Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.08.2010, 10:41   #561
lukaszmaciuk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

DLUGO BY SIE ROZPISYWAC ale dobra:
liliana iszczepan sa na studiach w wynajetym domu a damian i andzelika sa na studiach takze w wynajetym domu obydwie pary robily juz bara-bara,don ozenil sie z nina a kasandra z dariuszem a dalej napisze kiedy indziej
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.08.2010, 13:04   #562
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir:
Kasandra adoptowała córkę Zuzię w wieku szkolnym. Mała ma dobre relacje z Mortimerem, a z matką ma jakieś 20 procent znajomości. Nie robiłam Kasandrze ślubu z Donem, ale zrobię, bo on ją porzuci, a wtedy ona wyjdzie za Dariusza Marzyciela.

Przyjemniaczek:
Daniel nadal romansuje z Kasią Langerak, a Marysię wylano z polityki i teraz nie pracuje w czasie przychodzenia pokojówki!
Siostry wysłałam na studia ze swoimi chłopakami (zrobiłam im fajowskie pokoje w akademikach!). Andżelika studiuje Literaturę, a Liliana Filozofię.

Potem napiszę o Biedakach, Kalientkach, Próchnach, Hakach i casanowie Lotario!


Biedak:
Damiana wysłałam z Andżeliką na studia i studiuje chyba ekonomię.
Balbina w ciąży ze Sławkiem, chcę żeby była parą z moim simem Igorem Sparkiem.

Kaliente:
Dinę wydałam za Mortimera robili już bara-bara. Oczekują na dziecko. Nina mieszka z Donem. Też oczekują dziecka.

Próchno:
Zaadoptowali kolejną dziewczynkę niemowlę Milenę. Honoriusz umarł ze starości, ale Karolina go wszkrzesiła, ale później był jakis dziwny więc go znowu zabiłam przez muchy. Karolina zmarła ze starości. i Milena trafiła znowu do sierocińca.

Hak:
Tymi nie grałam, bo to rodzina nudna jak flaki z olejem.

Lotario:
Do Dona wprowadziła się Nina i robili barabara w domu i w miejscu publicznym.
Mam zamiar umówić Dona z moją simką (najładniejszą jaką kiedykolwiek zrobiłam!)Fiorellą Garibaldi, ale nie mogę ni gdzie na niego natrafić.

No to tyle. Potem napiszę o Dziwnowie!

Ostatnio edytowane przez Cynthia : 05.08.2010 - 10:36
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2010, 22:47   #563
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 290
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

To teraz Ja

Biedak:

Balbina dowiedziała się że jest w ciąży, niestety brak pieniędzy i wielki stres doprowadziły do poronienia. po jakimś czasie poznała bogatego sima stworzonego przeze mnie który nazywał się Henryk Pazur wzięli ślub Balbina przyjęła nazwisko Pazur, przeprowadziła się do niego razem z dziećmi, mieszkali w dużym pięknym domu, byli bardzo szczęśliwi. Jednak szczęście nie trwało długo, Henryk rozpalił ogień w kominku i wyszedł do parku razem z Balbiną i Błażejem który nie poszedł tego dnia do szkoły. Po jakimś czasie Damian wrócił ze szkoły i gdy wszedł do domu zobaczył że cały salon stoi w płomieniach, próbował go ugasić niestety zginął w pożarze. Balbina oskarżała o wszystko Henryka że jak mógł zostawić podpalony kominek i wyjść z domu. Wpadła w depresje. Nie wiedziała co robić, wyprowadziła się z Błażejem do starego domu, jednak nie rozwiodła się z Henrykiem po długim czasie wróciła do niego. Ale wiedziała że ich małżeństwo jest już fikcją, dlatego że Henryk nie troszczył już się o nią jak kiedyś. Aż w końcu przyłapała go na zdradzie, postanowiła mu wybaczyć ponieważ wiedziała że jak weźmie z nim rozwód to skończy na ulicy. Po pewnym czasie dowiedziała się że Błażej flirtuje ze starszą od siebie Lilianą Przyjemniak. Postanowiła ją odwiedzić i porozmawiać o ich związku, zaprzyjaźniła się też z rozwiedzionym Danielem. Po jakimś czasie między nimi coś zaiskrzyło co doprowadziło do tego że się razem przespali, jednak postanowili utrzymać swój związek w tajemnicy. Błażej zerwał z Lilianą dlatego że uważał że ich związek niema przyszłości. Daniel dowiedział się od Balbiny że jest z nim w ciąży, Balbina opowiedziała wszystko Henrykowi i zerwała z nim, Błażej pogodził się z jej ciążą. Przeprowadzili się do Daniela, Który wciąż flirtował z pokojówką. Balbina nakryła ich na pocałunku, zrobiła awanturę Danielowi i Kasi czyli tej pokojówki, żyła w ciągłej niepewności aż w końcu doszło do poronienia. Zerwała z Danielem i się wyprowadziła, Błażej miał już tego wszystkiego dosyć aż w końcu wyjechał na studia które ufundował mu Henryk. Balbina wpadła w alkoholizm, zaczęła pić do tej pory kiedy poznała Dona Lotario, od razu się w sobie zakochali tak że chęć do alkoholu zmalała. Wzięli ślub i planowali mieć dziecko. Urodziły im się dwie wspaniałe bliźniaczki Ola i Paulina, tak im się spodobały że planowali mieć więcej dzieci, potem na świat przyszedł Pawełek. Balbina była prze szczęśliwa. Po kilku latach gdy Balbina była w podeszłym wieku dowiedziała się że będzie babcią. Wielką uwagę skupiła na wnukach, a Don czuł się odtrącony, Po jakimś czasie Don zachorował i niestety umarł. Balbina spróbowała jeszcze zapłodnienia inVitro, zaszła w ciąże. Ojcem biologicznym dziecka okazał się Błażej, Balbina nie mogła uwierzyć że będzie miała dziecko ze swoim synem, usunęła ciąże. Po jakimś czasie wróciła do nałogu, niestety serce nie wytrzymało i Balbina umarła...

Koniec!
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2010, 11:06   #564
lukaszmaciuk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A! I z innych miast:
zareczyli sie: szczepan z lilianą,damian z andzelika,ten edward kolec z danuta pakula,ten siostra edwarda kolca z tym jochastem chyba a slub wziela teresa bokser a teraz juz podarek z tymoteuszem podarkiem i jest w ciazy,byla zona tego faceta na nazwisko debata jadwiga chyba? kocha tego bernardyna lysonia a w dol.niezbednej wiola zart jest z ryskiem przeciwnikiem i za niedlugo oboja pojda na studia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2010, 11:05   #565
Mycia
 
Zarejestrowany: 02.08.2010
Skąd: Warszawa.
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 33
Reputacja: 10
Cool Losy Rodzin Maxisa.

Ja odinstalowałam simsy i zaczęłam się zajmować Maxis'owymi rodzinkami .

Miłowo:

Ćwir: Ożywiłam Bellę i ożeniłam z Mortimerem (ona pamięta swoje dzieci).Kasandrę wprowadziłam do Marzycieli.Kasandra jest obecnie w ciąży.Porzuciła pracę jako, naukowiec i jest teraz Pomywaczką.Z życiem Aleksandra nie zrobiłam nic.

Marzyciel: Dariusz utrzymuje rodzinę na malowaniu obrazów.Spłacił wszystkie rachunki .Ożenił się z Kasandrą.Szczepan chodzi do szkoły.

Biedak: Wprowadziłam tam rodzinę Bogacz xD.Balbina ożeniła się z Franco Bogaczem (moim simem).Damian zerwał z Andżeliką i chodzi z moją simką Daniellą Bogacz córką Franco .

Przyjemniaczek: Nic się nie zmieniło.Andżelika nie chodzi już z Damianem.

Kaliente:

Nic się narazie nie zmieniło.(Dopiszę).

Lotario: Nic się nie zmieniło.(Dopiszę).

Ostatnio edytowane przez Mycia : 10.08.2010 - 11:09
Mycia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2010, 18:03   #566
VainBaby
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Kasandra Ćwir jest teraz żoną Dariusza Marzyciela, jest w ciąży. Szczepan mieszka z Lilianną na Przedmieściu.
Andżelika Przyjemniaczek teraz nazywa się Biedak, jest w ciąży z Damianem Biedakiem.
Balbina urodziła trzeciego syna i wyszła ponownie za mąż za mojego sima. Obaj chłopcy chodzą do prywatnej szkoły i są prymusami
Nina Kalietne wyszła za Mortimera, i odziedziczyła po nim fortunę. Aleksander z nią mieszka.
Dina wyszła za Dona i oczekują drugiego dziecka.
Daniel Przyjemniak wziął rozwód () z Marysią, po czym wziął ślub z Kasią. Jednak zaprosili Marysię na ślub, by ją przeprosić. Kasia z Danielem oczekują dziecka.
Marysia wprowadziła się do swoich rodziców i postanowiła w pełni poświęcić się pracy.
Rodzinę Hak usunęłam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2010, 20:17   #567
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Od ostatniego postu miałam reinstalkę. Nowe losy!

Dziwnowo:

Kowal

Jadźka rozwiodła się z Technikiem Zapylacz. Jasiek dorosnął i ożenił się z Ofelią.
Janka stała się nastolatkę. Przefarbowała się na czarno. Spotyka się z Damazym.
Jadźka flirtuje z jednym z Dziwaków

Kamasz

Bolesław wskrzesił swoją żonę i ponownie się ożenił. dzieci nie kryły ku temu zadowolenia.
Damazy spotyka się z Janką. Są zakochani po uszy. Bolesław i Damazy zmyli swoje makijaże. Rupert postanowił wybrać się na studia matematyczne.

Papużka

Cecylia wydłużyła sobie włosy i zdjęła okulary. Jej mąż trochę zmienił swój wygląd i razem mają dzieci. Obecnie Cecylia będzie w 3 ciąży [poprzednio 2 dziewczynki]. Nerwus zmienił fryzurę i swoje dane. [imię, nazwisko ] Zakochał się w mojej simce.

Widmo

Oliwka wskrzesiła swojego męża i wzięła ponownie ślub. Ofelia jak wiecie jest z Jaśkiem.
Oliwka zaadoptowała małego murzynka Bartka.
Obecnie Bartek jest nastolatkiem.

Już więcej na razie nie napiszę, bo mi się nie chce.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2010, 20:23   #568
Nessyy
 
Avatar Nessyy
 
Zarejestrowany: 23.08.2010
Skąd: Słupca
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Nakręciłam tylko w miłowie, reszty nie chciałam psuć.

U przyjemniaków tak jak dawniej, ,,umocniły się'' tylko znajomości Kasi i tego męża Marysi

Don Lotario spłonął w pożarze a ja niefortunnie kliknęłam opcję ,, zapisz''

Kasandra Ćwir, Aleksander i Montimer żyją sobie najnormalniej w świecie, i pies wie co u nich

Dina została starą panną, a Nina wyszła za takiego jednego mojego sima i mają teraz razem dziecko, po czym tamten mój sim rzuca ninę i wychodzi za jakąś tam simkę z parceli publicznej.
Nessyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2010, 10:34   #569
Izzy
 
Avatar Izzy
 
Zarejestrowany: 28.08.2010
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo:

Ćwir - Mortimer nie żyje.Aleksander jest dorosły i ma żonę Martę Słomkę.
Kasandra wprowadziła się do Marzycieli i jest zaręczona z Dariuszem.

Przyjemniak: Nic się nie zmieniło.

Biedak: - Nic się nie zmieniło.

PS.Robię przebudowę Miłowa i Dziwnowa.W Dziwnowie mieszkają sami kosmici, a w Weronie w Miłowie normalni ludzie.Wyjątkiem w Dziwnowie jest Paskal i Waldemar Dziwacy.Muszą opiekować się małym Troote #4.Nazwałam tak syna Paskala .A Waldemar pomaga mu w wychowywaniu.Leszek ożenił się z Blanką Bateryjką .
Izzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2010, 13:02   #570
Hnat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ciąg dalszy.

Pp. Biedak/Kaliente
Damian rozwiódł się z Lilianą i wrócił do mafijnej siedziby. Ponieważ jego wspólnicy się wyprowadzili, obecnie mieszka tylko z Diną, jej nastoletnim synem, jak również ze sporym zwierzyńcem (koty Lara, Basza i Alegra, suczki Afera i Donnita). Wszyscy rychło przenieśli się do nowo wybudowanej willi (skorzystałem z gotowca, albowiem projektowanie domów nie jest moją mocną stroną), gdzie żywy inwentarz powiększył się o rybki w akwarium.
Dina i Damian są zaręczeni, planują ślub, a może nawet dzieci - wszak ona wciąż jest jeszcze płodna. Już nawet obmyśliłem imiona.
Błażej ożenił się z Kornelią i ma z nią syna Andrzeja. Niemniej jednak posiada liczne znajomości wśród pięknych kobiet, co może grozić romansami, a w konsekwencji - rozpadem rodziny.
U Balbiny i Karola bez zmian. Ten ostatni podrywa swoją współlokatorkę, Helenę Brutal.

Pp. Ćwir
Rodzina Kasandry powiększyła się o dwójkę dzieci: Roberta (obecnie dziecko w wieku szkolnym) i Elwirę (niemowlę). Don wciąż romansuje - tym razem z Barbarą (w grze: Basią) Klątwą, żoną przyjaciela Niny Kaliente.
Sonia okazała się bardzo zdolnym dzieckiem. Nie dość, że przynosi dobre oceny, to jeszcze ma wiele umiejętności rozwiniętych na IV lub V poziomie. Ponadto przyjaźni się z wieloma rówieśnikami - głównie chłopakami, co stwarza w przyszłości szerokie możliwości matrymonialne.
Aleksander zaręczył się z wdową po Dariuszu Marzycielu, Martą. Wyprowadził się do niej.

Pp. Kaliente
Nina sprowadziła do domu niezbyt dla niej atrakcyjnego, lecz obrzydliwie bogatego Armanda Klątwę. Nie romansują ze sobą; on zresztą się ożenił, ona zaś zaręczyła się z wampirem, Lubomirem hrabią Koksem. Poza tym za pieniądze współlokatora kupiła kwiaciarnię. Nie zapomina jednak o postępach w karierze poszukiwacza przygód, co prawdopodobnie zagwarantuje jej czarodziejską lampę, a w konsekwencji umożliwi ożywienie pierwszego narzeczonego.

Pp. Przyjemniaczek
Marysia nakryła Daniela na romansie z pokojówką, na co zareagowała rozwodem i wyrzuceniem niewiernego męża z domu. Wkrótce - niejako w jego zastępstwie - pojawił się jej kolega z pracy, Mieczysław Nietak. On próbuje zastąpić ojca małej Nikoli.
Daniel wyprowadził się na Przedmieście do kochanki, Moniki Brutal. Tuż przed śmiercią pojednał się z córkami: Andżeliką i Nikolą. Poprawił też relacje z siostrą, Esmeraldą Hak, a nawet próbował pogodzić się z żoną. Nigdy już natomiast nie spotkał się z Lilianą.
Ostatnią decyzją Daniela był ślub z Moniką, zawarty właściwie tylko w celach materialnych. On zmarł w osamotnieniu, a ona zagarnęła spadek.

Pp. Marzyciel
Tej samej nocy, kiedy umarł Dariusz, urodził się Tristan (obecnie dziecko w wieku szkolnym). Kornelia pomagała wdowie w opiece nad dziećmi; zresztą obie kobiety się zaprzyjaźniły. Marta przygarnęła suczkę Wiedźmę, która - miejmy nadzieję - kiedyś urodzi młode. Nawet nieźle układały się jej relacje z Klockiem, psem Kornelii, lecz po zaręczynach Marty i Aleksandra zarówno pies, jak i jego pani odeszli do nowego domu.
Narzeczeni marzą o rychłym ślubie, a wdowa nawet o kolejnych dzieciach.
Szczepan wyprowadził się na Przedmieście, gdzie rozwija karierę dziennikarską i uwodzi Dagmarę Żakiet. Prawdopodobnie przeniesie się do niej na Lazurową Promenadę, by rozkręcić interes wspólnie z jej synem.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023