Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.06.2009, 13:42   #471
annamaria93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja nie wszystkimi grałam, ale do rzeczy:
Dziwnowo:

Widmo: Oliwka umarła, Ofelia wprowadziła do siebie tego kosmitę, wzięli cichy ślub w gronie najbliższych.

Kowal: ta blondyna została emerytką, nic więcej się nie wydarzyło. Nudzi mnie Dziwnowo.

Papużka: Nerwus poznał jakąś dziewczynę i jest szczęśliwy, niedługo ślub, ten jego przybrany ojciec zapadł na dziwną chorobę podczas pracy.

Dziwak: Paskal urodził córeczkę, jest już nastolatką. Ten jego brat (brunet) zatrudnił pokojówkę i się w niej zakochał, ona teraz z nimi mieszka, ten trzeci brat ciągle patrzy przez teleskop, bo chce, by go porwało ufo, ale nic z tego mu nie wychodzi.

Samotnik: ten koleś zamieszkał w małym domku i został malarzem, poznał simkę stworzoną przeze mnie (Kayako z "Klątwy" ) i postanowił ją sportretować. Tak się nią zauroczył, że portretował ją codziennie W końcu wzięli ślub, ona wprowadziła się do niego wraz z synkiem Toshiem, urodziła mu drugie dziecko - synka.

Miłowo:

Przyjemniaczek: Daniel już w pierwszym dniu gry zdradził Marysię z pokojówką, niestety go nakryła, bo wróciła wcześniej z pracy. Zobaczyły to też obie córki i patrzyły na niego z odrazą. Andżelika wyszła za Damiana Biedaka, zamieszkali w pięknym domu, Andżelika urodziła córkę. Kiedy się zestarzeli, zaadoptowali dziecko. Liliana wyszła za tego Marzyciela, mieszkają razem z Danielem i Marysią w ich domu. Wkrótce Marysia umarła ze zgryzoty, a Daniel popadł w obłęd i niedługo później również umarł, więc młoda para miała cały dom dla siebie. Liliana urodziła dwójkę dzieci - bliźniaki - chłopca i dziewczynkę, bardzo ładne - cały tatuś

Ćwir: Mortimer zaręczył się z Diną [?] Kaliente, po czym umarł, dostała więc duży spadek. Kasandra została porzucona przed ślubnym kobiercem. Aleksy został utopiony w basenie, bo mnie denerwował.

Marzyciel: Kasandra przyszła do Darka szukać pocieszenia, ich spotkanie zakończyło się namiętnym seksem, zaręczyli się i zamieszkali razem - w domu Darka. Darek namówił Kasandrę do zmiany wizerunku na bardziej seksowny, ucharakteryzowała się więc na swoją zaginioną matkę - Bellę. Urodziła Darkowi bliźniaki, ale Darek nie zdążył ich nawet zobaczyć, bo został zabity przez piorun. Kasandra wychowywała je więc w samotności, podjęła pracę w dziedzinie polityka, więc zatrudniła opiekunkę do dzieci, ta jednak w ogóle się nimi nie zajmowała, tylko oglądała telewizję, więc zabrała mi je opieka społeczna. Kasandra popadła w obłęd, w końcu zaadoptowała 3 dzieci i jest szczęśliwa.

Biedak: Urodził się trzeci chłopaczek, tym razem szatyn, nie miał gdzie spać, to spał w łóżku z matką. Balbinka wyszła za mąż za dostawcę pizzy - rudego Rudolfa. Okazało się, że potrafi on wspaniale gotować, więc podjął pracę jako kucharz. Stali się bogaci.

Kaliente: Nina urodziła nieślubne dziecko z Donem Lotario, ten wtedy strzelił focha i już więcej jej nie odwiedził. Dina dostała, jak już pisałam spadek po Mortimerze, mieszka w jego domu i poluje na dyrektora szkoły prywatnej.

Lotario: po zerwaniu z Kasandrą odżył. Ileż w nim radości życia! Został wampirem, wieczorami dorabia sobie jako striptizer w klubie nocnym. (mam zboczone hacki)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.06.2009, 19:05   #472
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Donald Szpadel z dodatku CPR zaadoptował malutką murzynkę. Na razie tylko tyle, powoli się rozkręcam
Edit. Od dzisiaj romansuje z moją Natalią ^^
__________________
hello.

Ostatnio edytowane przez aluminium. : 22.06.2009 - 16:24
aluminium. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2009, 12:49   #473
Mermaid_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja rzadko gram rodzinkami Maxisa, ale ostatnio odkryłam, że w Jaskini Pokrzyku (dodatek OŻ) chodzi ładna kobieta i mogłaby być w przyszłości żoną mojego Sima (aktualnie nastolatka xD). Jest to Izabella Łysoń, mieszka wraz z dwójką dzieci w apartamencie. Z mężem się rozwiodła, bo się kłócili - celowo tak zrobiłam, aby znowu była wolna i aby mogła wziąć ślub z moim Simem .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 15:28   #474
Mostilia
 
Avatar Mostilia
 
Zarejestrowany: 06.06.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Biedak
Balbina Zawarbowała sie na różowoxDamian I Błażej Przynoszą szóstki A Nowe Dziecko
(O ile dobrze pamietam Pawełek)Jest jeszcze niemowlaczkiem w dzien czuwa nad nim Matka w Nocy Niania Bo Balbina zaczeła prace.
Ćwir.
Don Rzuciły Kasandre przed ołtarzem(Bidulka sie załamała)Adoptowała SLICZNE dziecko córeczke Zoe.
Aleks(Krótsza wersja Aleksander)Jest Nastolatkiem czesto rozmawia z ojcem siostrą macochą(Potem do niej dojde)I Opiekuje sie Siostrzeniczką która jest blisko pójscia do szkoły.
Mortimer Jest Szczesliwy osiąga Cel Życiowy.Bawi Sie Z Wnuczką.Wziął ślub z Diną(jej losy tez tu będą poniewaz należy do Ćwirów) Wie że jak umrze dalej będzie kochany jak jego była żona Bella
Dina-Pokochała Mortiego Przyjaźni sie z dziecmi i raz na jakis czas robi jedzenie po czym sprząta i sie uczy.
KALIENTE
Dina-patrz w góre
Nina-Zastanawia sie nad poważnym związkiem ale kto by ją chciał Zadaje sie z wampirami ma Dwa Nagrobki Na Podwórku.Marzy By miec dzidzie.
Lotario
Don-Przeprowadził Sie w booogatą dzielnice Miłowa.

Jak coś sie zmieni Editne
Mostilia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2009, 12:19   #475
Ritty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Mam nowe zapisy w grze i na razie gram tylko w Miłowie.

Biedak(Balbina+Cyprian) Balbina urodziła trzeciego syna - Kajetana. Damian poszedł na studia, a Balbina samotnie wychowywała dzieci i spotkała Cypriana Różyczkę. Szybko się w sobie zakochali i Cyprian wprowadził się do niej razem ze swoim psem Portosem. Obaj zaczęli więcej zarabiać, przeprowadzili się do większego domu. Balbina ponownie zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę Urszulę - tym razem podobną do Cypriana. Błażej i Kajtek też poszli na studia, za nimi poszła również Urszula. Aktualnie jest w drugim semestrze II roku razem z Gustawem Gazetą. Są zaręczeni. Cyprian i Balbina się zestarzeli, Portos zdechł ze starości, Cyprian jest Szalonym Naukowcem, a Balbina Superbohaterką. Czekają aż Urszula ukończy studia.
Biedak(Damian+Andżelika) Obaj ukończyli studia, zamieszkali w dawnym domu Balbiny. Damian rozpoczął karierę Badacza Natury, a Andżelika była Poszukiwaczką Przygód. Zaszła w ciążę i urodziła syna Kacpra. Damian sprowadził do domu krowokwiata. Andżelika zginęła próbując zjeść ciastko rośliny. Kacper ciągle płakał, a Damian wynajął opiekunkę. Pewnego razu będąc w pracy krowokwiat zjadł również opiekunkę, a Kacpra zabrała opieka społeczna. Damian chce go odzyskać.
Biedak(Błażej+Grażyna) Błażej na studiach poznał Marlenę Otomana. Zakochali się w sobie i zaręczyli się. Jednak pod koniec studiów Marlena zdradziła go z krową. Zdenerwowany Błażej zerwał z nią. Ta załamana szukała szczęścia u boku lamy. Dla Błażeja miejsce Marleny prędko zajęła Grażyna Gazeta. Chłopak po raz drugi oświadczył się na studiach i po ukończeniu w wyróżnieniem wzięli ślub. Domek wystylizowali na wiejski. Grażyna jest w zaawansowanej ciąży.
Biedak(Kajetan+Lucyna) Kajtek na studiach miał powodzenie u wielu dziewczyn, al w ostatnim roku spodobała mu się Lucyna Hak. Dziewczyna na studiach bardzo wypiękniała i Kajtek nie wytrzymał - oświadczył się jej. Po studiach Lucyna zaszła w ciążę i wyszła za mąż.
Przyjemniak Bliźniaczki pogodziły się i poszły razem na studia. Skończyły z wyróżnieniem i zamieszkały z ukochanymi. Daniel i Marysia żyją w zgodzie, Daniel został trenerem i zestarzał się.
Ćwir Wszyscy szykowali się na ślub Kasandry i Dona Lotario. Mortimer dodatkowo zaprosił Dinę Kaliente. Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem, ta załamała się. Mortimer oświadczył się Dinie, wzięli ślub tuż po Kasandrze i Donowi, lecz tego samego wieczora Dina zdradziła Mortimera z Donem. Wściekły staruszek natychmiast rozwiódł się z nią. Nie wiedziała ona jednak, że była w ciąży z Ćwirem. "Wesele" zakończyło się podwójną katastrofą. Dina i Kasandra wyprowadziły się. Aleksander poszedł na studia i poznał Melisę. Ukończył studia z wyróżnieniem, osiągnął cel życiowy i z Melisą zamieszkał u Mortimera. Wzięli ślub. Aleksander został burmistrzem, a Melisa wspinała się coraz wyżej w karierze paranormalnej. Dina próbowała się skontaktować z Mortimerem, bo ciężko jej było mieszkać na przedmieściu w zaawansowanej ciąży. Pogodzili się, Dina z powrotem się wprowadziła do posiadłości Ćwirów. Jednak między nią, a Mortem do niczego już nie doszło. Urodziła córkę Monikę, skradła trochę forsy i ponownie wyprowadziła się do mieszkania w bogatej dzielnicy. Melisa zaszła w ciążę. Mortimer bardzo chciał ujrzeć wnuka, ale nie zdążył. Melisa urodziła dziecko. (nawet nie pamiętam jakiej płci XD)
Resztę napiszę później, dużo tego jest. bardzo lubię grać rodzinami Maxisa i jak widać trochę jest to zawiłe. Mam nadzieję, że ktoś to zechce przeczytać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2009, 13:41   #476
batmanka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie się dokumentnie wszyscy pomieszali. Andżelika i Liliana pobrały się z tymi, którzy byli ich stałymi sympatiami, mają po 2 dzieci. Po jednym dziecku mieszka z nimi, 2 pozostałych z dziadkami (Marysią i Danielem), którzy mają jeszcze 2 dzieci. Daniel Przyjemniaczek zerwał z tą pokojówką Kasią i pozostają tylko przyjaciółmi. Don ożenił się z Niną, a Dina wyszła za Aleksandra, brata Kasandry. Obie pary mieszkają razem i mają po jednym dziecku. Błażej Biedak (ten młodszy) ożenił się z Lucynką Hak i mają własne dzieci, a rodzice Lucynki też mają nowe dzieci. Co do Balbiny, udało mi się przywrócic do życia jej zmarłego męża i ma z nim więcej dzieci.
W Dziwnowie gram u braci Dziwaków. Każdy z nich miał miec po jednym dziecku z kosmitą, ale Waldemar, porwany jako drugi, urodził bliźniaczki, więc Leszek nigdy nie zaznał kosmicznego rodzicielstwa. Poza tym gram małżeństwem Macierzanków, którzy mają 4 dzieci.
W Weronie nie gram, skasowałam ją.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2009, 11:43   #477
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No to tak:

Przyjemniaczek - Zabiłam Andżelikę (Znaczy Marysia gotowała żarcie i się spaliła Andżelika xD) i Daniel wyprowadził się i ożenił z Kasią L.

Ćwir - Ja ich usunęłam, ale Kasandrę zachowałam.

Lotario - Don ożenił się z Kasandrą i mają trójkę dzieci. Artura (Nastolatek), Monikę (Dziecko w wieku szkolnym) i Asię (Małe dziecko co się nie edukuje xD)

Biedak - Zabiłam Damiana, ale go wskrzesiłam i stał się zombie i mnie teraz strasznie wkurza.Balbina urodziła chłopca i ożeniła się z Joe Samochodzikiem.Czwarte dziecko w drodze.

Kaliente - Dina ożeniła się z moim simem, a Nina adoptowała niemowlę - Patrycję.

Marzyciel - Szczepan dorósł i wyprowadził się.Dariusz ożenił się z jakąś miastową.

Marzyciel (2) - Szczepan związał się z moją simką Agatą.Mają dwójkę dzieci - Tosie i Laurę (bliźniaczki - małe dzieci) a trzecie już w drodze.
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2009, 09:18   #478
Rosali
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Wczoraj zainteresowałam się dopiero rodzinami Maxisa , hehe .

Dina Kaliente orzeniła się z Mortimerem Ćwir , ale przesypia się z Donem Lotario

Jak znów zagram w te rodzinki i coś pozmieniam to napisze .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2009, 13:54   #479
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Bardzo namieszałem XD
Mortimer już nie żyje, Kasandra jest z Dariuszem, Nina przez przypadek ma dziecko z Donem, Haki poumierały, został tylko ten facet, który ożenił się teraz Balbiną. Marysia zerwała z Danielem, Damian Biedak jest z tą od Przyjemniaczków. Och, dużo by wymieniać.
Ahaś`
Rodzina Próchno adoptowała dziecko.

Ostatnio edytowane przez Sherlock : 31.07.2010 - 14:02
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2009, 17:54   #480
Mostilia
 
Avatar Mostilia
 
Zarejestrowany: 06.06.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja Miałam Robionego Windowsa i gram Lotario
Don i Kasandra mają dwójke dzieci Penelope I Billa.
Dzieci są w Wieku Szkolnym Kasandra Znów W Ciąży.
Don Zmienił aspiracje Na rodzine.
Oboje z kasandrą chcą dożyc złotego Jubileuszu
__________________
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52212
Moje Simki I Simowie

Zapraszam.
http://Anciaa.mondozoo.com
Wejdziecie?
ciekawa stronka!
Mostilia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023