Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.09.2005, 17:46   #151
Agita
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Ja z rodzin maxsisa aktualnie gram rodziną
Przyjemniaczków
A więc to było tak:
Daniel stracił pracę po czym dostał chwilowego świra, później "rozwiódł" się z Marysią i ożenił ze sprzątaczką.
Marysia w akcie desperacji utopiła się w basenie (choć podejrzewam, że bardziej wiarygodnym powodem był brak drabinki w owym basenie)
Andżelikę opóściła się w nauce i jechała na samych trójach, po czym porwało ją ufo i jeszcze nie oddało (szczeże mówiąc to nie wiedziałam, że nastolatkę może porwać ufo )
A Lilianna (czy to możliwe, że jej nie ukatrupiłam??) nagle stała się "grzeczną dziewczynką" (wracała wcześnie do domu ), dostawała piątki i nagle wszyscy ją polubili...

Wiem jestem okropna

Ostatnio edytowane przez Agita : 05.09.2005 - 17:49
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.09.2005, 17:53   #152
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, ja też nie wiedziałam, że nastolatkę może porwać ufo . Muszę spróbować z Merkucjem Montek muahaha (nie no, zachowuję się teraz jak taki jeden dupek z mojej klasy). A ciekawe czy jeśli porwie nastolata, to ten może być w ciąży? No wiecie, tak jak jeden z braci Dziwaków jest w ciąży z Ufo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2005, 17:51   #153
kisia
Guest
 
Postów: n/a
Wink Moje zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No wiec tak
Milowo:
Don-jak zaczelam nim grac jakis czas temu zaprosilam Nine i ona go odrzucila i to samo Dina i on sie załama i przyszedl doktor i teraz ma nieudany podry i juz nim nie gram
Kaliente
Nina jest obecnie dyrektorka i ma meza mojego simsa Czarka i maja corke Maline ktora jest dzieckiem.A Dina jest samotna matka ktora wychowuje dziecko meza swojej siostry ma syna Damiana ktory jest dzieckiem,ale chyab sie wyprowadzi.
Biedak
Ta baka urodzila syna Henryka jest obecnie malym dzieckiem Damian jest dorosly i sie wyprowadzi a jego mlodszy brat jest nastolatniek pogon za kasa Damian pracuje ma zone moja simke Gabi i maja synka Darka nastolatek i corke Sanie niemowle
Marzyciel
Dariusz najpierw poznal moja simke Karoline sie z nia ozenil i ma z nia corke Marte a potem wprowadzil sie do Kasandry(nowy dom) i maja blizniaki Roze i Oskara i zyja razem bez slubu.A Szczepan mieszka sam w domu.
Cwir
Kasandra sie wyrpowadzila. A jej ojciec zabawia sie ze sprzataczka a barciszek jest nastolatkiem na 6
Dziwowo
Ci bracia 3 nie pamietam jak sie wabia
Nic sie nie zmienilo procz tego ze temu w okularach urodzil sie kosmita Snikers
Widmo
Starsza zyje jeszcze i siedzi ciagle na cmetnarzu a mlodsza spotyka sie z jakis chlopakiem i jest very happy
Kowal
Jasiek ma obecnie 4 dzieci blizniaki rzy 2 jedne miszkaj z mama a drugie z nim i z dziadkai ktorzy sie ciesza ze maja wnuki a reszta rodziny bez zmian
Werona nic u sie nie zmienilo pozdro :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2006, 21:12   #154
Saxin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odświeże ten temat.
Ja od niedawna mam simy znowu na kompie więc wielkich zmian nie zdążyłem zrobić ale jednak coś tam jest.
No więc:
Rodzina Ćwirów (narazie tylko ona):
Po takiej jednej niewinnej nocy Kasandra i Don postarali sięo dciecko. No i się udało. W dzień urodzin Aleksandra Kasandrze urusł brzuch. Dokładnie w 5 sekund po tym jak Aleksander stał się nastolatkiem. Kasandra zerwała z Donem bo nie chciała mieć nieślubnego dziecka (pomysł by my friend). Aleksander poznał fajną laskę i już po pierwszym dniu zostali przyjaciułmi. Za niedługo (1-3 dni simowych) zaprosi ją na randkę. Kasandrze już urodził się berbeć. Jest to dziewczynka imieniem Weronika. To wszystko na tę chwilę.
Co mam zamiar zrobić:
Zeswatać Kasandre i Dariusza i zrobić aby mieli 2 dzieci (najlepiej bliźniaczki). Kasandra żuci Dariusza za to, że nie kochał dziecka Dona (pomysł by my) Kas dorzyje starości jako samotna panna mająca na wychowaniu 3 dzieci.

Przerzuciłem się na rodzinke biedak:
Damian bliski załamania nerwowego ( ) czeka aż Bałażej (obecnie dziecko) stanie się nastolatkiem. Wtedy to Damian pujdzie na studia. Balbina urodziła kolejnego syna (obecie niemowlę) imieniem Mateusz. Balbina będzie musiała iść do pracy żeby zapłacić rachunki. Po ostatnim wymknięciu się z domu i przyłapaniu przez policję stosunki Damiana z matką są makabryczne. Zle i tak nie dbam o to bo i tak za pare dni (simowych) pujdzie na studia i rozpocznie samodzielne życie (no, może z maleńkim udziałem Andżeliki )

Ostatnio edytowane przez Saxin : 05.01.2006 - 17:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2006, 16:21   #155
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehehe pisalam juz w tym temacie ale mialam reinstal windowsa i od poczatku zainstalowalam simsy ale gram tylko w miłowie wiec

Kasandra wprowadzila sie do Dona i mieli dziecko ale Don zdradzal Kasandre i ona go przyczaiła i wyprowadzila sie z corka. Szybko znalazla pocieszenie u Dariusza tymczasem on tez okazal sie draniem i zrobil jej dziecko po czym powiedzial ze to dziecko Dona i pod tym pretekstem zerwal z nia znajomosc. Kasandra wkurzona na maksa zapomniala zamknac wieczorem drzwi od domu i wkradl sie złodziej i jak przyjechal policjant to sie z nim zapoznala i po paru dnach zakochala sie w nim a on w niej Kasandra powiedziala sobie ze do trzech razy sztuka i poszla z nim do łóżka oczywiscie bez zabezpieczenia Urodzila trzecia córeczkę, a policjant zmarł śmiercia nienaturalna Teraz sie zastanawiam czy wyprowadzic jej życie na prostą czy nadal płodzic jej dzieci (Swoja drogą ciekawie nazwałam jej córki córka Dona Marysia córka Darka Basia a córka policjanta Zosia

Don flirtuje z siostrami Kaliente i ze sprzataczka. Nina jest z nim w ciaży a Dina planuje z nim byc w ciazy

Reszta ludzi nie gram

Ostatnio edytowane przez AleX : 05.01.2006 - 14:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2006, 14:03   #156
Pumcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwirowie:
Kasandra wyszła za Dona i szybciutko się wyprowadziła, bo mąż użył podstępu iż niby dom za mały czy cos w tym stylu. Tak na serio przyprowadza nowe "przyjaciółki".
Mortimer ożenił się z pewną śliczną simką po biologi i spłodził jeszcze 4 dzieci. Po pewnym czasie zmarł śmiercia naturalną. Żonka mało się przejeła i ma jeszcze nieślubne dzieci z donem i przyjemniaczkiem.

Kaliente:
Siostry się nie ożeniły ale obie mają dzieci. Dina z Mortim, a Nina z Donem. U reszty po staremu.

W Weronie:
Hermia wyszła za Merkurcja(kiedyś miałam ją z starszym synem Tytani ale dzieci były czarne więc sie Wkurzyłam, rozwaliłam to małżeństwo i teraz jest jak jest), a Julia za Romea. Tybald wyszedł za Tytanie, a Oberon szybko się pozbierał i bezceremonialne żyje z simka stworzoną przezemnie. Staruszkowie umarli.

W Dziwnowie:
Każdy z braci Dziwaków się ożenił. Okularnik z pewną blondyną, która stworzyłam, blondyn z Cecylia papużką,a ostatni nie pamiętam .
Kamasz tez się ożenił ale nie paemietam(znów) z kim. Jasiek olała studia i wyszedł za śliczną zielona córkę blondyna od dziwaków. Ofeli pozostała sama na studiach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2006, 14:50   #157
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Nie trza chyba zaznaczać, że po nocce poślubnej znowu była, ekhym, wpada i niestety urodziły się... czworaczki... Ich imiona to: Julia, Andżelika, Beata i Dawid . Na razie zaprzestałam gry tą rodziną, iż zapewne miałabym problem z wychowaniem tej czwórki dzieciaczków...
Hmm aa jak tyś to zrobila ze urodzila czworaczki
(Rozumiem że jakimś kodem tylko jakim )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2006, 16:17   #158
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie zupełnie kodem, a hackiem. Gdzieś tam znalazłam go na modthesims2.com. Gdy simka rodzi pojawia się tabelka ile chce się dzieci. Można wybrać czwóraczki, trojaczki lub to, co powinno się naturalnie urodzić. No, a bayer, moje czworaczki już dorosły i oto one:

To Julia

Dawid

To jest chyba Andżelika, ale nie jestem pewna...

A to również CHYBA Beata... Zaraz zajrzę w grę i sprawdzę
Przyznać trzeba, że dziewczyny są diabelnie podobne do Błażeja, a Dawid do simowej mnie. No i spoko.
Tak dla ciekawostki Dawida zeswatałam z córką Kasi Langerak i Daniela Przyjemniaczka, Małgosią Langerak (jak się łatwo można domyslić - nieślubne dziecko)

To właśnie Małgosia. Diabelnie podobna do Kasi... Tylko kolor włosów po tatusiu

Pierwszy pocałunek Dawida i Małgosi.

I jeszcze bonus, córka Damiana i Andżeli - Ola. Podobna do Damiana, więc marna.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 19:56   #159
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gram praktycznie cały czas Biedakami:
A więc tak, zaczynam:
Urodzone dziecko Balbiny na imie ma Bartosz. Obecnie jest nastolatkiem. Jego dziewczyną jest Zosia Mugiel (nigdy nie wiem jak ona się zwie). Tylko dziwnym trafem zawsze, gdy się wymykają z domu. Bartosza łapie policja.
Błażej teraz jest dorosłym. Ma żonkę - Nie wiem jak jej. Jest, znaczy była listonoszką. Wyprowadzili się na tę samą ulicę co miszka Balbina.
Damian. Już dawno stał się dorosłym. Ożenił się z pracownicą sklepu, tego co dostarcza do domu produkty zamówione przez telefon. Mają córeczkę, Martynkę. Będzie jeszcze więcej dzieci. Damian jest lekarzem. Mają piękny, ale dość malutki domek na przeciwko domku Balbiny.
Balbina dzień po ślubie Damiana ożeniła się z Miskiem, również dostawce sklepu spożywczego. Jest mużynem i ma spłaszczone oczy xD. Balbina była w ciąży po raz czwarty właśnie z nim. O dziwo urodziła im się córeczka. Nazwałam ją chyba Karolina. Obecnie jest dzieckiem. Misiek jest politykiem, ale na 4 poziomie. Ostatnio Balbina przyłapała go na zdradzie, a to przez przypadek :-) Ale zawsze gdy go widzi to wzdycha na jego widok (asp. romansowanie) Misiek nie jest wierny Balbinie. Acha ona jest już staruchą po urodzeniu Karoliny, się zestarz(ż?)ała. Misiek ma dwie kochanki :-) (biedna Balbina Biedak) Czekam tylko, żeby Bartosz się wyprowadził to zaadoptują jeszcze jedno dziecko i Misiek zostanie samotnym ojcem bo Balbina umrze ze starości.

Przyjemniak:
Marysia się wyprowadziła po zdradzie męża. Daniel ozenił się z Kasią Lange(coś tam). Ale nimi nie gram bo są w skrzyni rodzin. Bliźniaczki sobie żyją w domku z majątkiem rodziców. Ale nie chcą mi sie pogodzić i sobie w szkole nie radzą.

Ćwir:
Mortimer + Dina. Ale chce ich pokłócić, bo muszę się wziąć za odszukanie Belli. Ale są chorzy i wyczerpani fizycznie więc nie moge nic z nimi robie więc nioe gram.
Kasandra + Dariusz Mazyciel = ciąża i małżeństwo. Aleksander jest z nia. Szczepanowi to nie pasuje, bo musi dzielić z nim pokój. Kasandra spodziewa się dzieciątka, marzę o blizniakach ale wiem ze sie nie urodzą.

Kurde, co moge poradzic na te blizniaki. Pozniej moze jeszcze cos napisze.
A no dajcie mi jakies sposoby na śmierć naturalną.

Ostatnio edytowane przez Gruszka : 21.01.2006 - 20:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 21:07   #160
blue eyes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gruszka
Gram praktycznie cały czas Biedakami:
A więc tak, zaczynam:
Urodzone dziecko Balbiny na imie ma Bartosz. Obecnie jest nastolatkiem. Jego dziewczyną jest Zosia Mugiel (nigdy nie wiem jak ona się zwie). Tylko dziwnym trafem zawsze, gdy się wymykają z domu. Bartosza łapie policja.
Błażej teraz jest dorosłym. Ma żonkę - Nie wiem jak jej. Jest, znaczy była listonoszką. Wyprowadzili się na tę samą ulicę co miszka Balbina.
Damian. Już dawno stał się dorosłym. Ożenił się z pracownicą sklepu, tego co dostarcza do domu produkty zamówione przez telefon. Mają córeczkę, Martynkę. Będzie jeszcze więcej dzieci. Damian jest lekarzem. Mają piękny, ale dość malutki domek na przeciwko domku Balbiny.
Balbina dzień po ślubie Damiana ożeniła się z Miskiem, również dostawce sklepu spożywczego. Jest mużynem i ma spłaszczone oczy xD. Balbina była w ciąży po raz czwarty właśnie z nim. O dziwo urodziła im się córeczka. Nazwałam ją chyba Karolina. Obecnie jest dzieckiem. Misiek jest politykiem, ale na 4 poziomie. Ostatnio Balbina przyłapała go na zdradzie, a to przez przypadek :-) Ale zawsze gdy go widzi to wzdycha na jego widok (asp. romansowanie) Misiek nie jest wierny Balbinie. Acha ona jest już staruchą po urodzeniu Karoliny, się zestarz(ż?)ała. Misiek ma dwie kochanki :-) (biedna Balbina Biedak) Czekam tylko, żeby Bartosz się wyprowadził to zaadoptują jeszcze jedno dziecko i Misiek zostanie samotnym ojcem bo Balbina umrze ze starości.

Przyjemniak:
Marysia się wyprowadziła po zdradzie męża. Daniel ozenił się z Kasią Lange(coś tam). Ale nimi nie gram bo są w skrzyni rodzin. Bliźniaczki sobie żyją w domku z majątkiem rodziców. Ale nie chcą mi sie pogodzić i sobie w szkole nie radzą.

Ćwir:
Mortimer + Dina. Ale chce ich pokłócić, bo muszę się wziąć za odszukanie Belli. Ale są chorzy i wyczerpani fizycznie więc nie moge nic z nimi robie więc nioe gram.
Kasandra + Dariusz Mazyciel = ciąża i małżeństwo. Aleksander jest z nia. Szczepanowi to nie pasuje, bo musi dzielić z nim pokój. Kasandra spodziewa się dzieciątka, marzę o blizniakach ale wiem ze sie nie urodzą.

Kurde, co moge poradzic na te blizniaki. Pozniej moze jeszcze cos napisze.
A no dajcie mi jakies sposoby na śmierć naturalną.
hmm..musisz,zrec spaghetti i ciacha pomaga.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 8 (0 użytkownik(ów) i 8 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023