Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.11.2009, 19:44   #501
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Cytat:
Napisał boyx Zobacz post
/offtopic

ja to lubie jednak czytac losy waszych rodzin, wiecie? to jak niekonczaca sie moda na sukces!

\offtopic
a już myślałam, że tylko ja tak mam. ile ja w tym temacie inspiracji znajduję
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.11.2009, 20:05   #502
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W Weronie

To tak. Sprowadziłam Kap. i Mon. do jednego domku. Zrobiłam własne otoczenie. Wprowadziłam ich do tego otoczenia i porozdzielałam rodziny do różnych domków, ale to są sprawy mieszkalne. A więc. Pogodziłam ich

Ale może najpierw losy Julki i Romea:

Julia i Romeo dorośli. Zaręczyli się i pobrali. Zrobiłam im 4 dzieci Obecnie są dziećmi, ale nie o tym mowa. A więc żyli gdzieś tak bardzo długo szczęśliwie Jednak Romeo się skusił Na nową zdobycz Była to moja simka Luiza ;D Zakochał się Było to w tajemnicy ze dwa tygodnie A potem to zakończyłam Julia się wyprowadziła z dziećmi. A potem tam zrobiłam dziecko i tam nie grałam już

Losy Staruszków :

Staruszki... no nic na razie. ;/

Dalsze losy Julki:

Julka zakochała się w simie zrobionym przeze mnie. Spłodzili 6 dzieci I dalej też nie grałam

I ostatni rozdział ;D

Losy Mirandy

Miranda dorosła i założyła sklep z różnymi figurkami. Biznes bardzo dobrze jej idzie
Spodobał jej się jeden sim. Mój sim. Ostatnio nim troszkę flirtowałam i jakoś doczołgałam się do zrobienia przyjaciela

I to koniec...
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2009, 20:23   #503
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Kontynujuje moje losy z Miłowa:

5 MARZYCIEL
Do Dariusza wróciła Marlena. Był zadowolony, ale gdy Don porzucił Kasandrę zaczął mieć z nią romans. On i Marlena zaczęli się kłócić, podejrzewała go zdradę. Ale Marlena zaszła w ciążę z Dariuszem. Kasandra też. Darek musiał wybrać między nimi dwoma. Wypadło na Kasandrę, dlatego dał się przyłapać Marlenie z nią w łóżku. Dała mu dziób, a on wywalił ją z domu. Ale wcześniej urodziła synka Daryla. Wyprowadziła się, a Dariusz wziął ślub z ciężarną Kasandrą. Zamieszkali razem z Henrykiem, synem Dona i Kasnadry. Po jakimś czasie Kasnadra urodziła bliźniaczki, Aurorę i Anastazję. Narazie Henryk jest nastolatkiem, Daryl, Anastazja i Aurora są dziećmi.
Szczepan poszedł na studia, skończył z wyróżnieniem, po studiach zamieszkał z Lilian, wzieli ślub i mają malutką córeczkę Violę.

6 BIEDAK
Balbina urodziła syna Beniamina. Nic się szczególnie dużo nie działo. Damianowi i Andżelice urodziło się dziecko jako nastolatkom. Póżniej poszli na studia, skończyli, wzięli ślub, urodziła im się jeszcze córka Alicja. Jako nastolatek Beniamin zaczął chodzić z Fioną Ćwir. Ale kiedy Błażej i Beniamin byli nastolatkami, Balbina zmrała na zapalenie płuc. Błażej stał się dorosłym, ale ominął studia, żeby zaopiekować się młodszym bratem. Ale Beniamin planuje razem z Fioną i Henrykiem wyjazd na studia.

7 HAK
Esmeraldzie i Janowi urodził się synek, Michał. Lucyna a kórat wtedy była na studiach. Esmaralda rozwija się w karierze politycznej, a Jan w biznesowej. Michał jest dzieckiem. Poza tym nic u nich więcej nie słychać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2009, 12:20   #504
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Mi się już w tamtych rodzinach grać nie chce Ale ostatnio wypiększyłam Kasandrę wyprowadziłam do Lazurowej Promenady i otworzyła biznes z zabawkami obecnie przedsiębiorstwo jest na 7 poziomie i do następnego poziomu brakuje jej chyba z 13 14 gwiazdek I przed wyjazdem rzuciła z Donem. W LZ podoba jej się Langrab
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2009, 22:07   #505
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Rodziny...
KALIENTE:
Nina wyprowadziła się do Dona i ,,postarali się o dziecko", ale nie pasiło jej życie z "kasanową" Donem i się wyprowadziła...tajemniczo zdobyła 50 000 (kod "motherlode")kupiła działkę (parcele) i wybudowała dom( dom jest bardzo podobny do tego http://pprojekt.pl/projekt286-agat,opis.html a właściwie to tem sam)... zmieniła fryzurę...
Dina zaręczyła się dla kasy z Mortimerem Ćwirem i się pobrali ... Morti wprowadził się do Diny ... Kiedy piekł zapiekanki spalił się ... Dina rozpacza ...
LOTARIO:
Don miał chęć trochę bardziej wzbudzić miłość Niny ... reszta jest wyjaśniona w historii Niny ...
ĆWIR:
brak zmian ... z wyjątkiem tego, że Morti zmarł
BIEDAK:
brak zmian
PRZYJEMNIACZEK:
brak zmian

to mój pierwszy post
Siemka...
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2009, 21:15   #506
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo było, Dziwnowo też miało swoje 5 minut:
1 KOWAL:
Tradycyjnie, Jasiek poszedł na studia z Ofelią, zdał i wzięli ślub. Ofelia zaszła w ciążę, ale nie pamiętam, kogo tam urodziła. Jadźka rzuciła pracę i zaszła w ciążę z Technikiem Zapylaczem. Urodziła synka Janka (oczywiście to to samo imię co Jasiek ale co tam xD)
Technik i Jadźka byli w niebo wzięci. Janka została piękną nastolatką, jej sympatią został Bartłomiej Kamasz, ten najmłodszy. Poza tym nic u nich nie słychać.
2 KAMASZ
Generał Bolesław zmarł. Bartłomiej został nastolatkiem i zaczął chodzić z Janką Kowal. Damazy (czy jak on tam ma) poszedł na studia ale mi się totalnie znudził i dawno nim nie grałem. Ofelia odmówiła Rupertowi pierwszego pocałunku więc dostał załamania nerwowego. Mieszka razem z Bartłomiejem.
3 DZIWAK
Paskal urodził syna - kosmitę, ale nie pamiętam, jak go tam nazwałem. Waldemar ma romans z Cecylią, zaszła z nim w ciążę. Paskal zakochał się za to w... Nerwusie xD Są zaręczeni i planują ślub xDD Z tym trzecim Dziwakiem nic się nie działo.
4 PAPUŻKA
Cecylia ma romans z Waldemarem i zaszła z nim w ciążę. Wmówiła Lucjanowi, że to będzie jego dziecko i urodziła córkę Kornelię. Narazie Kornelia jest małym dzieckiem. Narwus jest zaręczony z Paskalem.
5 WIDMO
Ofelia się wyprowadziła na studia. Żeby do drzwi Oliwki nie zawitał zbyt wcześnie Ponury Żniwiarz (bo uwielbiam ten cmentarz! xD) została... znowu dorosłą (o kurde! )
Poza tym nic się u niej nie działo.
6 JEDYNACY
Nic się u nich specjalnego nie działo... Ta brunetka - nie kosmitka zakochała się w tym simie który był w skrzyni rodzin. Celina nienawidzi jej i tej blondynki (OMG nie pamiętam wcale ich imion...) ...I to tyle xD

Ostatnio edytowane przez Starly : 27.11.2009 - 21:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2009, 11:20   #507
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

nie podobała mi się wcześniejsza gra i musiałam zmienić, z resztą i tak simsy mi się psuły to je zainstalowałam od nowa.

MIŁOWO:
Wszystko było dobrze. Nic nie wskazywało na przyjazd nowego sima... Drake Johnsonz. Przystojny i tajemniczy mężczyzna był zagrożeniem dla Dona Lotario. Każda kobieta oglądała się za Drakem. Simowy tydzień później Andżelika Przyjemniaczek dorosła. Nie była już rudym plastikiem, lecz kobietą o wielkich ambicjach. Poszła w ślady swojej matki i została biznes - woman. Nadal spotykała się z Damianem Biedakiem, ale wiedziała, że już ich nic nie łączy. Pewnego sobotniego wieczora wybrała się razem ze swoimi przyjaciółkami Niną K, Diną K, Martą S [za pomocą kodu zrobiłam ją dorosłą] i Balbiną B do baru na przedmieściu. Wybiła gdzieś godzina 23. Do baru wszedł on - Drake. Usiadł gdzieś z boku i przyglądał się grupie przyjaciółek. Wtedy w oko wpadła mu Andżelika. Rudowłosa piękność. Rozmawiał, flirtował, tańczył z nią. Widać było, że rudej Drake też wpadł w oko. Drake miał plan. Wiedział, że o 24 wszyscy przychodzą do klubu dlatego zaprowadził Andżelikę w sekretne miejsce za klubem. Tam ją zabił. Zakopał ją pod jednym z drzew. Wsiadł do samochodu i odjechał...

DZIWNOWO:
Spokojna rodzina Kamasz. Generał Bolesław wciąż cierpiał po stracie swej ukochanej. Jadzia Kowal postanowiła go pocieszyć. I tak się w sobie rozkochali. Bolesław coraz więcej czasu poświęcał pani Kowal. Jego synowie byli szczęśliwi, oprócz Damazego. Tak... totalnie się zdenerwował. Jednak wtedy znalazł wsparcie u boku pięknej Rachel Winder. Rachel pochodziła z bogatej rodziny. Jej mama ma agencje modelek i modeli w której pracuje jej ojciec. Niestety... Gdy po imprezie u Ofelii Widmo, Damazy i Rachel zostali sami postanowili TO zrobić. Kiedy Damazy dowiedział się o ciąży Rachel odebrał sobie życie. Bolesław, Bartłomiej i Rupert byli zrozpaczeni. Generał szybko poślubił Jadźkę.

uff. koniec!
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2009, 20:11   #508
Verbos
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie jest tak:
ĆWIR:
Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem, ta zdołowana postanowiłą pożalić się dla swojego najlepszego przyjaciela - Dariusza. Odrazu kiedy przyszedł było buzi, buzi, buzi xD. Następnego dnia Dariusz zaręczył się i poślubił Kasandrę. Teraz Dariusz, Szczepan, Kasandra i Aleksander razem mieszkają w domu Dariusza.
Mortimer poślubił Dinę i wprowadzili się do skromnego domku tuż obok Dona Lotario xD.
Kiedy Mortimer był w pracy Dina postanowiła pofiglować z Donem xD. Lecz nie popatrzyła na zegarek i... stało się! Mortimer zobaczył Dinę i Dona razem w łóżku. Ale Dina wiedząc, że i tak już nie są małżeństwem postanowiła jeszcze przez chwilę poobściskiwać się z Donem xD. Mortimer zerwał z Diną.
KALIENTE:
Dina wprowadziła się do siostry wyprowadziła się xD ponieważ wiedziała, że jest możliwość pojawienia się dziecka którego tata to Don. Więc wprowadziła się do małego domku, dzień póżniej zaczęły się wymioty aż w końcu urósł jej brzuch i urodził jej się synek imieniem Jurek.
Na dziś to tyle następną część tej historii napiszę kiedy indziej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2009, 15:19   #509
Anique
 
Avatar Anique
 
Zarejestrowany: 25.08.2009
Skąd: ztamtont
Płeć: Kobieta
Postów: 691
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

a u mnie tak (mało, bo niedawno musiałam od nowa instalować simsy ) :

KALIENTE
Dina wyprowadziła się od Niny do Dona.

LOTARIO
Jak pisalam wcześniej, do Dona wprowadziła się Dina.
Więcej pisałam w tym temacie: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=52130

A poza tym to zoraganizowałam im ślub, który był klęską. (Donowi zachciało się pocałować przyjęciu weselnym Kasandrę, niestety obok stał ten jak mu tam - Marzyciel i Nina. Marzyciel chciał spoliczkować Dona, a Nina też chyba. Bosko co?)

BIEDAK
Mają nowy śliczny domek, ale dalej są biedni. Damian pocałował się po raz pierwszy z (jak jej tam? Tą Przyjemniaczek)

Koniec... (na razie)
Anique jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2009, 16:17   #510
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

MIŁOWO:
Wszyscy pogrążeni w żalu. Całe Miłowo, łącznie z zabójcą zebrało się na pogrzebie. Zaraz po stypie, Don Lotario zagadał do Drake'a. Miał dla niego zlecenie. Drake odmówił. Tydzień później Damian Biedak, który pracował w policji rozpatrywał śledztwo w sprawie morderstwa jego byłej. Wtedy ujrzał czarnowłosą piękność - Jackie Murray. Nowa policjantka. Mieli zająć się tym samym śledztwem. Dwa dni później, Damian zaprosił Jackie na kawę do luksusowego lokalu. Drake również tam był, ale nie sam. Przyszedł ze swoim wspólnikiem - Michaelem Robertsem. Omawiali atak na kolejną ofiarę. Miała to być Kasandra Ćwir. Bogata, brzydka kobieta. Jednak Drake'owi wpadł do głowy inny pomysł...
Dzień później, morderca odwiedził komisariat policji. Przesłuchiwali go Biedak i Murray. Chłopak opowiedział im zmyśloną historię, jak to poznali się w klubie, a tam wyszli na zewnątrz i jakiś mężczyzna strzelił do Andżeliki. Policjanci uwierzyli mu. Drake usłyszał jak Jackie i Damian umawiają się na kręgle. To miał być kolejny cel.
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023