Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2010, 08:53   #581
Mizu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo
Zaczynając od sióstr Kaliente - Dina poślubiła Mortimera. Po kilku dniach zaczęła go zdradzać z Donem, który zaręczył się z Niną. Siostra Diny o niczym nie wiedziała. Mortimer umarł. Dina wyszła za Dona, który porzucił Ninę. Nina ma nastoletnią córkę (jeszcze z czasów kiedy była z Donem), a Dina dwóch chłopców - jeden jest nastolatkiem, drugi dzieckiem. Obie dziewczyny i Don są już emerytami.
Don porzucił Kasandrę, która wpadła w deprechę i przestała zajmować się swoim dzieckiem. Przyjechała opieka i dziecko zabrali, a ona po niedługim czasie utopiła się we własnym basenie (to nie było zamierzone)

Dziwnowo - moje ulubione miasto
Rozdzieliłam rodzinę Jedynak - grałam Celiną Jedyna, której wygląd zmieniłam. Poślubiła ona Nerwusa i zdobyła szczyt kariery kucharskiej. Po niedługim czasie urodziła się córka Translate. Miałam za dużo na głowie i utopiłam Nerwusa w basenie. Teraz Celina jest już emerytką, powoli zbliża się do końca życia (zostały jej dosłownie 2, 3 dni), a Translate jest nastolatką, która chodzi do prywatnej szkoły. Mam co do niej wielkie plany Myślę nad tym, zeby zrobić z niej biseksualistkę, która uskoczy w bok i zrobi sobie dziecko ;] (chodzi o to, ze chce mieć kosmitów, a dziewczyny dziecka nie mogą mieć).
Oliwka umarła, zostawiła spadek Ofelii. Dziewczyna szuka tego jedynego, na razie kręci z Technikiem Zapylaczem.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2010, 09:57   #582
♥ like sims
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja co prawda gram w sims 3 ale w 2 też trochę.Co do sióstr Kaliente to Nina wyszła za jednego z braci Bolton(moi simowie)Dina próbowała szczęścia u drugiego,ale on się zakochał w mojej ślicznej simce Agacie.Poza tym Nina i Agata mają mnóstwo dzieci,a konkretniej Agata syna Olka w wieku szkolnym(nie jet do dziecko brata Bolton)i córkę Ulę.Nina ma bliźniaczki,Sophie i Hanię(niemowlaki).Zrobiłam taką sama rodzinę w 3 ale siostry Kaliente Agatę i Boltonów osobnie a teraz zrobię im śluub(jest to moja obecnie męczona rodzinka).Co do Biedaków Marysię zwolniono z pracy i stała się boską blondynką,Liliana i ta druga Ernesta czy jakoś tam się miały pogodzić
ale za nic nie chciały,one również stały się blondynami,a Kasia Langarek i cała familia Hak wprowadziły się do Biedaków.Aha i Gotka Liliana odbiła Erneście chłopaka.Rodzina Romeo i Julii nie chcą się pogodzić więc...Co prawda siostra Julki flirtowała z Romeo ale tam.
Fot niestety nie wstawię bo mi się skasowały.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2010, 13:29   #583
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo: to samo co u innych, tzn. Kasandra rzuciła Dona, wyszła za Marzyciela itp. itd.

Aa Dziwnowo już lepiej

Jedynak/Samotnik: Lola wyszła za Samotnika, urodziła mu "pięknego" Kajetana. Niestety zupełnie ekheem "przypadkiem" ich dom spłonął i tyle nimi grałam.

Jedynak/Dziwak: Ernestyna zakochała się w Waldku Dziwaku i pewnej feralnej nocy podczas bara-bara wpadli :] Ernestyna i Waldemar zamieszkali razem a potem Baby Boom i bliźniaki Urodziła się dziewczynka imieniem Amelia i chłopiec Miłosz. Waldek piął się po szczeblach kariery, Ernestyna organizowała szalone imprezy (to nie była dobrana para ona imprezowiczka a on kujonek..) a w międzyczasie wychowywała bliźniaki. No i potem jak oni już byli dziecmi rodzice wzieli huczny ślub i po raz 2 wpadka... I urodziła się Matylda, którą grałam tylko do wieku dziecka dalej mi się nie chciało i tyle.. Ale uwielbiałam nimi grać

Jedynak: Krystyna i Celina się pogodziły, Krysia zaadoptowała czarnoskórego chłopczyka o jakże wdzięcznym imieniu Bronisław A Celina oczywiście in vitro sama ze sobą urodziła Daniela

Widmo: standardzik, Ofelia dorasta i się wyprowadza do Jaśka, a z Oliwką zamieszkuje Nerwus

Kowal: do Technika i Jadźki wprowadza się Ofelia i razem z Jaśkiem organizują huczny ślub, a podczas nocy poślubnej Ofelia zachodzi w ciąże a na drugi dzień adoptuje rudego chłopczyka Alojzego

Papużka: u nich nic, tylko brak Nerwusa.

Dziwak: a nu rodzi się kosmita i na tym koniec.

Kamaszami nie grałam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 10:50   #584
patka910
 
Avatar patka910
 
Zarejestrowany: 24.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 20
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Dina wyszła za mąż z Mortimerem, ma teraz dzidziusia, a on niedługo umrze.
Kasandra adoptowała dziecko. (jest teraz z nim na wakacjach)
Don jest z Niną i będą mieli dziecko. W końcu te same aspiracje, trzeba było ich dobrać
A Biedakami i Przyjemniaczkami nie gram, nie przypadli mi do gustu.
patka910 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2010, 17:20   #585
Lilijka
 
Avatar Lilijka
 
Zarejestrowany: 27.12.2010
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Zwykle nie używam rodzin Maxisa, ale kiedyś grałam Donem. Miał romans z Diną, Niną i sprzątaczką. Wszystkie jednak zdradzał i z każdą z nich miał po 1 dziecku, które wychowywał. Jeszcze na początku mojej przygody z sims 2 stworzyłam własną simkę, która poślubiła Benjamina. Mieli 2 dzieci.
Lilijka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2011, 13:09   #586
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W rodzinie Kaliente Dina się wyprowadziła do mojego sima. Umarła ze starości. Nina za to zabawiała się z Donem z czego wyniknął synek Mateusz(teraz małe dziecko). Obecnie jest zakochana w Danielu Przyjemniaczek. Planują ślub. Daniel zerwie z Marysią, i wprowadzi się do Niny.
To tyle. Niedługo napisze więcej.

EDIT:
Nina i Daniel się pobrali. Nina jest w w ciąży. Właściwie to już simowy trzeci dzień.

Ostatnio edytowane przez Scheiße : 05.01.2011 - 20:37
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2011, 15:03   #587
Lissa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:
U sióstr Kaliente, Dina kupiła psa, Nina wyprowadziła się, bo wprowadził się Mortimer ^^. Dina i Mortimer pobrali się . I happy end =)
U Biedaków urodziły się bliźniaki ; ] Nazwałam je Kacper i Olaf.
Przyjemniaczkami gram od czasu, do czasu, Ale siostry dalej się kłócą,rodzina się rozpada Ale Angelika gdy dorośnie, zamierzam ją wyprowadzić, i zacznie życie od nowa .
I to wszystko o.o. Wolę grać swoimi rodzinami ;]

Ostatnio edytowane przez Lissa : 15.01.2011 - 21:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2011, 11:51   #588
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja od paru lat gram w Dziwnowie, innych otoczeń nawet nie tykam =) Ostatnio musiałam reinstalkę zrobić i mało co zmieniłam.

Widmo/Zmrok : Oliwka przeszła na emeryturę, miała romans z Technikiem Zapylaczem(?) niedługo potem zmarła. Ofelia zerwała z Jaśkiem, zmieniła aspiracje na pragnienie romansowania ^^
Kowal : Jasiek sie załamał po zerwaniu z Ofelią, zabił się.
Dziwak : Leszek ożenił się z Ernestyną Jedynak. Na ślub przybyli : Nerwus, Waldemar i Paskal Dziwak, Cecylia i Lucjan Papużka, Jadźka i Technik Zapylacz oraz Celina, Krystyna i Lola Jedynak. W związku z tym iż Waldemar był zauroczony Cecylią zaczął z nią flirtować. Lucjan niestety to widział. Ernestyna i Leszek mieszkają w małym domku : kuchnio-jadalnio-salon, łazienka, dwie sypialnie. Niedługo potem Ernestyna urodziła uroczą córeczkę, której imienia nie pamiętam xd
Papużka : Lucjan zerwał z Cecylią.
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 16:55   #589
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

O, to ja opiszę swoją telenowelę
No to u Ćwirów zdarzył się skandal, gdyż Kasandra porzuciła Dona Lotario przed ołtarzem. Lowelas załamał się i wprowadził do sióstr Kaliente. Kasandra pokochała Dariusza Marzyciela, wyprowadzili się do domu na przedmieście. Kasandra zaszła w ciążę (boolpropem, bo inaczej się nie dało, a po ok. 100 bara-bara mi się to znudziło) i w tej ciąży sobie jest.
Bella w tajemniczy sposób wróciła do domu. Drzwi otworzył uradowany Aleksander, który natychmiast uściskał matkę. Mortimier, zaciekawiony, co dzieje się przed domem, wyszedł, i zobaczył żonę. Tak się ucieszył, że zmarł na zawał ^^ Aleksander stał się nastolatkiem, jego życiową aspiracją jest zdobywanie wiedzy, po ojcu. Bellę przestraszył duch Gwidona Ćwira, chciała się wyprowadzić ze starego domu Ćwirów. Aleksander na początku się nie zgadzał, ale gdy jego dziadek go przestraszył, uległ namowom matki, chociaż spotkanie ze zmarłym zapamiętał pozytywnie. Wybudowali sobie rezydencję z bali z przepięknym widokiem na całe Miłowo.

Innymi rodzinami nie grałem, w Dziwnowie jest tego więcej, ale za dużo tego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 19:04   #590
Kotecek:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir:
Kasandra porzuciła Dona przed ołtarzem, lecz Don z nią zamieszkał. Zaprosił do domu Ćwirów siostry Kaliente i tą sprzątaczkę i wszyscy zamieszkali razem (wiem, że bez sensu, ale tak mi się podobało). Don romansował kolejno z Niną, Diną i sprzątaczką. Dina wyszła za Mortiego, Nina utopiła się w basenie. Donowi została tylko sprzątaczka, za którą oczywiście wyszedł. Biedny Morti zmarł ze starości we własnym kibelku(!). Cały majątek dostała Dina. Tymczasem Aleksander stał się nastolatkiem, miał aspirację popularność i był zakochany w mojej simce, ale nic z tego nie wyszło. Kasandra nie znalazła miłości życia...

Innym razem Kasandra wprowadziła się do Dariusza Marzyciela wyszli za siebie i mieli dziecko. Oczywiście wprowadziła się z całą swoją rodziną do malutkiego domku Dariusza.

Biedak
Balbina wyszła za mojego sima Jana Kowalskiego. Miała potem jeszcze dwóch synów, jednego ze zmarłym mężem, drugiego z Janem.

Więcej nie pamiętam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023