Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2016, 20:26   #11
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,946
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Powiem tak: O KURDE <3 Jesteś niesamowita. Obie wersje statku mi się podobają, ale zamek to mistrzostwo świata! Stworzyć taki klimat w jedynce, woooooooow. Nie mogę się napatrzeć :3
__________________

Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2016, 20:39   #12
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Dżizas, nie nadążam z komentowaniem D:
Ale to dobrze bo zamek jest przepiękny Cudowna zieleń i staw (który wygląda bardzo naturalnie! ). A ten korzytarzyk z widokiem to zdecydowanie mój ulubiony fragment całej parceli, sam bym chętnie sobie tam posiedział
Ja nawet nie przepadam za średniowieczem i w ogóle takimi stylizowanymi rzeczami w simach, zawsze trzymam się współczesności, ale to jest świetne
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2016, 23:48   #13
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Zabrakło mi słów, żeby to opisać.
Nie dość, że jedynka ♡♡♡♡♡♡, aż chcę grać w jedynkę ♡♡♡♡ to jeszcze wszystko to jest po prostu piękne ♡♡♡♡
Ogród taki mega, zamek klimatyczy, piękne odwzorowanie średniowiecza.
Ale najważniejsze, że budujesz w jedynce, że na sam jej widok się uśmiecham.
Reszta budowli też piękna!
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2016, 13:31   #14
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

asdfsdfasdfdasfs, to jest genialne Teraz wchodzę na forum po kilka razy dziennie żeby zobaczyć czy nie wstawiłaś czegoś nowego aż się zachciało zainstalować znowu jedynkę
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2016, 19:34   #15
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Jak Ci się udało tak szybko zrobić taki świetny zamek? Efekt jest naprawdę super! Wnętrze budynku równie ładne, co widok z zewnątrz.
Aż nie mogę się doczekać, co dalej wymyślisz.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2016, 19:46   #16
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 215
Reputacja: 54
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Mam magisterkę do napisania, to dlatego

niestety, teraz trzeba trochę poczekać, bo zaczęła się sesja poprawkowa...

Ale za takie pochwały muszę się Wam odwdzięczyć chociaż w minimalnym stopniu (szczególnie jak sobie przypomnę rok 2004 i pierwszy wrzucony na forum domek - pochwałę dostałam tylko od Justy i to chyba tylko i wyłącznie z wyrachowania).
Więc porcja zdjęć gratis dla Was


Zrobiłam własny recolor łóżka, do tego zmieniłam zasłonki i prysznic (ten działa).


Goście są ułomni i robili pod siebie mimo publicznej latryny w wieży... więc przeniosłam ją na zewnątrz (może wreszcie pójdą po rozum do głowy).


Wspomniany wcześniej poszerzony most.


Nad latryną.


Akredytacja umieszczona prawidłowo i przeniesiona szafa.

Następny problem z parcelą jest taki, że działa dobrze do momentu przybycia innych turystów. Wtedy zaczyna niesamowicie zamulać podejrzewam, że to wina gęstej, zielonej trawy - jej nadmiar nigdy dobrze nie robił płynności gry, więc będę musiała mocno ograniczyć jej ilość (a szkoda, bo ją lubię)

I jeszcze jeden bonus dla Was zostajemy w temacie średniowiecza - jak myślicie, co powstaje teraz?
__________________
Ściemniam

Ostatnio edytowane przez Paździoch Menda Złośliwa : 22.02.2016 - 20:20
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2016, 19:32   #17
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Nie wiem, czym będzie ten nowy twór, ale podoba mi się. Nie lubię średniowiecznych klimatów, ale tutaj jakoś sympatycznie to wszystko wygląda.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2016, 19:46   #18
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Nie mogę uwierzyć własnym oczom (może czas je wymienić xD ?),że takie cuda można zbudować w Jedynce !
Aż muszę skomentować-epickie jest te zamczysko,woooooow,a ogród to rodem z jakiejś bajki,fantastyczne
Podziel się talentem....
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2016, 16:41   #19
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 215
Reputacja: 54
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Diana - Ja z kolei nie lubię wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych taka moja pokręcona estetyka, miejscami przejawia się wręcz w postaci horror vacui!

Nina14! - można wiele zrobić w jedynce, acz tutaj 90% to dodatki z internetu bez nich nie byłoby już tak ciekawie. To również nie talent, a latami wypracowana estetyka i wnikliwa obserwacja. Jak stawiałam pierwsze domy w The Sims 1 to mimo tych samych dodatków przypominały one mało ciekawe kloce.

! NOWA PARCELA PONIŻEJ !
Parcela wakacyjna naprawiona! Winnym okazał się być most, który przestał działać jako most (z powodów jedynie sobie znanym), przez co zarówno moje simy jak i turyści nie mogli się dostać na teren za jeziorem i gra ogólnie wariowała. Obecnie wszystko jest naprawione i parcela wakacyjna w pełni działa prawidłowo, więc pomęczę was jeszcze garstką zdjęć z niej.


Specjalnie dla Was parcelę wakacyjną ponownie testuje Jarogniewa Staw. Zieleń została przywrócona, a nawet uzupełniona o nowe okazy. Most zniknął, a zamiast niego pojawiła się kamienna dróżka, delikatnie porośnięta trawą na brzegach.


Za błędy w działaniu podejrzewałam zjeżdżalnię dla dzieci, więc została usunięta. Ostatecznie to nie ze zjeżdżalnią był problem, ale w ten sposób mogłam lepiej zagospodarować ten teren - koniki dla najmłodszych, ognisko ogólnodostępne i grill. Wszystko działa, turyści nader chętnie korzystają.


Wieczorową porą można się pokusić o opowiadanie historii o duchach. Jarogniewa zna ich całkiem sporo i to z doświadczenia - skutecznie ukrywa swoją tożsamość, jako wiedźmy.


A jeśli się ktoś nadmiernie objadł strachu, to może dołączyć do śpiewania przy ognisku.


Czas na nową parcelę!

Już wiecie gdzie się znajduje? To otoczenie showbiznesu simowie ze średniowiecza mogą teraz doceniać sztukę teatralną, jak również próbować swoich sił. Ze względu na charakter parceli pierwszym warunkiem było: "ma działać". Tym razem dla was parcelę będzie testował Pierwszy Rycerz - sir Henryk.


Pozbawiona gęstej zieleni, którą (niesłusznie) obwiniałam za błędy w grze. Nie jest to tak imponujące zamczysko jak te wakacyjne, ale spełnia zupełnie inną rolę. Tutaj simowie przyjeżdżają dla rozrywki i relaksu, więc niepotrzebne im kwatery noclegowe i inne atrakcje tego typu.


Estetyka fontanny jest tutaj nieprzypadkowa, ale o tym później


Zacznijmy od największej części.


Z wizytą u króla! Tutaj wstęp mają nieliczni simowie, którzy są naprawdę zasłużeni dla swego królestwa (w różnych dziedzinach).


Król istotnie ma jakieś plany wobec sir Henryka


Mianowicie król bardzo chętnie ogląda pojedynki!


sir Henryk zna się na tym. Jednak, aby było sprawiedliwie, król poprosił go o zdjęcie uzbrojenia.


W sali obok leży ciężko chory kuzyn króla. Czuwa nad nim miejscowy medyk (dość ekscentryczna postać).
"Królu! Nic nie mówiłeś, że szanownemu kuzynowi się aż tak pogorszyło!"


W kącie medyk prowadzi badania, acz chętnie dzieli się nimi z innymi simami, jak również swoim księgozbiorem.


Pamiętacie jeszcze fontannę? To dobrze. W roku którymśtam, pewni przybysze ze wschodu przybyli do tej krainy, celem jej zajęcia, jednak dostali solidny łomot (również od sir Henryka). Wtrąceni do więzień zostali zmuszeni do ciężkiej pracy, której owocem jest łaźnia publiczna w stylu bliskowschodnim.


Jeden wielki wypoczynek. Król jest łaskaw i przekazał łaźnię do użytku publicznego - za niewielką ilość złota dowolny sim, niezależnie od swej klasy, może korzystać z obecnych tutaj dobrodziejstw.


Sir Henryku! To obsceniczne!


W razie potrzeby - jest i toaleta.


Rozmaite mazidła i wonności ze wschodu pozwalają simom w pełni się zrelaksować. To również doskonały sposób na zadbanie o swą urodę i witalność.


(cholerne głośniki...)
Niewielki punkt gastronomiczny. Jest gdzie zjeść, wypić i wygłosić mowę publiczną. sir Henryk potrafi porwać ludzi za sobą!


Zieleni tak bardzo brak... ale, chwileczkę! Nad salą królewską znajduje się piętro! Cóż skrywa?


To tylko balkon


Nie mogąc znieść dłużej braku bujnej zieleni wokół zamku, ostatecznie została wprowadzona. Parcela nadal działa prawidłowo.


Zaiste.

Miejsce na sugestię odnośnie następnej parceli.
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2016, 18:20   #20
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Zamek nadal piękny
Podziwiam Cię za ten recolor łóżka, to chyba jedne z gorszych rzeczy do recolorowania w jedynce (podobnie jak szafy na ubrania, kiedyś zrobiłem jedną i przysiągłem sobie nigdy więcej ), bo nie dość, że mają 6 kratek (razy 4 możliwe widoki) to jeszcze trzeba zrobić wersję niepościeloną i wszystkie animacje, zresztą pewnie sama dobrze wiesz Przyczepiłbym się tylko do tych koników dla dzieci, nie są do końca średniowieczne
Pochwalę się, że prawie zgadłem co budujesz po tej sugestii Najpierw myślałem, że to ta tawerna, o której wspominałaś, ale potem skojarzyłem połączenie tych schodów ze stołem
Druga parcela już trochę mniej mi się podoba. Przede wszystkim nie gra mi tutaj coś z bryłą. Parterowe budynki jakoś mi nie pasują do zamkowego stylu. A w łaźni zmieniłbym podłogę i pokrycie ściany na jakieś drobne, bardziej "arabskie" kafelki. Ale pomysł sam w sobie świetny No i wersja z trawką o wiele ładniej się prezentuje
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023