Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.05.2005, 20:38   #101
ignis
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Ballada o rodzinach gotowych;)

Mam zainstalowane po angielsku, więc mogę przekręcac imiona

Najczęściej gram w Miłowie:
Kaliente- Nina wyszła za mojego cudownego sima, o uroczym nazwisku Grzyb. Przefarbowała się na blond. Ma z dwóch chłopców, a trzecie dziecko w drodze.
Dina nie żyje ;( :1smutny: Zaraziła się zapaleniem płuc, czy czymś tam od Mortimera, kiedy się z nim gorąco całowała :* ;D Wychodziłam chyba ze cztery razy bez zapisywania, ale jak potem wracałam, to zaraz mi zdychała.
Ćwir- Don rzuciła Kasandrę na rzecz pewnej zgrabnej blondynki o długich nogach KAsandra była już z nim w ciąży i w ramach odwetu poślubiła Marzyciela. Potem już nimi nie grałam.
Przyjemniak- Marysia(??) taż nie żyje :whistle: Utopiła się na innej parceli, bo nie zauwazyłam, że nie ma drabinki. (Włśnie wyżywałam się na simie, który zdradził swoją żonę bez mojej wiedzy i pozwolenia ) Sprzątaczka jest w ciąży z tym facetem i z nimi mieszka. Ten facet (pozwólcie, że zostanie anonimowy, bo moja pamięć szwankuje :\ ) nienawidzi Liliany(??)
Ta rodzinka z Balbiną (Biedak??)- Balbinką zabiłam, bo chciałam, żeby ....(nastolatek, po angielsku Dustin) zajął się swoimi młodszymi braćmi, teraz jest już dużym chłopcem i ma dziewczynę z aspiracją romansami ;((poprawka: już z nią nie jest, bo przeprowadziła się do mojego kochanego sima i mieszka z nim w śliczny,m domku "Mały Eden", który opublikowałam na forum), jego młdszy brat, ten blondasek, co na początku był malutki właśnie skończył studia :smarta: i wrócił do braci. Najmłodszy ma na imię Lucas i jest teraz nastolatkiem

Dobra, chyba nie napisze o reszcie miast, bo to trochę potrwa, a i tak pewnie nikogo to nie interesuje ;( , ale jeśli tak, to możecie poprosić

Podziwiam ludzi, którzy to przeczytali

Ostatnio edytowane przez ignis : 12.06.2005 - 22:43
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.05.2005, 06:22   #102
Issa
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Ponieważ ostatnio musiałam grę odinstalować- bawię się od nowa. Narazie tylko w Miłowie. I w ogóle-dopiero zaczynam. Ale już się sporo wydarzyło, to opowiem, a z czasem będę uzupełniać.

Biedak
Balbina robi polityczną karierę. Powoli wychodzi z kłopotów finansowych. Wcześniej, zdesperowana, wyszła za ciemnoskórego dyrektora szkoły, który ostatnio zaginął. Nie ma go w domu. Może obowiązków się przestraszył?

Damian Biedak jest już dorosły, nadal pracuje jako przestępca. Ponieważ jego ukochana Andżelika jeszcze nie dojrzała- miał romans z Niną Kaliente. Ale poczeka na Andżelikę Przyjemniaczek. Bara-bara w miejscu publicznym z Niną było zaledwie epizodem.

Błażej Biedak to nastolatek, bardzo madry i elegancki, myśli o karierze naukowej i nie w głowie mu dziewczyny.

Kuba Biedak jest jeszcze dzieckiem. Uczy się pilnie, ale jego losy wciąż są dla mnie zagadką.

Kaliente
Nina romansuje, rozkochała w sobie Lotario, Damiana Biedaka i Joe Samochodzika. Ponadto pracuje w armii. Nieostrożne bara-bara w dużej wannie z Donem sprawiło, że aktualnie jest w ciąży. Nie chce jednak być z Donem, bo mu nie ufa, a ponadto nie chce sprawiać bólu siostrze, zakochanej w Donie. Ze starchu zaręczyła się z Joe, prawdopodobnie zaproponuje mu wspólne mieszkanie, ale nie wiem, czy za niego wyjdzie.

Dina jest narazie pielęgniarką. I w rozterce- nie wie, czy wyjść za Mortimera czy za Lotario.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2005, 13:53   #103
Sushi007
Guest
 
Postów: n/a
Cool

A u mnie calkowicie pomienszałam tą dine(czy diane) ożenilam z moja rodziną jej siostre ozeniłam z tym donem. Przyjemniakom rozwalilam rodzine bo kiedy jego żona przyjechala oni w tym czasie się xcalowali. No tylko tyle zrobilam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2005, 20:49   #104
Patryczek
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Przyjemniakowie
Siostry wyjechały na studia a po dłuuuuuugim romansie Daniela z Marysią, Marysia zaszła znowu w ciążę (Jeszcze nie wiadomo co, a ma tylko 6 dni do emeryta xP ).

Ćwir
Kasandra ożeniła się z Donem, po nocy poślubnej zaszła w ciążę, lecz zakochała się w innym chłopie (Ja go stworzyłem) i się do niego wprowadziła, ale po przeprowadzce ciąża zniknęła , więc Kasandra zerwała potem z Donem, wyszła za mojego Sima i w czasie nocy poślubnej kolejny dzieciak i urodziła... W czasie drugi raz zaszła, lecz moj sim zakochal sie w Biedakowej i przeprowadzil sie do niej wiec Kasandra zostala sama z dziecmi, przeprowadzila sie gdzie indziej i coś sie zepsulo z drugim dzieckiem wiec go wykasowalem kodem MoveObjects on/off i obecnie wychowuje jedno dziecko i pracuje jako szalona naukowiec ale znowu zaczyna inną kariere (startuje na burmistrza), a jej dziecko chodzi jush do podstawowki. Mortimer nieżyje, wiec Aleksander (kujon) po nastolatku wykorkował na studia i coś sie z nim zepsuło :1smutny:

Biedak
Damian poszedl na studia, balbina urodzila synka (Rafała) i wychowywała Błażeja i Rafała i moj sim sie do niej wprowadził i znowu jest w 4 ciazy ...

Kaliente
Dina, Nina i DOn mieszkają w trójkę w jednym domu, don chce sie ozenic z Nina, bo ponocy BARA-BARa, ehm... Chyba wiecie... Zaszła w ciąże, a Dina nadal probuje zdobyc awanse....

W innych miasteczkach malo gralem wiec nie ma co opisywac....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2005, 21:10   #105
samba
Guest
 
Postów: n/a
Grin

<b>Miłowo:</b>
Więc tak rodzina Hak zamieszkała z rodziną Biedak. Synek Balbiny gdy stał sie dzieckiem wyprowadził się z Janem. Esmeralda urodziła Janeni. Pare godzin później Balbina (była w ciązy) ginie w ogniu. Daniel (chyba) dostaje stypendium dla sierot. Lucyny stanie się nastolatką. Wszyscy wyprowadzili się do Ćwirów gdzie Kasandra bieże slub z Donem. Zachodzi w ciąże i wyprowadza się z aleksandrem do Dana. Ginie Esmeralda ( w ogniu). Mortimer berze slub z Dina Adoptują dziecko. Mortimer wyprowadza się z dziecmi do jej siosty, a potem wraca z ajmłodszym synem Balbiny i Janiną. Jan ginie w ogniu u Nina. Janina i Danielem zamieszkują u NIny. Po paru dniach daniel wyjeżdza na studia, a adoptuje dwóch chłopców (okres raczkowania). Janina poszła na studia. Janina i zaręczają sie i spędzają noc ze sobą. KONIEC (narazie nic więcej sie nie wydażyło)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2005, 09:05   #106
Megga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwir: Kasandra zerwała z Donem, a Mortimer żyje spokojnie z Bellą.
Dziwak: Paskal ma córkę kosmitkę, która właśnie wróciła ze studiów wraz z narzeczonym.
Biedak: Balbina ma nowego męża, są dosyć bogaci
Nie gram Lotario ani Kaliente, bo brzydzę się takimi simami, którzy mają dużo kochanków. Moja ulubiona aspiracja to założenie rodziny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2005, 15:05   #107
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Don zerwał zaręczyny z Kasandrą i ożenił się z Niną Kaliente..Nina jest w ciąży ....Kasandra wyszła za mąż za Dariusza Marzyciela i urodziła mu córke Gracje..adoptowali też córke Victorie a Szczepanowi zmieniłam imię na Szymon..no więc Szymon zakochał się w swojej koleżance z klasy Zosi (jakiejś tam) no i Dina wyszła za samotnego ojca Conrada Brunstona i wychowuje jego córkę Lucy...i w ciąży jest i planuje jeszcze żeby Damian Biedak znalazł sobie jakąś fajną dziewczynę

Ostatnio edytowane przez Nugate : 14.06.2005 - 15:30
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2005, 15:32   #108
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Telenowela w Miłowie:

Zacznę od Dona Latario (Lotario?). Poślubił Kasandre i Zrobił jej dwóch chłopców (bliźniaków). Jak się okazało że Kasandra jest z nimi wciąży to Don się wyprowadził. Kasandra urodziła chłopców i sama ich wychowała. Dan mieszkał w małej chatynce. Zrobił dziecko Kasi (pokojówce), Dinie i Ninie. Gdy chłopcy byłi nastolatkami Don wprowadził się do Kasandry i zrobił jej trzecie dziecko - córkę Małgosię (poprzedni chłopcy to Michał i Maciek). Gdy urodziła się córka Niny (Alex) Don wyprowadził się do sióstr Kaliente. Don zaręczył się z Niną, a Dina urodziła też córeczkę Nicol.

Kasandra wyszła za mąż za Dariusza Marzyciela. Ma z nim jeszcze jedną córkeczkę Eweline. Szczepan urósł i wyprowadził się z domu. Ożenił się z Lilianną Przyjemniaczek i mają synka Bruna.

Mortimer (eee... chyba) Ćwir ożenił się z Diną i ma z nią 3 dzieci. Bliźniaki to Kornelia i Wiktor i jeszcze malutki Szymon. Przywołałam Bellę i Dina wyprowadziła się - bez dzieci. Mortimer mieszka z Bellą, Nicol, Kornelią, Wiktorem i Szymonem. Aleksander wyprowadził się i ożenił.

Marysia Przyjemniaczek rozstała się z Danielem. Zaadoptowała dziecko (Joanne), która urosła i wyszła za Aleksandra Ćwira. Mieszkają w domu Marysi (razem z nią). Joanna jest wciąży. Lilianna jak już pisałam jest ze Szczepanem. Andżelika wyszła za Damiana Biedaka i ma z nim 3 córki (w tym bliźniaczki). Najstarsza to Kinga, bliźniaczki to Karolina i Michalina.

Karolina Próchno nie żyje. Przed śmiercią zdążyła zaadoptować i wychować do pewnego wieku ich córkę (imienia teraz nie pamiętam). Honoriusz ma dwie (czy trzy) kochanki i kochanka .

Rodzina Hak się rozpadła. Jan mieszka z Lucynką, a Esmeralda wyprowadziłą się do swojego kochanka. Esmeralda jest w ciąży z Janem (to było zanim się rozstali).

Daniel Przyjemniaczek ożenił się z Kasią (pokojówką). Kasia urodziła chłopca któremy dała imię po ojcu - Don. Z Danielem na syna Dawida i córkę Dagmarę.

Balbinie Biedak odebrano Błażeja i Denisa (to to dziecko które nosiła na początku gry). Zaręczyła się ona z dyrektorem szkół prywatnych (imienia nie pamiętam, a nazwisko to Zupka), ktory zaadoptował jej synów. Balbina zerwała z tym dyrektorem kiedy ujrzała go w łóżku z Honoriuszem Próchno. Balbina była w ciąży ze zwoim eks, urodziła dziewczynkę i dałą jej na imię Beata. Błażej urósł i zaręczył się z Nicol Kaliente.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2005, 17:48   #109
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dina Kaliente urodziła bliźniaki!!!! Chłopca-Xawiera i Dziewczynke-Julie =D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 00:01   #110
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jusia:)
Dina Kaliente urodziła bliźniaki!!!! Chłopca-Xawiera i Dziewczynke-Julie =D
No patrz u mnie też - Don został szczęśliwym tatusiem bliźniąt - Darii i Daniela.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 8 (0 użytkownik(ów) i 8 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023