Jakiś Nerwus adoptował córke i się ożeni z Cecylią Kwiatek
Kowal: adoptowali dziecko a ich córka podrosla
Werona
Montek dziadek romea zmarł a babcia adoptuje dużoooo dzieci brat romea jest na studiach a on ożenił się z Julią
Jutrzenka zabrano im dzieci a oni są w depresji
i koniec !

Ostatnio edytowane przez Casslin : 28.11.2007 - 17:44
Casslin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 8 (0 użytkownik(ów) i 8 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023