Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2010, 17:14   #551
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Cytat:
Napisał Kinga Zobacz post
Ja ostatnio gram Landgraabami mi się bardzo podobają ci maxisowi Simowie, bo oni są tacy... po prostu nie do podrobienia więc tak... :
Rodzina Danuty i Ireneusza powiększyła się o córeczkę Sonię (imię podpatrzyłam podczas gry własnymi Simami, gdy u Landgraabów pojawiła się właśnie córka Sonia). Malcolm stał się nastolatkiem, oczywiście miał kucyka, ale zmieniłam mu fryzurę i chciałam, żeby schudł, już widać postępy ; ) . To samo Danka: po ciąży zapragnęła zrzucić zbędne kilogramy i chodzi od czasu do czasu z synem na siłownię. Natomiast Irek, aby zapewnić sobie podwyżkę w pracy (dostał taką okazję ) , zaprzyjaźnił się ze swoim dotychczasowym wrogiem nr 1, Vitą Alto. Mała Sonia podrosła obecnie do małego dziecka, co ciekawe, mimo, że wszyscy w rodzinie są blondynami, mała miała najczarniejsze włosy jakie można mieć, ale niezbyt było jej w nich do twarzy, więc zmieniłam na blondynkę. Umie już chodzić i mówić : D . Jeszcze kiedy Malcolm był dzieckiem, chciałam, żeby zaprzyjaźnił się z Bellą Kawaler i aby później z nią był, jednak podrósł szybciej niż ona i ze względu na różnicę wieku na razie nie ma opcji romantycznych między nimi. Noo to tyle na razie ;-)
Coś dla wielbicieli mojej historii Landgraabów : D
Danuta i Ireneusz zestarzeli się, Irek został światowej sławy chirurgiem, a Danuta spełniła pragnienie życiowe, więc przeszła na emeryturę. Malcolm został najlepszym przyjacielem na zawsze Klementyny Lady (jak rozmawiali pojawiła się taka opcja "zaproponuj bycie najlepszymi przyjaciółmi na zawsze" Zaczęli też ze sobą trochę flirtować, ale raz nad głową Klementyny pojawiła się taka myśl co oznacza "pierwszy romans", a że z Malcolmem jeszcze nie byli zauroczeni, więc zdziwiłam się trochę. W końcu byli zauroczeni, ale chciałam sprawdzić, z kim Klementyna się spotykała. Przyłączyłam ją na chwilę do rodziny i okazało się, że zauroczonym jest także... Mortimer Ćwir : D Malcolm spotkał się więc z nimi obojgiem. Specjalnie flirtował z nią, żeby zobaczyć reakcję Mortimera. Ten był wściekły, dwukrotnie bił się nawet z Malcolmem, ale przegrał... ; ) Malcolm jednak nie chciał być z Klementyną, póki nie załatwi wszystkich spraw z Mortimerem. Stał się młodym dorosłym, a jego siostra Sonia nastolatką. Malcolm postanowił zostać gwiazdą sportu, ponieważ miał już rozwinięty któryś poziom sportu, bo chce schudnąć ; ) . Po jakimś czasie spotkał się z Klementyną, również młodą dorosłą, kiedy rozstała się już definitywnie z Mortimerem. Znowu chciał, żeby byli razem. Obecnie Klementyna jest jego dziewczyną, rodzina Malcolma bardzo ją polubiła i chyba wezmą ślub, gdy nadejdzie odpowiedna pora. : D
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2010, 17:49   #552
Ana021
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Kinga-nie pisz postów pod postem
U mnie w jaskini Pokrzyku Jadwiga Ołów zaręczyła się z Pojemnikiem,a w rodzinie Wycior urodziło się dziecko,tylko nie pamiętam co
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2010, 20:40   #553
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Kinga - to są losy rodziny, ale raczej z The Sims 3... W The Sims 2 jest Mirosław Landgraab IV, a Klementyny Lady nie ma...
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2010, 11:06   #554
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Cytat:
Napisał Dziurawiec_Skąpolistny Zobacz post
Kinga - to są losy rodziny, ale raczej z The Sims 3... W The Sims 2 jest Mirosław Landgraab IV, a Klementyny Lady nie ma...
Tak, z The Sims 3, ależ bardzo przepraszam, pomyliłam fora, znawco... ^^ widzę że zawsze czujesz się upoważniony mnie pouczać... ; >

Ostatnio edytowane przez Kinga : 04.07.2010 - 11:09
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2010, 17:20   #555
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ależ proszę bardzo, każdy może się pomylić.. Ja czuję się upoważniony do kontroli (na poziomie, na którym mi wolno), aby wszystko było "jakoś poukładane".
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2010, 15:40   #556
Bogasiek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A u mnie Dina jest w ciąży i wychowuje samotnie swoje dziecko, które jest niemowlakiem ale już zaręczyła się z moim pra-wnukiem, który aktualnie jest na studiach ... Nina jest z Donem i chyba są szczęśliwi, natomiast Balbina jeszcze jest sama z swoim młodszym synkiem bo starszy się wyprowadził aczkolwiek zagram tak, iż również się zaręczy z moim pra-wnukiem, który jest aktualnie na studiach.

Pozdrawiam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2010, 14:44   #557
lukaszmaciuk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

u mojej kuzynki gram ona za niedlugo mi wgra sims 2 rezydencje i ogrody z niemal wszystkimi dodatkami oprocz wlasny biznes cztery pory roku i nocne zycie bo ona tego nie ma a wgra mi tez sims 3 a co do tematu to:
ćwir:
narazie kasandra i don sie pobrali,don kocha bardzeij nine a mortimer ozenil sie z dina
przyjemniaczek:
daniel i marysia kochaja sie i sie pogodzili a siostry sie troszke bardziej lubia
biedak:
damian jest w zwiazku z andzeliką,balbina ma nastepnego syna-waldka i corke-jole
teraz dziwnowo: gram tylko kowalami a w weronie nikim narazie:
jasiek jest na studiach i po nich ozeni sie z ofelia technik kocha jak nigdy jadzke i niemal codziennie gadka potem pocalunek i do lozeczka xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.07.2010, 17:22   #558
Nieznajoma
 
Zarejestrowany: 14.07.2010
Skąd: welcom to jamrock . ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Don Lotario wziął ślub z Niną Kaliente. Po kilka próbach " zapłodnienia " dowiedzieli się że Nina nie może mieć dzieci. Załamani doszli do wieku emerytalnego. Wtedy młodziutka opiekunka ( moja simka) wprowadziła się do nich by się nimi opiekować. Nina ciągle nie mogła się otrząsnąć, więc po prostu zasnęła i się nie obudziła. Gdy Don to zobaczył to jego serce przestało tykać. W jego ciele obudziła się ogromna pustka. Opiekunka Eva zadzwoniła do Czarnego Kosiarza z Kosą. Miała tylko przy sobie 1000 $, dlatego po transakcji Evy z Kosiarzem Nina i Don byli zombie!
[img]http://i32.************/2pqrgao.jpg[/img]

Maria Przyjemniaczek wyprowadziła się z domu. Zostawiła swoje dwie córki na pastwe losu u boku Daniela Przyjemniaczka i Kasi Langerak która robiła za ich macochę. Dziewczyny były załamane, dlatego postanowiły się pogodzić. Dalej się spotykały ze swoimi sympatiami. Liliana ze Szczepanem, a Andżelika z Damianem. Daniel i Kasia wzięli ślub, na którym nie było ich córek. Postanowiły zamknąć się w.... szafie! Nie przejmowali się zbytnio córkami, ponieważ w drodze mieli kolejnego bobasa w brzuszku Kasi. Nie zwracali wcale na nie uwagę, po tym jak się nie ukazały na ślubie jako druhny. W końcu wyjechali na miodowy tydzień, a wtedy siostry chciały posmakować życia. Umówiały się na pijackie imprezy, wgl. były doszczętnie zniszczone. Po miesiącu Kasia i Daniel nie przyjechali.. Po kolejnym miesiącu też nie.. Siostry zrozumiały, że musza być silne. Wyprowadziły się z tej starej chałupy. Damian i Szczepan byli już przystojnymi dorosłymi. W dniu urodzin sióstr Damian oświadczył się Lilianie, a wesele zrobili w ogródku ich nowego domu..
[img]http://i29.************/1httvn.jpg[/img]
Od prawej: Liliana i Damian po małej zmianie wyglądu ;>.
Dalej Esmeralda Hak, Daniel i Marysia raczyli przyjść, gdy zobaczyli w gazecie wielki nagłówek pt. " Wielkie Wesele małej rodziny! Damian Biedak i Liliana... Biedak! ".
Dalej Lucjan Hak (?), a ostatnia w dużej, niebieskiej sukience i czerwonych włosach...Andżelika!
Nieznajoma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2010, 12:07   #559
lukaszmaciuk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

to dalej zrobilem:
cwir:
mortimer zenil sie z diną,kasandra byla zona z donem ale w nwym domu nakryla go na pocalunkach z nina i wzieli rozwod,kasandra poszla sie wyzalic do darka marzyciela i tam mieszkala po 3 dniach cos zaiskrzylo w nich i wzieli slub a lotario wziol slub z nina ale odwiedzal dzieci jeo i kasandry czyli blizniaczki majke i alicje
przyjemniaczek:
daniel wzial rozwod z marysia,ozenil sie z kasia i ma z nia 2 dzieci a andzelike i liliane ozenie ze swoimi chlopakami jak beda dorosle
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2010, 12:44   #560
wer1607
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja mam tak: u Ćwirów Kasandra nadal kocha Dona ale nie bierze z nim ślubu. Aleksander staje się nastolatkiem, a Mortimer się wyprowadza do Kalientów. I żeni się z Niną. Ale potem ma romans z Diną. Aż w końcu umiera i zostawia im pełno kasyxD. Przyjemniakowie: siostry się kłocą ale później się przepraszają, a xMarysia z Danielem codziennie się kochają. U Marzycielów: ten starszy koleś (nie wiem jak się nazywa) nie maluje ale pracuje jako naukowiec, a jego syn kocha Liliana. Don zdobywa miłość pieciu simek: Kasandry, Niny Diny Kasi i jakiejś tam z Simcity. U biedaków bieda. Damian się poprawia i kocha matke, Błażej staje się nastolatkiem. A balbina rodzi jeszcze Jakuba i zakochuje sie w Marzycielu i za niego wychodzi i jest bogata i mają pełno dzieci Damiana, Błażeja, Jakuba, i jeszcze tego czarnego ale nie wiem jak się nazywa.;p
W Dziwnowie: Dziwakowie: Paskal rodzi sima UFO, a tak wogole to wszystko jest to samo u nich. Widmo: Ofelia dorasta i się wyprowadza, Oliwka umiera i zostawia spadek dla Nerwusa. Dom zostaje wystawiony na sprzedaż. Kowal: Ten młody kosmita się wyprowadza a ogolnie jest OK.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023