Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.01.2011, 19:03   #591
przeciętny
 
Avatar przeciętny
 
Zarejestrowany: 23.01.2011
Skąd: Sosnowieś
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 236
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Rzadko gram rodzinami z Maxisa, ale ostatnio wysłałem Romea i Julię na studia, a tam...dobra dokończycie sobie sami
przeciętny jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2011, 21:27   #592
Pablo1989
 
Zarejestrowany: 01.07.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Liliana postanowiła się zmienić, pogodziła się z siostrą i kiedy dorosła wyjechala z rodzinnego domu do Dzielnicy kwadratowej (Ulice układają się w kwadrat stąd nazwa)

Po mimo tej przemiany nadal jest z wyglądu jakim była nastolatkiem(Z modssims pobrałem pobrałem te same ubranie ale dla dorosłej simki) Poznała ostamotnionego Setha Camerona byłego żołnierza który został wywalony z wojska z powodu pomyłki podczasj jednej akcji, choć swój mundur zachował na pamiątkę a od byłego przyjaciela z wojska dostał służbowy samochód ktory sam dostał z powodu awansu na dowódcę odziału a jego nie potrzebował, i tak Liliana spotykała się z Sethem że zaręczyli się jego dom został przejęty przez siostrę Setha Cleo która wcześniej mieszkala w dziwnowie bo miala dość plotek na temat pewnej kobiety która romansowała z kosiarzem, a sam Seth zamieszkał u Liliany, i tak 6 tygodni po ślubie narodziła się córka która otrzymała imię May brązowe włosy ma po tacie a rysy twarzy po matce, jej marzeniem jest bycie bogata.
Pablo1989 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 08:40   #593
BellaSim55
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir:
Mortimer wyszedł za Dinę i urodziły się im blizniaki: Henryk i Danuta
Kasandra wyszła za Dariusza Marzyciela i urodził się syn - Maciej, a potem córka - Olga
Aleksander ożenił się z moja simką Anetą Królik i mają synka - Krzysztofa
Marzyciel
Jak już mówiłam Darek + Kasandra = Maciek i Olga
Szczepan wyszedł za Balninę Biedak (żal) i mają razem córkę!!! - Malwinkę
Biedak
Urodził się Tomasz
Błażej jest na studiach (III aktorswo)
Kaliente
Nina wyszła za Huberta Zająca i ma z nim blizniaki: Igora i Felicję, niestety Hubert umarł
I teraz jest w ciąży z Donem
Lotario
Ma dzieci z Niną, Kasią i moją simką Helcią (z nią ma w sumie 4 dzieci)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 14:51   #594
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ostatnio nieco więcej gram maxisowymi rodzinami, więc coś mogę napisać.
Przyjemniaczek - Marysia zmarła w tajemniczym wypadku, więc Daniel zaproponował Kasi Langerak, żeby się wprowadziła. Andżelika przyjęła to ze spokojem, w przeciwieństwie do Lili - ta obraziła się i uciekła.
Ćwir - Kasandra po TRWAŁEJ operacji plastycznej (Simpe+Warsztat) i zmianie imidżu wyprowadziła się. Jeszcze przedtem zerwała zaręczyny z Donem.
Lotario - Don również zmienił imidż i prezentuje się tak dobrze, że zastanawiam się, czy go znów nie spiknąć z Ćwirówną...
Na razie tyle.
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 17:25   #595
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No dobra, teraz Dziwnowo:
Widmo - Oliwka przed śmiercią zdążyła zaprzyjaźnić się ze swoją bratanicą, Ofelią, której zapisała cały spadek, gdyż państwo Papużkowie zagłodzili Nerwusa na śmierć . Takim sposobem Ofelia stała się bogatą Simką. Reszta jej historii niżej.
Dziwak - wszyscy trzej bracia mają jedną córeczkę-kosmitkę, są wilkołakami, a więc słiit.
Kowal I - Jasiek zgodnie ze scenariuszem dorósł do wieku dorosłego, wyprowadził się z domu rodzinnego razem z Ofelią Zmrok. Jadźka awansowała na lekarza szpitalnego, Technik Zapylacz #9 (czy jakoś tak ) zmarł ze starości. Janka obecnie żyje sobie na studiach, studiuje ekonomię. Planuję dla niej małżeństwo z jakimśtam studentem i karierę biznesową.
Kowal II - Ofelia i Jasiek, za pieniądze ze spuścizny po Oliwce Widmo, kupili sobie uroczy domek na przedmieściach Dziwnowa. Jasiek zatrudnił się w karierze politycznej, a Ofelia jako policjantka (zgodnie z pragnieniem życiowym). Simka zaszła w ciążę i urodziła... bliźnięta, Michała i Andrzeja. Po urlopie macierzyńskim wzięła się ostro do pracy, co owocowało kilkoma awansami.
Jasiek zaczął źle czuć się w swoim małżeństwie i zaczął romansować z uroczą pokojówką (prawie jak Daniel Przyjemniaczek ^^). Ofelia ich przyłapała, co zakończyło się rozwodem państwa Kowal. Mężczyzna musiał się wyprowadzić od rodziny do małego domku na przedmieściach. Zrozumiał swój błąd i postanowił walczyć o odnowienie uczuć do byłej już żony.
Ofelia tymczasem stała się samotną, ale szczęśliwą matką dwóch uroczych bliźniaków i właścicielką pieska Miśka ze schroniska. Sama musiała nauczyć chłopców podstawowych czynności jak chodzenie, mówienie i siusianie. Pomogła jej opiekunka do dzieci, z którą zaprzyjaźniła się. Zakochała się w Klemensie/Kleofasie (?) Jakimśtam, zaręczyli się.
Ofelia początkowo nie chciała widzieć Jaśka, nie doceniała jego zmagań miłosnych. Jednak dawne, gorące uczucie wzięło górę co skończyło się romansem i zdradą Klemensa/Kleofasa. Kobieta zerwała z nim i ponownie zaręczyła się z Jaśkiem.
Kowalowie wyprawili drugie już huczne wesele, na które zaprosili swoich najlepszych przyjaciół. Wyjechali w podróż poślubną na tropikalną wyspę.
Niestety przyszłość nie zapowiadała się tak sielankowo. Po urodzinach Andrzeja i Michała w nastolatków, w domu Kowalów wybuchł potężny pożar (niekontrolowany przeze mnie), pochłaniając życie Andrzeja i Jaśka. Reszta rodziny wpadła w potężną depresję. Ze starego domu nie było czego zbierać, więc musieli się wyprowadzić. Zamieszkali na nowym przedmieściu Dziwnowa w domku na plaży. Michał poszedł na studia, jest obecnie na IV roku, studiuje aktorstwo i jest zaręczony. Planuję dla niego karierę w Show-biznesie, a jego narzeczonej Magdalenie - karierę biologa. Ofelia żyje sobie z Miśkiem, jest na szczycie kariery policyjnej i ma platynową aspirację do końca życia. Wyszła za mąż kolejny raz za wampira, któremu zapomniałem kupić trumny (przyzwyczajenie do TS3) i biedaczek umarł. Lajf is brutal.
No, to tyle tej mojej dziwnowskiej telenoweli.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2011, 20:15   #596
AkiJuro
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A u mnie?
Miłowo: Sappiłam Marzycieli.
Werona: Wyzabijałam monteków, Jutrzenków a Kapuleci zostali dwoje. XD
Dziwnowo: AhhhHHhhh... Moi Kamaszowie... ^^ Generał pobrał się z simem zrobionym przeze mnie, urodziło im się dziecko aktualnie jest dzieckiem tym przed nastolatkiem, pogodziłam dwóch dziadów - Damazego i Rupusia ^^, Damazy utopił się bo drabinki nie miałam tylko skocznię i taka jest moja inteligencja. XD Wprowadziłam do nich Samotnika (Anastazy samotnik, znalazłam go na dole gdzie jest ten przycisk z plusikiem) który okazał być się Gayem, Pokochał Rupusia - niestety bez wzajemnie, Stworzyłam rushoffego króliczka (BAZ SKOJARZEŃ PLS) dla w.w. małej dziewczynki (z wyglądu ma jakieś 7 BEZ SKOJARZEŃ PONOWNIE. XD) , Gen. Boluś się zestarzał i to chyba tyle...
AkiJuro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2011, 08:45   #597
Liftek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No to tak:
BIEDAK - Balbina załamała się psychicznie, zachorowała i umarła. Bartek urósł, ale został odebrany przez opiekę społeczną. Damian, już dorosły, został sam, załamał się jak jego mama i umarł.
ĆWIR - Bella spadła z nieba(wtf???) i wróciła do Ćwirów, Aleksander był już nastolatkiem, i miał wszystkie punkty umiejętności, Kasandra zerwała z Donem i Zaręczyła się z Marzycielem, a Mortimer nie śpi po nocach :p
Resztą się mało bawiłem, więc to wszystko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2011, 17:07   #598
firebolt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Grałam na maxisowych rodzinkach bardzo dużo, ale przedstawie tylko najlepsze akcje:
WERONA
Renata Kapulet zaszła w nieplanowaną ciążę. Urodziła córkę o imieniu Ingrid. W między czasie obcieła włosy, zdjęła okulary i zmieniła makijaż, przez co stała sie bardzo atrakcyjna. Wkrótce poznała tajemnicę eliksiru odmładzającego i szybko stała się od niego uzależniona. Mąż (bodajże Pankracyk) juz dawno umarł, a córka doczekała się wnuka. Został on ukochanym swojej wiecznie młodej prababki ;p

Romeo i Julia dorosli, wzieli ślub. Julia długo nie mogła zajsc w ciąże. Gdy wreszcie sie powiodło, w Weronie wybuchła zaraza kataru. Biedna Julia zmarła wraz ze swoim nienarodzonym dzieckiem. Dzień później Romeo ożenił sie po raz drugi z simka stworzona przezemnie, urodziły im sie bliźniaki.

Innymi tez gralam, ale narazie nie pamietam nic ciekawego.

O, już sobie przypomniałam

DZIWNOWO
Technik zapylacz strasznie mnie denerwował, więc dostał wydzielony kawałek ogródka o wymiarach 2x2, gdzie spędził reszte swojego życia.
Ozywiście Ofelię i Janka połączyła więczna miłość, bla bla. Jedyne co mnie zaciekawiło, to to, iz ich troje dzieci miało jasna karnację...

Ostatnio edytowane przez firebolt : 28.02.2011 - 17:10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2011, 14:59   #599
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Gram w Milowie:
Rodzina Ćwir... no to moze opisze los kazdej osoby bo troche tego jest XD
Kasandra rzucila Dona i poleciala szukac pocieszenia do swojego przyjaciela Daniela Marzyciela, to ze przytargala ze soba niezla sumke wyremontowalam im dom. Wyszla za niego za maz i urodzila mu blizniaczki - Szymona i Ksawerego.
Aleksander wyjechal na studia matematyczne i zakochal sie w pewnej studentce, ktora nalezy do Stowarzyszenia Studenckiego Tri-War nazywa sie Halina Puchacz. Na szczescie nie byl obecny przy smierci ojczulka... Wiecej o nim znajdziecie ponizej XD
Mortimer zakochal sie szalenczo w Dinie Kaliente, zrobilam im slub&wesel z pompa na jaka przystalo bogatych nowozencow. Dina na szczescia zdarzyla zajsc w ciaze, urodzily sie blizniaki - Jan i Bella, parka. Po ich narodzinach biedny Morti zmarl w ich pokoju... Oczywscie kazdemu czlonkowi swojej rodziny przypisal nalezyty spadek.
Dina wyszla za maz za Mortiego tylko dla pieniedzy, ale dopiero po zajsciu w ciaze i smierci meza zrozumiala jak naprawde go kocha... Podjela sie pracy w branzy muzycznej (?). Przezywa tez wielka zalobe. Z tej okazji skorzystal Don Lotario - omotal Dine i wporwadzil sie do niej, jego rzadza pieniedzy byla wielka - namowil nawet narzeczona na wyremontowaniu calego domu... Nie cierpi przewyjac pieluch blizniakom, ma romans z ich pokojowka i... uwaga... STARA NIANIA XD

Z tej rodziny to na razie tyle... Przejde wiec do siostr Kaliente, losy Diny juz poznaliscie, zostala tylko Nina.
Nina wyprowadzila sie ze swojego malego domku, mieszka teraz dwie ulice dalej. Ze skromnych pieniedzy ktore jej zostaly owtorzyla mala kwiaciarnie, z dniem jej otwarcia zmienila swoj wizerunek. Czula sie bardzo samotnie... Jej jedynymi przyjaciolmi staly sie kwiaty, komponowala bukiety dzien i noc - dzieki temu zdobyla srebrna range florystki. Jej kwiaciarenka piela sie w gore, zdobyla nawet te nagrode od gazety XDD A razem z nia zlota range sprzedawcy :3 Nina czula dziwna pustke w srodku - niby miala piekna kwiaciarnie, dochody, stalych klientow... Nie spelnila sie jednak do konca zyciowo, postanowila zaadoptowac dziecko. Byla to dziewczynka o pieknych blond wlosach i brazowych oczach, całlkiem ladna jak na dzieciaka od maxisa. Nazywa sie Mery, a Nina postanoiwla ja przefarbowac na rudy - zeby to mala nie zadawala pytan XDDD Pewngo dnia do jej kwiaciarni zawital Gerwazy Żakiet ze swoja matka... Ninie odrazu sie spodobal, kupil najdrozsze kwiaty a placac przy kasie w simoleony wsunal karteczke ze swoim numerem telefonu. Po zamknieciu Nina zaczela liczyc pieniadze i znalazla karteczke od Gerwazego, od razu do niego zadzwonila i umowila sie na randke. Tymczasem zrobilam im remont domu, Mary rosla no i bylo juz tam za ciasno. Po kilku randkach z Gerwazym Nina poczula w koncu, ze odnalazla szczescie na ktore tak dlugo czekala. No i stalo sie najwazniejsze: pewnego wieczoru do Niny wprowadzil sie Gerwazy z.... matka. Dobudowal pietro w kwiaciarni, tam zamieszka jego matka. No i na pierwszej oficjalnej kolacji w stylu "mamo poznaj moja dziewczyne", Gerwazy oswiadczyl sie Ninie... Jeszcze tego samego wieczoru wykupilam dwie nagrody z tych punktow szczescia - Eliksir Życia i te maszyne do zmiany aspiracji. Chcac szybciej pozbyc sie matki Gerwazego () kazalam sie jej napic zyciodajnego soku, ktory wykazal negatywne dzialnie. Niestety zmiana aspiracji Niny nie powiodla sie - ma wciaz APETYT NA SMAZONY SER XD A Gerwazy otrzymal aspiracje poszukiwania wiedzy, szuka tez pracy. Mary niedługo dorośnie do wieku nastolatki, Nina i Gerwazy planuja slub - musi odbyc sie dosc szybko poniewaz panstwo narzeczoni zaczeli starac sie o dziecko...


Andżelika Przyjemniaczek, Szczepan Marzyciel, Aleksander Cwir i Halina Puchacz - to sa glowne simy, ktorymi gram teraz studiach Opisze losy kazdego z osobona:
Andzelika dostala sie na studaich i otrzymala stypendium. Jej kierunek na studiach to Literatura. Obecnie jest na poczatku drugie semestru, na II roku. W pewnym momencie zycie samej w akademiku znudzilo jej sie i postanowila wstapic do bractwa studenckiego, przyjeli ja do kobiecego stowarzyszenia Tri-War. Poznala tam Haline Puchach, obecnie jej najlepsza przyjaciolke. Niestety to bractwo nie przetrwalo zbyt dlugo, dwie czlonkinie postanowily rzucic studia... Andzielika wyprowadzila sie z domu bractwa do swojego przyjaciela z sasiedztwa Szczepana Marzyciela, tym samym znowu mieszkajac z nim w akademiku. Po pewnym czasie zakochali sie w sobie, a nawet zareczyli. Po studiach planuje kameralny slub. Adżi nadal spotykala sie ze swoja przyjaciolka, ktora juz nie miala sily na ciagniecie stowarzyszenia. Andzielika namowila i wyblaga ja zeby przeprowadzila sie do tego samego akademika w ktoym mieszka z narzeczonym, oczywiscie sie zgodzila a dziewczyny codzinnie przy wspolnym sniadaniu plotkuja o wykladowcach i chlopcach z druzyny, padlo nawet pomyslow na wspolne zamieszkanie po studiach.... :o
Szczepan chcac osiagnac w zyciu wiecej niz jego ojciec malarz zapisal sie na studia, niestety nie dostal stypendium... Jego kierunek to nauki polityczne, rozpoczal nie dawno drugi semestr na II roku. Niestety zeby placic rachunki trzeba sie uczyc by otrzymywac stypendia i... podjac sie pracy stolowkowego kucharza. Wszystko sie jednak zmienilo, kiedy do akademika wprowadzila sie Andzielika... Stara znajomosc przerodzila sie w piekne uczucie zapieczetowane zareczynami. Nie obylo sie bez bara-bara w miejscach publicznych... Szczepan jednak nie wiedzial, ze tyle pozytywnych rzeczy sie w jego studenckim zyciu wydarzy; zakochal sie, ma wspaniala narzeczona, nie musi pracowac jako stolowkowy kucharz, stracza na placenie rachunkow i ma swietne oceny. Kiedy tak sobie sielankowo zyl do akademinka wprowadzil sie Aleksander Cwir, chlopcy mimo odmiennych charakterow stali sie najlepszymi kumplami.
Aleksander po urodzinach i zmianie wiekowej wystapil o stypendium... Nie wiedzial jednak dokladnie czy studia to dla niego dobre rozwiaznie, chial zostac w domu i opiekowac sie podstrzalym ojcem. Postawil tez sobie za cel odnalezienie matki i zrobienie Centrum Badawczego ze strychu... Zmienil jednak plany po rozmowie z ojcem i wyprowadzce Kasandry. Po rekrutacji przyjeli go na studia matematyczne, jest teraz na poczatku drugiego semestru II roku. Przez pierwszy rok mieszkal sam, ale potem na uczelni zobaczyl znajome twarze: Szczepana Marzyciela i Andzielike Przyjemniaczek, kiedy podszedl sie do nich przywitac z daleka ujrzal sliczna blondynke o zgrabnych nogach. Okazalo sie, ze to Halina Puchacz - naj psiapsiolka Adżi. Aleksander od razu spojrzal w jej oczy i zalapali wspolny temat, chodzili regularnie na randki. Po tym spotkaniu Aleks postanowil sie sprowadzic do akademika w ktorym mieszkaja jego nowy kumple. Zakochal sie w Halinie z... wzajemnoscia. :3 Nie wyrosl on na jakiegos urokliwego faceta, to i tak ma szczescie ze Halina go chciala XDD
Halina Puchacz imprezowa simka ze stylem i wdziekiem. Studiuje aktorstwo i jest na drugim semestrze I roku. Bez zastanowienia innych czlonkin zostala przyjeta do stowarzyszenia studentek Tri-War. Jest bardzo popularna, lubiana i, nie oszukujmy sie, atrakcyjna. Kiedy przyjeto Andżi do jej stowarzyszenia szybko sie zaprzyjaznily i znalazly wspolny jezyk. Jednak stowarzyszenie nie przetrwalo zbyt dlugo, jego dwie członkinie i zalozycielki porzucily studia. Halina sama zostala w wielkim domu, jej przyjaciolka wyprowadizla sie do akademika, do swojego starego przyjaciela. Po pewnym czasie przystala na propozycje Adzieliki i wprowadzila sie ona do tego samego akademika co oni. Jednak pewnego dnia na uczelni poznala niezbyt urokliwego Aleksandra, pokochala go jednak - zostali para. Skrycie marzy, zeby po studiach zamiekszac ze swoimi przyjaciolmi...

No to tyle XDD
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 09:13   #600
Kulusia81
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo
Ćwir- Zamieniłam Mortimera na dorosłego.Kasandra wyszła za mąż za Dona (któremu zmieniłam aspiracje na pragnienie rodziny!) i urodziła im się córeczka Katrin.Bellę odzyskałam i ochajtałam z Mortim.Aleksandra wysłałam wysłałam na studia i dotworzyłam mu
dziewczynę (bodajże Alejandrę Martinez) ale nie chciało mi się nimi grać to ich odesłałam do
domku swej rodzinki i zrobiłam Ali dziecko ale specjalnie ich za chwilę zabiłam obojgu.Ach i jeszcze Bella urodziła dzidziusia o imieniu Seweryna A calutką rodzinkę wprowadziłam do tego czerwonego domku w Miłowie.

Marzyciel-Szczepan przeprowadził się do nowego domku sióstr Przyjemniaczek.Darek ożenił się z panią Langerak i będa mieli dziecko.

Kaliente-Utopiłam Dinę!!!!!!!!!A Nina jakoś sobie żyje.

Przyjemniaczek-Niepamiętam za bardzo ale wiem że Danuś ma inną aspirację i pogodził się z Marysią ale zdradził Kasię.A i mieszka z nimi rodzinka Hak.Mają też kotka chyba Mruczek sie nazywa.

Biedak-Balbina ma już trzeciego synka a Damian wyprowadzę do jego ukochanej.

Ostatnio edytowane przez Kulusia81 : 12.05.2011 - 15:14
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023