Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.02.2006, 17:04   #181
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Więc tak.
Gram w Dziwnowie, a oto losy rodzin (jeszcze nic oprócz nowego image Damazego nie zrobiłem, ale dobra):
1. Kamasz:
Damazy przestał być sługusem ojca. Po osiągnięciu dorosłości przeprowadził się do oddzielnego domu i narazie nie chce mieć nic wspólnego z ojcem. Zaczął nowe życie. Zmienił image. Zamienił się w randkowicza, natomiast Bartłomiej ma szczęśliwe dzieciństwo. Rupert umiera w pożarze (albo czymś innym ), a Bolesław zmył te ohydne linie z twarzy i też zmienił image, ale nadal jest generałem. W dalszej przyszłości Damazy poślubi kogośtam z rodziny Jedynacy, jeszcze nie wiem kogo. Cała rodzinka pogodziła się z Kowalami.
2. Kowal:
Zaprzyjaźnili się z moją rodziną Twer. Jasiek idzie na studia pod kierunkiem fizyki, które kończy. Zaczyna pracować jako naukowiec.
3. Widmo/Zmrok/Nie wiem które:
Pani Ofelia poślubi Damazego Kamasza, natomiast Oliwka ciągle pije napój przywracający życie i nigdy chyba nie umrze.
Nie będe grał Dziwakami. Są zbyt Dziwni.
4. Papużka:
Czy ta rodzina nie była w The Sims? Była. Więc tak. Ta kobitka będzie żyła z tym kolesiem, natomiast Nerwusa wyprowadzę i przywrócę mu normalne życie. Zakocha się w mojej simce i będą mieli dwójkę dzieci.

PS. Pogrywałem sobie jeszcze w Miłowie. Oto co zrobiłem:
1. Przyjemniak:
Ta rodzina podzieliła się na dwie. Bliźniaczki nadal się nie cierpią, ale Liliana wzięła się do nauki i aktualnie ma 4+, natomiast Andżelika ma 4. Jak wiadomo, Marysi musi się wyświetlić karta szansy związana z sortowaniem papierów. Wiem, bo sprawdzałem trzy razy, a za czwartym wziąłem "ignoruj" i zapisałem grę. Ten jej partner (nie pamiętam jak ma na imię) zaprosił Kasię, żeby z nimi zamieszkała. Zgodziła się, ale dzień później wyprowadziła się z domu i zamieszkała w oddzielnym domku blisko Lotario i Kaliente. W przyszłości nasza pani Langerak ożeni się z Donem.

Ostatnio edytowane przez Vivatte : 17.02.2006 - 07:25
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.03.2006, 18:02   #182
grek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja grałem w Miłowie mało zrobiłem
1.Kaliente
Dina orzeniła się z Mortimerem Ćwirem. Mieli dziecko Gradołke ( dziewczynka ). Jednak Mortimer poromansował z Niną, która wyszła za Dona Lotario. Nina w jednym dniu miała bara-bara z simami ( Mortimer, Don, Daniel P. i mój sim Rick ). Stało się coś okropnego Nina urodziła dzieciaka... Przyjemniaczkowi. Nina wpadła w depresję i umarła. A Dina : Po rozwodzie z Mortimerem wyszła za Przyjemniaczka. Jednak Dina nie kochała go. Wyszła za niego dla kasy. Kiedy była emerytką urodziła jeszcze jedno dziecko Balbinkę. Daniel P. ją zdradził z Balbiną Biedak. Dina została sama z 3 dzieciakami ( Gradołka, Balbinka, Dinka ). TDina powoli umiera, ale jeszcze romansuje z młodym dorosłym Andrzejem Jotczyńskim. Ale Andrzej umiera na ... grypę ! A Dina jeszcze raz wychodzi za Daniela P., który miał dość dzieciaków Balbiny, ale u Diny było gorzej. Bo zaszła w jeszcze jedną ciąże już jako stara emerytka z emeryten Danielem. I mieli 4 dzieci. To jeszcze nie koniec. Daniel P. znowu ją zdradził. Umarła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2006, 20:13   #183
wafelp
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie.
Ćwir - Kasandra wyszła za Dariusza I jest teraz w ciąży.Mortimer Poślubił dine przez około miesiac mieszkali razem .Dina zaszła w ciąże i urodziła Bellę(Na cześć Byłej żony Mortimera)Potem się rozwiedli i Dina wróciła do starego domu.
Marzyciel - Dariusz Prowadzi wspaniałe życie z Kasandrą a Szczepan rozkochuje w sobie szkolne koleżanki
Biedak - Balbina jest emerytką Wyszła za maż za jakiegos Filipa z przedmiescia.Lecz ich związek nie trwał długo .Balbina przyłapała Filipa na zdradzie z Panią Misiurką (Czy jakoś tak).Damian dorósł i Ożenił się z Julką Samuraj oraz osiągnął Szczyt Kariery Przestępcy.Wyprowadził się z żoną do kryjówki w lesie .I zrobili sobie dziecko Różę.Błażej dorósł walczy o szczyt sportowca i ożenił się z Elą z przedmieścia.Ona długo wpatrywała sie w nocne niebo i porwali ją kosmici.Teraz jest w kosmicznej ciąży.Adam (trzeie dziecko balbiny)Chce być rekinem biznesu.Aha Balbina także stała się Szaloną naukowiec i przeszła na emerytkę.
Lotario -Don ożenił się z Niną ale nie zamieszkali razem spotykają się na przedmieściu.
Kaliente - Dina pnie się na szczyt kariery lekarza a nina rozpoczyna pracę jako pracownica sztabu wyborczego.
Hak - Lucynka jest nastolatką a Jan i Esmeralda mają bliźniaki Kacpra i Jarka.
I To wszystko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2006, 17:41   #184
Scarlet_Dragon
Guest
 
Postów: n/a
Post

Ostatnio T2 mam u babci ale nie dawno byłem i grałem w Miłowo, mało zrobiłem:

Ćwir-Mortimer ożenił się z Diną i urodzili Karolinę.Don porzucił Kasandre przed ołtarzem więc ożeniła się z Dariuszem.(Przywrócona przez mnie)Bella Ćwir ma zamiar ożenić się z Donem.

Przyjemniak-Dariusz rozwiódł się z Marysią i wkrótce urodzi z Kasią dziecko.Andżelika nie została przyjęta do szkoły prywatnej.

Na razie tyle...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2006, 13:59   #185
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwir
Morti ku swej wielkiej radości został wampirem.
Kasandra wyszła za Dona i ma z nim niemowlę.
U Aleksandra bez zmian

Przyjemniaczek
Marysia i Daniel rozwiedli się. Daniel ożenił się z Kasią po metamorfozie.
Wrótce wybuchł pożar i Marysia się spaliłą. Bliżniaczki przeprowadziły się do Kasi której szczerze nie cierpią, tak jak jej dzieci. Kasia urodziła nastolatkę, Rose i bliźnięta. Teraz jest w kolejnej ciąży.
Bliźniaczki poszły na studia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2006, 21:16   #186
Baorti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miłowo:

Dina Kaliente pobrała się z Ronem Valentine(mój sim)- mieli razem jedno dziecko małego Aleksandra.Ostatecznie wylądowała sama z dzieciakiem ponieważ Ron flirtował z Kasandrą Ćwir (jaka ona ohydna )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2006, 16:26   #187
kataryna1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Więc... U mnie wygląda to tak. (gram tylko na Miłowie, z tych maxisowskich otoczeń )

Ćwir:
Mortimer ożenił się z Diną Kaliente, próbowałam "stworzyć" im dzieci, ale coś im nie wychodziło Niedługo po ślubie Morti zmarł.
Kasandra zerwała z Donem, wyszła za Dariusza Marzyciela, z którym ma córkę Bellę (imię po babci ). Dariusz umarł. Kasandra ponownie zaręczyła się z Donem, wyszła za niego. Bella jest dorosła.
Aleksander dorósł i zmarł (muchy go zjadły ).
Przyjemniak:
Marysia i Daniel doczekali emerytury i zmarli.
Andżelika dorosła i wyszła za Damiana Biedaka.
Liliana dorosła i wyszła za Szczepana Marzyciela.
Biedak:
Balbinka urodziła synka Roberta, ponownie wyszła za mąż, za podstawionego przeze mnie Pitera Soup'a Zmarli oboje.
Robert, Damian i Błażej są teraz dorośli. Pisałam już, że Damian ma żonę.
Kaliente:
Dina po śmierci Mortimera adoptowała córeczkę Bernadetę, która jest teraz nastolatką.
Nina wyprowadziła się do Dona, ale ten zostawił ją dla Kasandry. Adoptowała syna Sama.
Hak:
Jeszcze w nich nie grałam
Próchno:
Jeszcze żyją A tak poza tym nic nowego
Lotario:
To już wiecie.
Marzyciel:
Też już wiecie

Mam zamiar zrobić tak:
Bella Ćwir (córka Kasandry) wyjdzie za Roberta Biedaka.
Błażej Biedak nie wiem co zrobi. :]
Damian i Andżelika Biedakowie będą mieli dzieci.
Szczepan i Liliana Marzycielowie też.
Może pogram w Haków i wymyślę przyszłość dla Lucyny.
Uśmiercę starych Próchnów.

No i to chyba na tyle by było.

Ostatnio edytowane przez kataryna1 : 19.06.2006 - 17:04
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2006, 17:16   #188
Artek001718
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ćwir
Bez zmian

Przyjemniak
Bez zmian

Lotario
Don narobił sobie kłopotów z Alfredem Brice -mężem Balbiny Biedak

Kaliente
Dina i Nina zakochały się w nowym simie z wzajemnością - Royu Brice (synu Balbiny i Sławomira)

PróchnoŻyją, lecz bez domu

Marzyciel
Młody chłopak poszedł na studia i tyle

Biedak
Balbina wyszła za mąż za Alfreda Brice. Alfred Brice skonstruował robota sługusa-Śrubkę. Zakochał się w niej ( ). Balbina nakryła go na zdradzie i odeszła od niego, Śrubka wkurzona też odeszła od Alfreda. Alfred poprawił kontakty z Balbiną i zapłodnił Stellę Terrano- kosmitkę z Nowej Politechniki i ma z nią 2 dzieci: chłopca Mateusza i dziewczynkę Idę. Balbina urodziła syna (jej i Sławomira) Roya Brice. Ten ukończył studia i ma aktualnie 7 kochanek (w tym Dinę i Ninę oraz studentki). Damian i Błażej zostali sami w domciu (bez mamy i taty) i być może niedługo ich opieka społeczna zabierze.

Hak
W nich jeszcze nie grałem

Poza tym:
Stella-kosmitka ma 4 dzieci (wszyscy są zieloni i o czarnych oczach-nic nie przeszło po tatusiu). Zaszła tylko 2 razy w ciążę, ale 2 razy urodziła bliźniaki. Ma 3 dziewczynki i chłopca. Jedna z córek Ola już ukończyła studia i spełnia swój cel życiopwy- zostać Legendą Sportu. Reszta dzieci Stelli się ożeni i pozakładają rodziny z "normalnymi simami", by zaludnić kosmicznie Miłowo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2006, 14:12   #189
Jane
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rodzina Przyjemniaczków.
Marysia zerwała z Danielem.oboje sie wyprowadzili. Ale wprowadziła sie Kasia Langerak do sióstr która miała w brzuchu dziecko Dona Lotario. Kasia urodziła Mirona i zaadoptowała Halinke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2006, 15:38   #190
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kaliente
Dina zastała Ninę z Donem w łóżku (własnym ) i obie go rzuciły, jednak Nina zaszła w ciążę. Stało się jasne, kto jest ojcem - w końcu Nina nie cudzołożyła - ale ten drań się wszystkiego wyparł i ożenił z Langerakówną. Tak więc Dina się wyprowadziła, a ciężarna Nina poradziła sobie sama i urodziła śliczną córeczkę Klaudię - obecnie dziecko. Nawet zmodernizowały swój domek - a raczej im zmodernizowali - bo z Miłowa ma się robić przyjazne miasto, a nie zacofana szara wiocha ^^
Kaliente2
Dina poznała superprzystojnego, francusko-włoskiego sąsiada - Danye Belluci i szybko wskoczyła mu do łóżka. A jako, ze Danye jest grzecznym i moralnym facetem, to zaraz zaciągnął ją do ołtarza. Wkrótce urodził im się słodki synuś - Kubuś ^^ obecnie dziecko, a teraz mają jeszcze córkę Anię. Niemowlaka.
Lotario
Jak już wspominałam, Don ożenił się z Langerakówną. Nie wie sam, skąd się mu to wzięło, ale chyba go spiła. W każdym razie - kiedy okazało się, że w drodze mają bobasa - Don przeraził się perspektywy nocnych ryków i zmieniania pieluch, wział rozwód i się wyprowadził Biedę klepie.
Tymczasem kaśka dzielnie ciążę donosiła i urodziła synka Franka. Dawno to było, ale jeszcze niemowlak, bo mi się grac nie chciało nimi. W każdym razie, jeszcze nie zmodernizowali im chałupy, z powodu tego samego.
Biedak
Damiana wysłano grzecznie z Endżel na studia. Chyba dostał ekonomię. Za to urodzil się już trzeci synuś - Pawełek. Błażej został szczęśliwym dzieckiem w wieku szkolnym, a kiedy tylko się dowiedził, że można tatusia ożywić, zaraz mamusię do tego nakłonił ^^
Przyjemniak
Zarówno Marysia, jak i Daniel zostali mało szczęśliwą parą emerytów, w każdym razie nachalny Daniel ciąfle nawiedza Kaśkę telefonami. Endżel dostała się na studia biologiczne. Za to Lili wprowadziła się z wielkim hukiem do Szczepana, wzięła z nim ślub i jest w ciąży ^^ będa mieli dwójkę dzieci: Kaję i Kornela.
Ćwir
Rodziny Ćwir nie ma.
Marzyciel
Kasandra poślubiła Darka Marzyciela i stała się urokliwą macochą Szczepana. Aleksander stał się nastolatkiem, Szczepan dorósł, Mortimer gryzie glebę w otoczeniu Huli. Aleksandra planuję zabić, ale się dzielnie trzyma, mątwa jedna. W każdym razie Kasandra jest chyba w ciąży. No i będzie burmistrzem Miłowa.
Hak
Siedzą sobie w jakiejś urokliwej norze i wychowują nastoletnią Lucynkę.
Próchno
Zamieszkali w tej ohydnej sidingowej chacie i tam dalej egzystują.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023