Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2012, 18:38   #631
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Najnowsze info Balbina i Marysia postanowiły z nudów pójść raz na imprezę, na której niefortunnie zakochały się w tym samym facecie, Donie! Marysia zobaczyła jak Balbina się z nim całuje, znienawidziły się, Maryśka się wyprowadziła Marzycieli (bo w międzyczasie zaprzyjaźniła się z Darkiem i Kasandrą ) i żyją tam sobie, Kasandra jest w drugiej ciąży z Darkiem, za pierwszym razem wyszedł chłopczyk, któremu na imię Urlich. xD
Kaśka i Daniel nie są już razem, bo jak Daniel wrócił z pracy, to nieopatrznie poszedł to łazienki i zastał tam Kaśkę z ich nowym sprzątaczem. To nie było specjalnie, chciałam, żeby byli szczęśliwą rodzinką. Jednak laska nadal z nimi mieszka, tylko śpi w pokoju Lilki, która uciekła.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.05.2012, 09:06   #632
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie w Miłowie: Nina jest żoną Dona i jest w 2 ciąży tym razem mnogiej . Mają syna w wieku szkolnym . Dina jest żona Mortimera i urodziła mu bliźniaki natomiast, Kasandra jest w ciąży z Dariuszem Marzycielem nie są jeszcze małżeństwem na razie są tylko zaręczeni. W kwitnących wzgórzach zaś mój sim po ukończeniu studiów wziął ślub z byłą żoną pana Łopatki i mają obecnie już 4 dzieci 2 w wieku szkolnym i 2 w wieku małych dzieci ale jej nowy mąż jest w ciąży i urodzi najprawdopodobniej bliźniaki kosmitów oczywiście . Córkę Pana łopatki wysłałam na studia z jakimś innym simem i obecnie są zaręczeni. Pana Łopatkę wzięłam i chajtnęłam z miastowa której zmieniłam wygląd i obecnie mają 4 dzieci: 2 normalnych chłopca i dziewczynkę i 2 kosmitów dwóch chłopców. Obie rodzinki mieszkają w domach które dla nich wybudowałam. Grałam jeszcze trochę rodzina zielonka i tam ta simkę która była simoroślą zamieniłam z powrotem w normalnego sima. Jej córkę też jak będzie dorosła zamienię w normalnego sima i przeprowadzę cała rodzinkę na inną parcelę i wybuduje im domek. No to na razie u mnie tyle się dzieje w rodzinkach twórców gry.
Miłowo:
Obecnie Dina i Mortimer nie żyją . Mortimer umarł ze starości natomiast Dina przeprowadziła się, do nowego , większego domu wraz ze swoimi córkami oczywiście schowałam jej do plecaka nagrobki. W nowym domu urodziła 3 dziecko bo zaszła w 2 ciążę z Mortimerem zanim on umarł. Dziewczynki podrosły do wieku szkolnego . Dina zaczęła sobie szukać nowego męża i jak zaprosiła swojego przyjaciela do domu to duch Michała Kawalera ją wystraszył na śmierć i umarła. Do jej domu wprowadziła się Nina wraz z Donem i swoim synem. Krótko po przeprowadzce Nina urodziła Bliźniaki Chłopca i dziewczynkę. Obecnie wraz z Donem opiekują się, 3 dzieci Diny i 3 swoich dzieci. łącznie mają 6 dzieci to dopiero jest rodzinka.
Wysłałam Szczepana Marzyciela na studia z Lilianą Przyjemniaczek dobrze się uczą , mają rozwinięte już wszystkie umiejętności i są zaręczeni.
Kwitnące wzgórza:
Julka Łopatka wraz ze swoim narzeczonym są obecnie na 3 roku studiów i dobrze się, uczą rozwinęli wszystkie umiejętności i narzeczony Julki wykupił im miesiąc miodowy na wyspie Twikki. Mama Julki, Aleksandra wysłała 2 najstarszych dzieci na studia zaszła w 3 ciążę ze swoim mężem. Jej mąż Adam urodził bliźniaczki Nicole i Sandrę a Edward i Alicja są dziećmi w wieku szkolnym . Natomiast Nicole i Sandra staną się dopiero niedługo dziećmi w wieku szkolnym. Wiem sporo się u mnie w rodzinkach Maxisa dzieje.
W rodzinie Zielonka Róża jest w ciąży ze swoim mężem, Stokrotka dorosła i zmieniłam ją w normalną simkę obecnie mieszka sama, bo Róża z mężem się wyprowadzili i obecnie buduje im dom. W nowym domu Róża urodziła bliźniaki Łucje i Tomka a Stokrotka przeniosła się na przedmieścia. Róża pracuje w karierze muzycznej i dobrze jej idzie . Róża ze swoim mężem po kolei starają się, rozwinąć umiejętności na maksa.

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 30.05.2012 - 14:40
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 18:49   #633
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

ja gram tylko Miłowem i jest tak:

Ćwir:
Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem, przez to miedzy Mortim a Donem doszło do ostrej wymiany zdań, co najdziwniejsze, przed przysięgą Dariusz był smutny ale jak Kaśka (bo tak ją nazywam ) została porzucona to się rozweselił xD

Marzyciel:
Teraz, gdy między Kasandrą a Donem nie ma już nic Darek stał się bardziej pewny siebie i za niedługo wyzna Kasandrze co do niej czuje

Kaliente:
Dina stała się złą czarownicą a Nina zmieniła swój pogląd na życie po tym jak by jej chałupa się sfajczyła, teraz chce stabilizacji i rodziny, ale słabo jej idzie :/

Lotario:
Hmmm... Co tu dużo mówić, Don ma "kilka" dzieci, każde (oprócz jednej pary bliźniaków) ma inną babą, już nawet tych jego bahorków nie licze

Przyjemniaczek:
Maryśka i Daniel mają trzecie dziecko Bożydara, Marycha trafiła w złe miejsce w złym czasie i stała się wilkołaczką, po tym incydencie nie pokazuje się na mieście, ciężko ją gdzieś zaprosić, razem z mężem i synem wyprowadziła się do takiego malutkiego domku. Andzia i Lili zostały same w domu, ale wprowadziła się do nich moja simka z psem i kotem, kot nazywa się motherlode przez to że.... No cóż, wpisałam kod i się zatwierdziło xD a i sprowadziłam do ich domu 41 grobów

Biedak:
nimi nie gram

no to chyba wszyscy
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2012, 12:41   #634
Zygzak
 
Avatar Zygzak
 
Zarejestrowany: 17.07.2007
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie zaczęło się tak: (o ile ktoś chce to czytać )

Słówko o Marzycielach: Daniel Marzyciel wskrzesił swoją lubą (z tego co pamiętam) i olał zamężną Kasandrę. Razem z synem Szczepanem są kochającą się rodziną. Prowadzą cukiernię..

(Wszystko jednego simowego dnia) Kasandra chciała się pobrać z Donem więc on wprowadził się do Ćwirów.
W tym samym czasie Mortimier stwierdził że czuję się bardzo samotny i marnuje kupę swych pieniędzy więc zaoferował pomoc Balbinie Biedak która wzięła z nim ślub i zamieszkała u nich ze swoją 2 (3 było w drodze) dzieci. Wkrótce się zakochali. Przynajmniej tak im się zdawało..
Don tuż przed swym ślubem zarwał do Diny po czym mu się troche oberwało od Kasandry i musiał się wyprowadzić. Na ślubie Mortimiera Kasandra poznała Tobiasza Lotnika i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Postanowili się od razu pobrać żeby nie musieli odprawiać drugiego przyjęcia - wiadomo, koszty wielkie a Mortimier aż taki hojny nie jest
Aaa Aleksander.. Aleksander zrobił tylko tyle, że stał się nastolatkiem. Między jednym ślubem a drugim.

U Ćwirów mieszkała już kupa ludzi: Mortimier, Balbina, 2 jej dzieci (nie pamietam imion), Kasandra, Tobiasz i Aleksander. Zmodyfikowałam troche dom, Kasandra z Tobiaszem mieszkali w pokoiku na 2 piętrze.. Kasandrze nie spodobała się Balbina więc postanowiła wskrzesić Bellę. (kodem)..
Mortimier nie umiał się zdecydować stając w obliczu jednej i drugiej miłości. Balbina nie umiała wytrzymać tej niepewności i zamieszkala sama z 3 dzieci. Mortimier zadbał o nich wręczając im 100 000 $. Teraz mają ładny dom.
Krótko po tym, okazało się ze Bella zmarła na innej parceli i musi powrócić tam jako duch..
To był taki tajemniczy wątek w życiu rodziny Ćwirów.
Tobiasz i Kasandra postanowili "iść na swoje" i kupili Stylową Placówkę w której zamieszkali razem ze swoim kotem Wektorem (moje matematyczne zboczenie..)
Kasandra jest tancerką a Tobi pracuje dla wywiadu.

Aleksander (jest moim ulubionym simem, zawsze poważny, w dobrze skrojonym garniturze, troche oziębły) sprytnie rozwinął wszystkie umiejętnosci do 8 stopnia (żeby zdobyć stypendium) i poszedł na studia. Skończył oczywiście z najwyższym wyróżnieniem i wszystkimi rozwiniętymi umiejętnościami.
Mortiemu było smutno samemu, kupił psa Mruczka i założył biznes żeby powiększać majątek. Sprzedaje lodówki i kuchenki gazowe. Aby nie czuł się samotny wprowadziła się do niego córka z mężem i kotem. Mieszkali sobie razem. Alex wrócił ze studiów i zaczął się rozglądać za drugą połówką jednak żadna mieszkanka Miłowa nie dorównywała mu poziomiem IQ. Znalazł prace i w ciągu 7 dni awansował na Generała.
Zaraz po tym na studia wybrali się Andżelika i Lilianna Przyjemniaczek oraz najstarszy z Biedaków (chyba Damian).. Mylę troche te dwie bliźniaczki ale ta "mroczna" (chyba Lilianna) studiowała matematykę i zakochała się (ze wzajemnościa) w Damianie - studencie literatury. Andżelika wybrała aktorstwo.
Po powrocie ze studiów Aleksander zaprosił do domu Liliannę która przyszła z siostrą. Aleksander był nią zainteresowany ponieważ są całkowitymi przeciwieństwami -ona czuła, on poważny blebleble. Po paru randkach w odnowionej "Kostce cukru" Andżelika wprowadziła się do Ćwirów i została narzeczoną Alexa.
W tym czasie Mortimier umarł, zostawiając biznes Alexowi.
Tobi i Kasia zostali rodzicami..
Wszyscy są zachwyceni małym Mortimierem Lotnikiem...
__________________
Pozdrawiam, Zygzak


Ostatnio edytowane przez Zygzak : 19.08.2012 - 21:30
Zygzak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2012, 21:29   #635
tisi
 
Avatar tisi
 
Zarejestrowany: 29.12.2010
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W Miłowie u mnie dużo się dzieje! Postanowiłam zrobić miasto wampirów

Ćwir: Kasandra rzuciła Dona, ma teraz chrapke na Marzyciela. Mortimer znów stał się dorosłym i ożenił się z Diną. Wyżej wymieni są wampirami. A ten mały (jak mu tam było?) jest nastolatkiem.

Kaliente: Dina się wyprowadziła, a Nina znalazła współdomownika- Colina. Aktualnie posiada bliźniaki: Geralda i Emanuelle (bobasy). Oczywiście już mężatka

Lotario: Don wezwał Cygańską Swatkę do znalezienia nowej kochanki. Wybrana została hrabina, której imienia nie pamiętam. Od tego rozpoczął się wampiryzm w Miłowie. Don ukąsił inne swe partnerki. Aktualnie jest z hrabiną na poważnie.

Przyjemniaczek: Kasia wprowadza się i zostaje oficjalną partnerką Daniela. Marysia przenosi się na piętro. Lilianna kłóci się z wszystkimi domownikami. Po pewnym czasie Kaśka rodzi dziecko, którego ojcem jest Mroczny Kosiarz. Dała mu na imię Croatan. Młody szybko dojrzewa i zakochuje się w Liliannie. Gdy zauważa, że Andżelika wyżywa się na Lili (sama Lilianna stała się poważna) zabija ją (w sposób hm... simowski. Andzia umiera z przerażenia). Następnie idzie Marysia, bo kłóciła się z jego matką (śmierć ze starości), dalej sama Kasia, gdyż kłóciła się z Lilianną (utopiona), na końcu Daniel-uderzył córkę (spadła satelita). Gdy zostają sami dorastają i biorą ślub. W końcu rodzi się pierwszy syn- Croatan. Następnie Lilianna zachodzi w ciążę (2 razy) z Mrocznym Kosiarzem. Imiona dzieci: Croatan (chłopcy). Czwartym synem jest Petrie, kosmita. Jedyna córka to Maite. Ojcem jest Dżin. W swoisty sposób założyli oni kult Croatana, znanego jako Mroczny Kosiarz.

Wiem, że losy rodziny Przyjemniaczek są makabryczne :/ Oczywiście te simy ginęły w sposób normalny, jedynie ja dopowiadałam sobie własne pomysły
tisi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2012, 14:19   #636
Add.
 
Avatar Add.
 
Zarejestrowany: 28.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ohh, u mnie to dopiero szał... Jan Hak zdradził Esmeraldę z Kaśką Langerak, zapładniając przy tym obie simki Akurat w tym momencie, kiedy Esmeralda przyłapała go na zdradzie, Kasia zaczęła rodzić ( dodałam ją do rodziny), a za sekundkę rodzić zaczęła także Esmeralda o.O W tym momencie mam Kaśkę, Esmeraldę, trzy niemowlaki bo Esmeralda urodziła bliźniaki i nastoletnią Lucynę :p Innych rodzin nie tykałam, bo raczej nie pałam sympatią do maxisowych familii
Add. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2012, 15:59   #637
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie w Miłowie bo tam obecnie gram po reinstalce simów niestety teraz zrobiłam odrobinę inaczej niż poprzednio.
Do Diny i Niny wprowadziłam swojego sima wraz z psem . Dina wyszła za Mortiego a Ninie zmieniłam aspirację na rodzinna i jest obecnie narzeczoną mojego sima. Dina urodziła syna Mortiemu a Nina obecnie będzie dopiero w 1 ciąży za to Dina będzie już w 2 ciąży. Mortimera odmłodziłam do początku grupy wiekowej Emeryt zmieniłam mu aspiracje na rodzinną . Obecnie pragnie mieć 10 dzieci i że 6 dzieci bierze ślub .
Kasandra jest żoną Dona i dopiero za 3 razem zaszła w ciążę.
Nina wraz z moim simem przeprowadzili się, do innego domu i Nina jest w ciąży tak, samo jak i jej siostra Dina.
No i na razie to tyle .
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2012, 17:41   #638
Estella Sanchez
 
Avatar Estella Sanchez
 
Zarejestrowany: 07.09.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Po reinstalce zrobiłam w Miłowie prawdziwą rewolucję.

Kasandra zerwała z Donem i związała się z Darkiem, mają bliźnięta - dwóch chłopców, którzy chodzą już do szkoły. Szczepan pojechał na studia i nie wrócił.

Mortimer ożenił się z Diną, żyje im się dobrze, Dina chyba go naprawdę kocha, choć jest od niego połowę młodsza.

Nina zaszła w ciąże z Donem, urodziła mu syna. Wychowuje go sama, Don nadal mieszka sam.

U Balbiny nic nie zmieniałam, mieszka z synami w slumsach. Ale bardzo mi się podoba z buzi, może znajdę jej jakiegoś miłego pana na starość, bo Balbinka ma już swoje lata, jest już babcią.

U Przyjemniaków najwięcej zmian. Liliana wyjechała na studia ze Szczepanem, ale Andżelika nie mogła bo była w ciąży z Damianem. Damian nadal był kryminalista i niekoniecznie podobał się Danielowi. Kiedy Andżelika zaszła w drugą ciąże, Daniel ustąpił i pozwolił młodym wziąć ślub.
Zresztą, było mu już wszystko jedno bo miał poważne kłopoty. Marysia i Kasia urodziły mu dzieci niemal równocześnie. Marysia córkę a Kasia syna.

Marysia wpadła w szał i kazała mu się wynosić. Daniel zamieszkał z Kasią i synkiem. Kasia urodziła jeszcze córeczki bliźniaczki i kolejnego synka. Kiedy synek był jeszcze maleńki, daniel umarł i zostawił Kasię z czwórką dzieci i bez pracy.

Jeszcze będę im mieszać w życiu
Estella Sanchez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2012, 18:22   #639
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja połączyłam rodzinę Marzyciel i Biedak tak, samo Próchno i Przyjemniaczek. Liliana i Szczepan poszli na studia i się zaręczyli . Andżelika i Damian też poszli na studia ale na razie nimi nie gram. Dina urodziła Mortimerowi bliźniaki chłopca i dziewczynkę . A jej pierwszy syn stał się, małym dzieckiem. Kasandrę i Dona wraz z Aleksandrem i nagrobkami przeniosłam do innego domu który sama wybudowałam dla nich. Aleksander znalazł sobie dziewczynę i wysłałam go na studia. Kasandra urodziła bliźniaki 2 dziewczynki.
Aleksander zanim poszedł na studia kupił swojej siostrze i jej mężowi dwa psy Nikite i Czarka.
No i to tyle na razie.
Pomału wezmę i rozwinę historię tych rodzin.

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 31.12.2012 - 23:18
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2013, 15:16   #640
behindenemylines
 
Avatar behindenemylines
 
Zarejestrowany: 05.01.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja zazwyczaj nie gram rodzinami Maxisa, ale czasem gdy nie mam co robić ze swoimi własnymi to pokuszę się o zmienienie czegoś. Na przykład rodzina Biedak już nie jest taka biedna... Starałam się, żeby Balbinie szedł awans za awansem i kupiłam im nowy dom, a Damian przestał się buntować i pomaga mamie w wychowaniu Błażeja. Za to rzucił Andżelikę i pokochał jej siostrę, Lilianę. Dziewczyny są skłócone, tak samo jak ich rodzice.
Kasandra Ćwir wyszła za Dona, który zakochał się w niej po uszy po małej zmianie. Ninę i Dinę wyprowadziłam i nimi nie gram . Poza tym wprowadziłam kilka moich rodzinek i zamierzam trochę namieszać.
Innych miast nawet się nie tykam. Wystarczy mi Miłowo i moje własne miasto.
__________________
i know you've never loved
the crinkles by your eyes when you smile
you've never loved
your stomach or your thighs
the dimples in your back at the bottom of you spine
but i'll love them endlessly
behindenemylines jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023